6630 against k750.. [slika]

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
EsCoBaR
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 20. Feb 2005. 06:30
Lokacija: Vrsac - SRBIJA
Kontakt:

6630 against k750.. [slika]

Post od EsCoBaR »

Slika

Odgovor na vecitu temu.. 6630 vs. k750!! :lol: :D :lol: :D

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

hehehe, imas jednu gresku, treba da oblacic od k750 bude nekako iznad ovog od 6630 jer on treba prvo da se cita. Nego pod tim "ozbiljni telefoni" se podrazumeva DEBELI I PAMETNI :lol:.
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

hahahah, dobra fora :roll: :lol:
i jos vetja fora je sto pise "Cika... JER smem..." :lol: :lol: koji kralj... :lol:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

ja mislim da bi trebalo da bude obrnuto jer je k750 bolji po svemu!
sem symbiana,mada kome treba symbian imam komp!

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Prvi red je tacan a od drugog reda su tacne samo prve dve reci, ostalo si se prevario malo. Kako god okrenesh, strava je imati symbian na telefonu. Ne moze niko da kaze suprotno sem onih koji nemaju tako nesto na telefonu pa se kazu "symbian je spor, ne valja" al to nije sasvim tacno :wink:
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

6600-tuning, ti si stvarno kralj...Sve pohvale za animaciju, hehehehehe :D :lol:
Ja se naravno slažem sa tobom za postavku 6630 :wink: :D

EsCoBaR
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 20. Feb 2005. 06:30
Lokacija: Vrsac - SRBIJA
Kontakt:

Post od EsCoBaR »

mada kome treba symbian imam komp!
Pa dobro nece svi da nose torbe sa monitorom 17", kucistem, misem, tatsaturom.. Ovako im je lakse da ga stave u dzep i to je to.. :) :P

ja mislim da bi trebalo da bude obrnuto jer je k750 bolji po svemu!
Lose mislis...

:roll: :uhuh:

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

hahahahahahahaha svaka cast...ali kao sto kaze akki,''JER SMEM'' me odusevilo...inace,u svemu se slazem... :)

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

E covece ovo je za jedan rispekt! :lol: :lol: Naravno da si upravu....pih kako bio mogao se da bude bolji od nokie i to 6630?! :D :P :unsure: :D:D[offtopic]jesi li ponovo kupio 6630?[/oftopic]
May the Nokia be with you!
Black Sabbath!!!

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

6600-tuning napisao: Pa dobro nece svi da nose torbe sa monitorom 17", kucistem, misem, tatsaturom.. Ovako im je lakse da ga stave u dzep i to je to.. :) :P
Jesi chuo za laptop ?! Ili PDA :D ?! :lol: :lol:

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

Neki ljudi nemogu da razumeju neke stvari,morace neko da mi objasni po cemu je 6630 bolji nego k750i???
K750i ima bolju kameru,blic,radio,manji je i dosta lepsi???Dali vi to ljudi nevidite,jeste li ikada koristili k750i ili samo pricate...?????
Razumem da ima ljubitelja nokie ali ljudi,pogledajmo realno!
Svi mi ovde znamo da nam neko stavi na sto ova dva telefona da bi svi uzeli k750i,zar ne?
MNJIH!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma to se svi nalozili zbog Symbian-a,koji ipak nije toliko nesto!
Gledao sam bas neku emisiju gde uporedjivali najbolje tenkove iz WW2 i sve pohvale za svapski Tiger a za T-34 brace Rusa onako... :smutny: i na kraju bolji T-34!A zasto?Pa dizel jgb!? :roll:
Malo je offtopic ali mi pade na pamet kao dobar primer sta znaci kad nesto ima bolje funkcije (K750) ali zbog jedne bolje funkcije kod neke druge stvari (6630) ispadne mnooogo gori,nerealno ali... life sucks!
Evo ja hocu da menjam 6680 za K750 (nov ili skoro)! :D :wink:
Pozdrav 8)

EsCoBaR
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 20. Feb 2005. 06:30
Lokacija: Vrsac - SRBIJA
Kontakt:

Post od EsCoBaR »

@Kuzmane nisam ga uzeo jos, samo je pitanje dana... 8)

Inace necu vise da ulazim u raspravu.. Rekao sam sta sam imao..! Po meni, ne moze da se poredi tel. sa symbianom i tel. bez njega...

@Cyber - Ne brini, cuo sam za lap-top! Ali opet LAP ima ~3KG i mnogo je veci od telefona.. Tako da mi nije jasna recenica.. Ako mi treba symbian uzecu kompjuter..?! :unsure: :unsure:

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ljudi, menjam telefone svaki mesec bukvalno

Symiban je bio stvarno zanimljiv u pocetku kada su svaki dan izlazili novi programi, igre....... ali sada to je bre vec smorilo
Pa sta je to toliko extra na symbianu?
Jel je dobro to sto ima milijardu potpuno nepotrebnih i ne funkcionalnih programa?
Jel je dobro to sto su svi symbian telefoni cigle?
Jel je dobro to sto svim symbian telefonima traje manje baterija nego ,,obicnim''?


