SGH- L870 sat ide napred!!! Molim za pomoc!

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
fabusman
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 20. Dec 2008. 22:47

SGH- L870 sat ide napred!!! Molim za pomoc!

Post od fabusman »

Imam problem sa mojim Samsungom L870.
Sat mu ide 2-3 minuta napred na svakih sat vremena.
Da li neko zna kako da resim ovaj problem?

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Da ti ne ide na ručnom satu 2-3 min. napred :lol: :lol:
Nokia C6

fabusman
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 20. Dec 2008. 22:47

Post od fabusman »

:) Sat na mobilnom sam podesavao prema satu na kompjuteru, i posle sat vremena primetim da je vreme na mobilnom 2-3 minuta ispred vremena na kompjuteru. Par dana to proveravam, da ne bude slucajno da sam nesto prevideo.

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

Ja mislim da je to posao za sajdziju.Dobarc sajdzija kad ga usimuje ima da radi kao svajcarac :lol: :lol:

TechnoGroup
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Pet, 25. Jan 2008. 07:42
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od TechnoGroup »

drgrga

Sajdzija mora samo da ga malo isemajlira i da lepo uglobi mehanizam i to je to. :wink:
Sam malo da ga cacne, mozda mu neki kontakt nije dobar :) :shock:

Pozdrav za doktora :lol:

exkarpisam
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Uto, 16. Okt 2007. 22:10

Post od exkarpisam »

tehno maniac, drgrga, TechnoGroup, ako nemate sta pametno reci nemojte dzaba lupati, covek fino moli za pomoc.


fabusman, druze jesi li probao da mu reinstaliras softver, mozda je softverska greska, jer radi na S60 platformi mozda si mu zeznuo softver raznim programima, isti problem je imao moj drug na simensu, ali njemu je kasnio odprilike na dan 2-3min, otisao u servis flesovali ga i posle toga radio ko svajcarac.
N93, N97, HTC HD2, HTC Sensation XL

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

exkarpisam, jel' imaš ti nekog smisla za humor ? :?
Nokia C6

fabusman
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 20. Dec 2008. 22:47

Post od fabusman »

fabusman, druze jesi li probao da mu reinstaliras softver, mozda je softverska greska, jer radi na S60 platformi mozda si mu zeznuo softver raznim programima, isti problem je imao moj drug na simensu, ali njemu je kasnio odprilike na dan 2-3min, otisao u servis flesovali ga i posle toga radio ko svajcarac.


Nisam to probao zato sto sam telefon uzeo u Telenoru i ako bi tako nesto uradio izgubio bi garanciju. Oni su ga nosili u servis na popravku, ali nisu nasli problem. Moracu opet da se zalim. Primetio sam da kada ga vratim na fabricka podesavanja da neko vreme radi dobro dok recimo ne promenim temu ili neka druga podesavanja na telefonu. Mislim i ja da bi reinstalacija pomogla, ali garancija je problem. :(
exkarpisam hvala ti na trudu, a na ove ne vredi obracati paznju, jer su neozbiljni.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

De, de, u pa na moj Sagem ( tj Vip 226 ) oće sat da polupa načisto :D . Jednom ga navijem lepo u 6:40, a u stvari na satu fiksnog telefona je bilo 3:4X minuta ne znam tačno, a i baš sam bio pospan, jedva sam se uspavao, ali to je bilo u periodu kada se sat pomerao unapred/unazad ( mrzi me da mislim )
Nokia Lumia 630

Odgovori