Problem sa mikrofonom (Samsung i550)

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Dizzy_Reed
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 09. Maj 2007. 15:23
Kontakt:

Problem sa mikrofonom (Samsung i550)

Post od Dizzy_Reed »

Jos je pod garancijom, ali kada sam ga odneo u BG Electronics, posle MESEC dana su me zvali i rekli da je garancija odbijena zato sto su na ploci nadjeni tragovi vlage i da popravka kosta 18000. E sad, sve je ovo, za mene, mnogo smesno. Kao prvo vlaga, ako je to uopste istina, moze biti samo od prevelike vlaznosti vazduha, kise i znoja, sto onda znaci da ce 90% ako ne i vise telefona odbiti... 2. stvar telefon sam platio citavih 15000 a popravka istog 18000. Mozda uz registraciju kola kosta toliko, mozda nisam lepo razumeo... :disgust: Kazu da probam u drugom servisu. Nije mi jasno kako popravka mikrofona ili zamena moze kostati 18000?! Vredi li pokusavati u nekom drugom servisu i kom?! :| Pomagajte! :shock:
Jebo me upaljac, od 10 dinara!
Bolje da sam steko, za bar 2 komada!

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

Dizzy_Reed,

To su ovlasceni servisi,moze im se.....idu na varijantu hoces-neces,cao zabole nas......jbg.....
Odnesi u neki bolji servis,kod mene bi okvirno cena bila oko 20e

pozz

Dizzy_Reed
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 09. Maj 2007. 15:23
Kontakt:

Post od Dizzy_Reed »

Jbg, sto kazes moze im se... Inace, i mem. karticu su mi maznuli! :x Mislis da moze da sesredi lako? Tnx! ;)
Jebo me upaljac, od 10 dinara!
Bolje da sam steko, za bar 2 komada!

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

Dizzy_Reed,

Da je lako,nije...ali pokusaj u nekom boljem servisu.Evo ti spisak u BG,a imas i ostale gradove,skroluj stranicu

http://www.gsmreverse.com/index.html#bg

Odgovori