Ja vas stvarno ne razumem, 6630 je extra telefon, veoma brz, ima lep ekran, solidnu kameru, kratkotrajnu bateruju... i da konacno taj symbian... pa sta ako ima


Sa druge strane k750 ima odlican ekran, savrsenu kameru, mnogooo bolji mp3 player, fm radio, 80x lepsi izgled, 3x bolju kameru...

Pa o cemu mi pricamo?
Mislim, sada pricam potpuno subjektivno


Opet kazem jos jednom, symbian je dobra stvar, mada ne vidim neku veliku korist od njega...
Ja se inace bavim prodajom programa za symbian (mozda je neko video moj site, ali necu da napisem koji je jer je zabranjeno reklamiranje), i sve programe sam detaljno isprobao, i niko me ne moze ubediti da su ti programi korsni
Ima izuzetaka, ali su uglavnom gluposti


Sve ovo gore sto sam napisao vazilo je za s60, ali to NE vazi za s90 i platformu koju koristi SE P serija...

Slobodno odgovorite na ovaj post i ljutite se koliko hocete vi sa symbian ,,pametnim'' telefonima ali ovo je istina

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

popste
BRAVO KRALJU!!!
Slozio bi se sa tobom,vrlo pametno si objasnio nekim ljudima...
Ja ne kazem da je 6630 los telefon,ali jednostavno je za klasu losiji od k750i,da sam ja pravio ovo poredjenje pre bi uporedio k750i i 6680.Mislim da je to realnije...
Bez uvreda za ljubitelje nokie-symbian-a :P :P :P
MNJIH!

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

I k750 i 6630 su definitivno jako dobri telefoni, sada je stvar u tome sto je meni jako interesantan symbian jer prvi put ga imam. Verujem da ce jenog dana da me smori i onda cu da razmisljam drugacije. Nego 6630 nema "solidnu" kameru nego jedna od najboljih 1.3 mpix kamera (posle s700i) i dosta je dobra. Ne moze da se poredi sa prvakom (k750i) ali je izvanredna za svoju klasu. Sto se tice radia, ne znam da li neko josh slusa to, tj. za mene je to nebitno. Prednosi K750i su bolja kamera, bolji mp3 player i velicina a prednosti 6630 su symbian,i CENA !!! (extra bitno, razlika je oko 80 evra a takodje memoriske kartice su mnogo skuplje na SE-u nego na Nokiji. Tako da vise od 100 evra izadje k750i sa 512mb nego 6630 sa 512mb).
Nego sto se tice telefona i ja se slazem da je k750 bolji od 6630 al cena presudjuje (da je k750 230e sa sigurnoscu bih se odlucio za njega). Takodje mislim da nije k750i vredniji za 80e vise nego 6630 koji za te 230 evra je telefon ubica :)
Gledano po tome za koje pare sta dobijesh 6630 je bolji izbor.

Toliko od mene.
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

Ima istine u tome :) :) :) :P
MNJIH!

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

hehehe, a da ste pitali popste-a pre nekih par meseci druga pesma, eh, lepa vremena i nase rasprave etc :wink: sad postade moj covek :wink: :D
nego meni nije jasna 1 stvar, a to je, kako to da nekog ko je nedelju dana na sajtu, gde se pojavio sa pitanjem tipa: sta je symbian? mozete da uzimate za ozbiljno toliko? I od jednom to sto je taj lik( ne pricam o nekom posebno) video taj tel i drzao ga u rukama, njegovo misljenje je jako bitno? Samo nemojte pricu o tome kako je naucio dosta za manje od nedelju dana... :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

Mozda se znanje o mobilnim telefonima moze steci i van ovog foruma!?
Zar je bitno kiliko je ko dugo na sajtu???
:x :lol:
MNJIH!

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Ne znam sta je svrha ovih komentara,normalno je da se misljenja razlikuju i svi trebe da kupe ono sto vole.Ruzno je da ja sada ubedjujem nekog ko voli SE da mu je bolji 6630.Ceo svet je prihvatio Simbian o.s i uglavnom ko ga jednom kupi tesko da ce ikad pozeleti telefon bez simbiana.Imao sam mnogo telefona,(uglavnom po 3 meseca pa kupim drugi jer mi brzo dosadi).Jedino tesko da moze dosaditi telefon sa Simbian o.s.Ako se gleda specifikacija na papiru je bolji K-750,(ali na papiru),u praksi je to drugacije jer se ne mogu porediti ta dva telefona sa obzirom da se mnogo razlikuju.(ne mogu se porediti frizider i ves masina).Ako se gleda koliko koji telefon nudi za odredjeni iznos prednost dajem 6630,koja je jeftina obzirom na mogucnosti a to je za mene jedino merilo(cena-kvalitet).Ako gledamo koji je telefon bolji mozemo pisati o ne simbian telefonima gde je SE neprikosnoven,isto tako kao sto je Nokia kod Simbian o.s.
Inace,sve je lepo uradio 6600-tuning na slici-sta trazis ti mali sa pametnim,ozbiljnim telefonom idi u grupu zabavnih telefoncica kod samsunga,simensa i ostalih..

Odgovori