3220 i kabel

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
phone market
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Ned, 02. Jul 2006. 21:34
Lokacija: Odzaci - Srbija
Kontakt:

3220 i kabel

Post od phone market »

:oops: moram da priznam da i ako sam serviser nemam bas iskustva sa povezivanjem kompa i telefona preko kabla, a i glupo je to meni bez ic ili bluetootha(a da ne spominjemo citac kartice?!?) elem imam musteriju koja hoce da poveze 3220 kablom i da prebacuje slike. ja mu prodam ok kabel lepo spakovan itd, kad kabel se sve lepo poveze i ok radi ali su svi programi na cd-u trial verzije. prebacis 5 slika i kaze kupi punu verziju softvera koji se inace zove mobil media browser v 1.3 . ako neko ima tu ful verziju ili neki drugi program a da je povezao 3220 sa kompom neka posalje. unapred hvala!!!
Phone market
sve za vas mobilni telefon

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

ako je tvoja verzija trail to znaci da se place.. :shock: a crack verziju jedino ako ti neko posalje na mail

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

Ma ima na netu da se skine "full" verzija! Samo ja ne shvatam sta ce ti to. Za slike, melodije, teme, i igrice, PCSuit koji dolazi uz telefon, zavrsava posao! Sem ako ti taj CD koji ti ide uz mob nije original, vec neki sklepani divljak!
Cekaj, cekaj sad se nesto setih?! Ti trayal programi su sa cd-a koji ide uz data kabl? Ako je to to, onda to i nije nista cudno, tako je u 99% slucajeva.

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

phone market, idi na ovaj link i skini softver i drajvere za kabel povezi fon na komp i skidaj do mile volje 8)

http://www.nokia.com.hr/id71516.html

phone market
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Ned, 02. Jul 2006. 21:34
Lokacija: Odzaci - Srbija
Kontakt:

Post od phone market »

8) hvala za link, a ako neko ima mobil media menager ili zna link neka posalje 8) :blinky: :blinky: :blinky:
Phone market
sve za vas mobilni telefon

Schkomi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Uto, 21. Sep 2004. 11:53
Lokacija: Novi Sad

Post od Schkomi »

phone market, Jesi rešio problem?! :|

Ja sam dugo imao N3220, sa softverom BEZ srpskog jezika, i sve je radilo OK. Taj je telefon postao ubrzo jako popularan, pa je gomila mojih poznanika kupila isti, i donosila ih da im prebacim slike sa fona na moj comp.... Međutim, oni su imali noviju verziju softvera, tj softver u koji je ubačen srpski.... i niti PCSuite, niti Oxygen, niti bilo koji drugi (MobileMediaBrowser.... itd...) nije hteo da "skonta" daje telefon prikačen na comp.

Dakle, konekcija n3220 zavisi od verzije softvera!!! Provereno!

phone market
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Ned, 02. Jul 2006. 21:34
Lokacija: Odzaci - Srbija
Kontakt:

Post od phone market »

naravno ovaj pc suite resava sve radi ko sat sve super prebacuje i prima vrtedi svih 17mb. jos jednom hvala nbnebojsa :D
Phone market
sve za vas mobilni telefon

Odgovori