Taster za Nokiu 5610

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
zokivs
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 12. Okt 2008. 05:35

Taster za Nokiu 5610

Post od zokivs »

Cerka mi ima Nokiu 5610 XpressMusic, taster u sredini telefona za listanje levo desno to jest skracenica za ulazak u media player itd ,ukjlucuje se sam pa lista ili samo na blagi dodir tastera pocne da otvara player. Trebalo bi zamenuti taj taster sa crnim malim plasticnim okvirom na masci oko tastera .
dali se nekom vec desilo da je to stradalo ..puklo serviseri imali taj taster ? koliko para?

hvala unapred pozdrav

http://www.fotorola.com/uploads/27bf94d098.jpg
slika fona sa oznacenim tasterom

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

To ne bi trebalo da je tako... Mom drugaru nije stradalo, a on ga bas njaka... Znaci, ako je pod garancijom pravac servis.. mozda je samo kontakt neki otisao.
Nokia E71... Elegant, but deadly

zokivs
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 12. Okt 2008. 05:35

Post od zokivs »

garancija istekla pre mesec dana .....kontrolisao majstor u servisu iz VS ali nema taster! a i napukla je ta plastika crna oko tastera (elipsasta) :unsure:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

zokivs, koliko sam cuo od par ljudi,taj muzicki taster ne 5610 je krajnje problematica,tako da sve zavisi od primerka do primerka...koliko se ja secam drugar je zbog njega morao citavu masku da promeni (i naravno odmah posle toga je prodao fon)
D500&E71

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

Taster redovno puca,jer verovali ili ne toliko je jadno napravljen da je to smesno.Napravljena je fora da pomeranjem tog dela,jedna mala plastikica,stisne taster.Ne razumem,cemu je onda trebalo klizanje,verovatno iz estetskih ili samo njima znanih razloga.

Dakle,ima to cudo posebno.....ne mora se menjati cela maska,potrazite po servisima,ne po "servisima" :D

sleepy85
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 17:10

Post od sleepy85 »

Ja sam skoro odkupio fon bez te plastike...uzeo drugi deo zamenio ga i radi..to je mana kod tog modela i kao sto rece drgrga jadno su ga napravili...

cimili
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 29. Dec 2006. 22:14
Lokacija: Pancevo

Post od cimili »

Da li neko zna u kom servisu i gde se moze zameniti ovaj sredisnji taster - klizac. Inace je fon skroz ok.

Odgovori