HTC wildfire problem sa ekranom

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
todicuros
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 29. Nov 2011. 23:12
Lokacija: krusevac

HTC wildfire problem sa ekranom

Post od todicuros »

Molim sve da mi pojasne koji je problem u pitanju jer ekran nije riknuo sve stoji upaljeno prima pozive apsolutno sve radi sem toga sto telefon ne registruje dodire po ekranu,jednostavno kao da je mrtav,molim vas pomozite

servis.kompa
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Ned, 31. Jul 2011. 22:02

Post od servis.kompa »

Nije pokvaren displej (ekran) nego touch screen koji reaguje na pipkanje :)
To mu dodje kao jedan od standardnih kvarova, znaci pravac servis.

cyber_vrbas
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 223
Pridružio se: Ned, 20. Sep 2009. 16:36

Post od cyber_vrbas »

I opet, dobro razmisli pre nego sto odneses negde.
Trenutno u servisu imam "mucnu" situaciju, gde je jedan tlefon, sa bezazlenim kvarom, posle intervencije jednog "servisera" iz NS-a postao skoro ne upotrebljiv !

VODITE racuna gde i kome nosite, posle je jakooooo tesko popraviti za tkz. "servisima".

pozz.

todicuros
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 29. Nov 2011. 23:12
Lokacija: krusevac

Post od todicuros »

Danas kada sam ga stavio na punjac jer se baterija ispraznila najnormalnije proradio kao da se nikad nista nije ni desilo,sta mislite da moze da ga zeza to???

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

cyber_vrbas,

Ne tvrdim da sam neki majstor,postoje i bolji....ali sta se sve radi,pa ovo je postalo stvarno "mucno".
Nema vise telefona da ga neko nije otvarao,da nije nesto ceprkao,da nija bar malo pokvasen......ljudi moji.....telefon dodje sa jednim kvarom,a nadjes jos 4.......ostale samo koske....sto bi rekli :?

cyber_vrbas
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 223
Pridružio se: Ned, 20. Sep 2009. 16:36

Post od cyber_vrbas »

Pobratime moj :-)

Najvise volem "rostilj", a po obicaju musterija kaze : "Niko ga nije otvarao".......... e tada naplatim i otvaranje telefone :-)

Nesesekiriki, no 8)

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Post od Ivan Cirkovic »

Htc telefoni su losi i vecina telefona ima problem sa kvarovima ekrana,sto je jedan od razloga zasto sam ja prodao htc tattoo dok je jos radio ok i otarasio se htc djubreta.Lazu ljude za update-ove i slicno...Moj ti je savet da sredis to djubre od telefona i da lepo uzmes neki samsung koji ce ti sigurno sluziti bolje.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Ivan Cirkovic, Tattoo je jedan od najlošijih HTC telefona i nije baš u redu da ti on bude merilo za kvalitet svih HTC telefona...:) Ja imam i Tattoo i Desire, i da - sa Tattoo-om sam imala problem, ali sa Desire-om nikad...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

cyber_vrbas
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 223
Pridružio se: Ned, 20. Sep 2009. 16:36

Post od cyber_vrbas »

Eto, a ja sam serviser i imam i dan danas jedan Tattoo, koji mi radi k`o "svajcarac" (otvaran nikada nije), a ima kilometre i kilometre razgovora.

P.S. Nije problem samo sa telefonom nego i sa onim koji ga koristi !

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

cyber_vrbas, baš mi je drago da ti Tattoo extra radi...:) Ja sam imala problem sa Digitizerom...:( A ako pogledaš u temi o Tattoo-u i to baš ovde na sajtu, gomili ljudi se baš taj kvar pojavio...:) Inače Tatto, iskreno i jeste jedan od najlošijih Androida i hardverski i softverski, ali i bio je najjeftiniji, time i svima dostupan...:) Osim tog Digitizera Tattoo radi OK...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

cyber_vrbas
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 223
Pridružio se: Ned, 20. Sep 2009. 16:36

Post od cyber_vrbas »

Ja cu opet, k`o mutav :

Mozda jeste problem, al` ja nisam, niti imam problema. Kazem da se bas taj telefon koristi u "radne" svrhe, da ima jako puno razgovora (retko ko od obicnih korisnika ima toliko), a da on opet radi bez ikakvih problema......

.... ako je gledati tako, ja sam imao u servisu ponajvise S5230 Samsunga sa problemom "digitajzera", dal` to znaci da taj telefon ne valja ? Ili je ipak problem do korisnika ? Ili su "Gremlini" :-)

pozz.

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Post od bachika »

Ninolina, softverski su developeri poprilično nadomestili, dok hardver je :dry: :uhuh: :disgust:
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

bachika, jeste dosta urađeno na softveru, ali i pored kuvanih romova i novijeg Androida meni Tattoo "zaspi" kad treba da uključi alarm i tek kad ja uključim ekran on se "seti" i tada zvoni iako je vreme za alarm prošao nekad i par sati pre toga...:( U svakom slučaju nije mi bio pouzdan, ali ipak svaka mu čast...:) I dalje ga imam i koristim...:) On mi je bio ulaznica u svet Androida...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Post od bachika »

haha, i meni je bio ulazniva... Joj još ja nisam mogao da ga uzmem u vipu pa sam uzeo bio samsung 5230, i sreća trgujem ga za tattoo-a uz doplatu. Nikako se nisam pokajao.
ps: pa svaki custom rom ima neki bug :wink:
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

po meni HTC ima najmanje kvarova s' obzirom da je postao vrlo zastupljen.....ne preferiram niti koristim ali najmanje ih imam na popravci,apsolutni,neverovatni prvak jos uvek Nokia..........A eto bas juce uzeo sebi C2-01 :lol:

Odgovori