Sve sto vam treba za Htc uredjaje qtek,spv mda,xda (servis)

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
patakbs
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 24. Okt 2009. 15:30
Lokacija: novi sad

Post od patakbs »

gsmhacker, da li mozes da mi posaljes br. telefona da te nazovem, treba mi displej za tynt II, naravno sa zamenom.

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

1 pitanje za htc majstore:
HTC Magic, kupljen preko VIP operatera je "SIM free" koliko znam. Da li je moguće i podesiti GPRS/MMS podešavanja za ostale mreže (Telenor, MTS). Ako ne, koliko košta "debranding", ako to uopšte "koči" (ne wi-fi) internet upotrebu?
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Nisam se igrao sa njim nikad, ali sigurno moze da se podesi, ionako treba samo da promenis APN, user i pass. Ako je SIM free, naravno. Ako ti bude bio potreban unlocking, proceprkaj malo po xda da vidis ko je siguran unlocker i ko to radi za pristojnu kintu, trebalo bi da je oko 15e.

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Grandpa ok, nije zakljucan, zbunjuje me sto na netu nema nista o tome, tj konfigurisanju. Videcemo.
Pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

m.veljkovic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 15. Nov 2009. 21:09

Post od m.veljkovic »

Potreban display za HTC Diamond, najbolje u kompletu sa touch screenom. Ako neko ima neka javi. Poz.

m.veljkovic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 15. Nov 2009. 21:09

Post od m.veljkovic »

Display koji sam trazio za HTC Diamond je pronadjen, hvala svima koji su se potrudili da pomognu. Pozdrav... ;)

daliborkv
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 25. Nov 2009. 23:51

Re: Sve sto vam treba za Htc uredjaje qtek,spv mda,xda (serv

Post od daliborkv »

Pozdrav svima na forumu!
Interesuje me da li neko zna gde mogu da kupim oklop i display za HTC Touch HD.

gsmhacker
Banned
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 26. Okt 2007. 20:56

Post od gsmhacker »

uf veciti problem displej za daimond i htc touch hd mislim da retko ko to drzi na lageru al videcu da porucim ove nedelje maske za htc hd displej vec malo teze jer postoje dve vrste..

mihel
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 27. Nov 2009. 12:25

Post od mihel »

pozdrav svima i pomagajte!

potreban mi je zvucnik(buzer), onaj pozadi, za HTC TouchPro(raphael100). ne cuje se kad zvoni

daliborkv
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 25. Nov 2009. 23:51

Post od daliborkv »

gsmhacker Moj display je OK ali se pojavila prašina između njega i digitizera! Ako postoji neko rešenje da se ta prašina ukloni, onda mi display nije potreban.
BTW kako mogu da saznam koja vrsta display-a je na mom uređaju?

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

Ajd ovde da pitam da li je jos neko imao problema sa Magicom , :disgust: mob se gasi posle poziva , u pocetku je to bilo 1 nedeljno ali sad posle 2 meseca koriscenja je to postalo svakodnevno tj skoro posle svakog poziva , sve ostalo radi ok !

Uzeo sam ga preko oglasa sa vip garancijom ali ona ne vazi ako "vlasnik" ne donese mob :disgust: . a ja fala Bogu nisam sacuvao njegov br. Elem ako nema niko prestavu sta je moze li neko na pp da posalje servis koji bi bio merodavan za HTC.

fala vi

bulat
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Pet, 04. Apr 2008. 04:38
Kontakt:

Post od bulat »

Auuuu! Sta ga postova! Ovaj gsmhacker se ubi od para! ;) Ja sam pazario neki HTC Alpine (qtek 2020i) al covek kaze da je otisao kabal za punjenje i da ima neki konktak na ulazu za slusalice pa registruje kao da su slusalice ubadacene a nisu pa me zanima dal to moze da se regulise/popravi i koliko ce to da kosta odprilike!? I koliko kosta taj kabal i maska za njega?!

widaq
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 03. Dec 2009. 12:33

Post od widaq »

imam htc toch pro 2 i na njemu je qwerty tastatura umesrto qwertz , moze li se to izmeniti i kako, a voleo bih i da ubacim wm 6.5

Duke Nukem
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pet, 25. Jul 2008. 22:47
Lokacija: Zemun

Post od Duke Nukem »

Mozes da proemnis input a mozes i da nadjes tastaturu na ebay, nije skupa koliko sam ja video :D zar je toliki problem qwerty :D
064 21-81-190

arsenique
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 27. Maj 2007. 00:22

Post od arsenique »

Jel ima neko ideju gde da nađem zaštitnu foliju za display XDA Exec (u narodu poznatiji i kao Qtek 9000, iMate JASJAR, HTC Universal... oprostite ako sam nešto zaboravio)? Za isti bi mi dobro došao i stylus pa ako neko ima ideju gde to može da se nađe ili može na neki način da mi nabavi, nek mi pošalje PP.
Fala lepo i uzdravlje.

bulat
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Pet, 04. Apr 2008. 04:38
Kontakt:

Post od bulat »

...Meni ce izgleda i usput trebati i baterija. posto mi se tel gasi iz cista mira i nece da se upali dok ga ne stavim na usb ili punjac! Boze, kakav sam krs kupio! :cry: :cry: :cry:

Rax011
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Uto, 08. Apr 2008. 15:18
Lokacija: Bgd

Post od Rax011 »

Koliko kosta deo u koga se ubacuje sim kartica, izgleda da je otisao onaj flet kabal?
U pitanju je HTC Touch Cruise?
Pozdrav!!!

baXter89gsp
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 01. Jan 2010. 15:04
:: S4 i9506
Lokacija: Beograd

Post od baXter89gsp »

gsmhacker Da li imas bateriju i slusalice za HTC Diamond touch posto mi ova slabo drzi nekih 1 dan jedva

dragang
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Pon, 05. Dec 2005. 13:19

Post od dragang »

Gsmhacker najpre pozdrav a onda pitanje.Imam problem sa HTC Diamondom, stigao je sa punom baterijom u orginal kutiji i sa orginalnom opremom naravno polovan. Kada se baterija ispraznila uključio sam ga na punjač i ništa, ne puni. Na punjaču svetli ono htc kad je uključen. Probao sam samo preko USB kabla na računar i ništa. U prodavnici posto nema punjača za HTC diamond probali smo punjač od motorole i onda se na mestu na ekranu gde stoji indikator baterije pojavi kao neka utičnica i tako stoji . Neznam da li ga puni ili ne posto nisam imao do sada htc pa neznam kako izgleda kad puni odnosno da li se pomeraju one crtice ili samo stoji kao ona utičnica. Sta mislis da je u pitanju i da li se moze punitisa motorolinim punjačom. Unapred hvala Dragan

daliborkv
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 25. Nov 2009. 23:51

Post od daliborkv »

Imao sam HTC Diamond i kada se pojavi utičnica na mestu indikatora baterije to je znak da se telefon puni. Takođe LED indikator oko centralnog tastera svetli prilikom punjenja.

Zaključana tema