Nokia 3250, n70 ili n72???

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Milos 84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 27. Sep 2006. 20:23

Nokia 3250, n70 ili n72???

Post od Milos 84 »

Pošto već duže vremena ne mogu da se odlučim izmedju nokie 3250, n70 i n72, molio bih cas za pomoć, koje su prednosti, a koje mane navedinih telefona? :?

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

3250 je music phone,ima noviji Symbian (koji ce tek biti prednost) ali kazu da ima jadnu bateriju i spor je ono... bas!A N72 jeste najlepsa ali ne vredi tih para,tek kad padne ispod cene N70 onda moze biti bolja kupovina iako ima bolju tastaturu i uopste je kvalitetnije odradjena!N70 je vec solidan telefon,samo ne znam da li vredi tih 30 eura razlike u odnosu na 3250 jer ovu drugu nisam isprobao!
Pozdrav 8)

Nabukodonosor
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:55
Lokacija: Kraljevo

Post od Nabukodonosor »

Ja sam probao 3250 i telefon je dobar. Desetka za zvuk. Ne znam zasto kazes da je spor, jer se meni cini da radi bas lepo.

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Probao si ga u radnji?Ako si ga probao u radu sa instaliranim programima,uverio bi se da je isto spora kao i vecina Symbian-a!I meni je N70 brza kad je prazna,a kad se ubaci par tema,desetak program i sl... onda je sporac!
Pozdrav 8)

Nabukodonosor
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:55
Lokacija: Kraljevo

Post od Nabukodonosor »

Ne, ima ga brat od moje devojke, pa sam se nekoliko puta igrao sa njim. Jos decko ima 512MB karticu i pun telefon nekih pesama i video klipova. Ne znam, mozda si u pravu, ali meni nije delovao sporo. Mozda gresim...

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Pesme i video klipovi su jedno,aktivni programi i teme su skroz nesto drugo!Znaci da mi je ionako spora N70 postala duplo sporija kad sam ubacio jednu temu od blizu 2MB,kao da se toliko mucio sa ucitavanjem ikona i wallpaper-a da je to cudo jedno!A ja imam 1GB MMC i to 3/4 punu pa opet galerija fino radi,samo to nije realan pokazatelj brzine!
Pozdrav 8)

Odgovori