U opste o flashovanju

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
_fos_sil_
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 24. Jun 2006. 13:31

U opste o flashovanju

Post od _fos_sil_ »

Zanima me dali neko zna neku stranicu dje se moze naci u opste o flesovanju, ili da mi objasni sta je to? kako se radi? zasto sluzi? ima li mani? ko je su joj dobre strane? zanima me sve o flesovanju mobitela...
p.s Imam seminarski rad i tema je flesovanje, a nisam nasao direktno da se opisuje to, pa sam pomislio da bi mi vi mogli pomoci.

S postovanjem,
Hvala unaprijed :)

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Poslednja izmena od fain2daniel u Sub, 10. Mar 2007. 15:08, izmenjeno 1 put ukupno.
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

:) eee kad bih ja to ucio na faxu :), banja
6630

_fos_sil_
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 24. Jun 2006. 13:31

Post od _fos_sil_ »

hvala fain, ali nije to to. koliko znam eng. ne pise bas ono sto mene zanima, npr. kako se flesuje, koji je software potreban, koji hardvare i to.
p.s nisam bas profesionalac engleskog
a bela steta sto i ti nemas, a ne ljutim se ja kad bi meni pomogao... :wink: :wink: :)

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

_fos_sil_ napisao: p.s nisam bas profesionalac engleskog
samo jos prevodioca da nadjes i etoSlika
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

_fos_sil_, pa nisam ni ja profiseonalas po piatanju flesovanja,a sem toga flesovanje nije samo telefona vec i raznih drugih aparatica ... , samo malo priucen i to po pitanju flesovanja n6630, a savet koji da ti dan :) uh malo je to nezgodno, ali otidji do burekovog foruma tamo imas opis flesovanja sa kablom i phoenix... imas i par programa koji slikovito opisuju postupak npr. BB5 Reaper, al to je kao sto pise za bb5 telefone
Pozdrav
6630

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa imash Google i wikipediu pa potrazi...Potrazi razne box-ove (imao si temu o tome -> klikni ovde ,izvoli ) ,pa gledaj malo na netu o softveru,potrazi malo sajtove sa opremom za fleshovanje a kako se radi,paa...Mogao bi i da proshetash do nekog servisa da nadjem nekog ljubaznog servisera koji ce da ti odvoji 10ak min vremena pa da ti da josh neke informacije itd itd...Imash mnogo nachina da sakupish informacije koje su ti potrebne... :wink:

Odgovori