Google Pixel 6 ili ????

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Google Pixel 6 ili ????

Post od kefalo »

Mogu da ga uzmem sada u preorderu, cena 650EURa a dobiju se i slušalice Bose 700.

E sad to bi bio drugi telefon, prevashodno zbog igranja sa androidom.
Trenutno je prvi iPhone XS, drugi je do skoro bio Huawei P30 a sada je Blackberrry Q10.

Samo zbog slušalica mi je dobra kombinacija inače bi razmišljao o nečemu povoljnijem.

Preko operatera mogu da uzmem Xiaomi Mi11T, Mi11i, Motorola Edge 20 pro, sviđa mi se i One plus Nord 2. Nešto su povoljniji, ne mnogo. Najpovoljnija je Motorola EDGE 20 pro.
Nešto ne bi da dajem nešto mnogo skupo, ipak mi je prvi izbor iPhone, ova kupovina bi bila samo igre radi.

PS. Sad vidim koliko dugo nisma bio na forumu kad još uvek nosim SonyEricsson W950 :)
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Google Pixel 6 ili ????

Post od znemanja »

Pa ako hoćeš da se igraš stock androd je svakako dobar izbor. Mislim da je cena za Pixel 6 dobro određna, pa ako ti dimenzije ekran odgovaraju, mislim da nećeš pogrešiti sa Pixel 6.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori