Samsung i550 problem sa mikrofon ili cime vec?

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Samsung i550 problem sa mikrofon ili cime vec?

Post od Mirko BGD »

pozdrav
imam jedan uzasan problem na samsungu i550
kada me neko pozove ili kada nekoga pozovem, razgovor se odvija normalno, a ponekad me druga osoba u opste necuje, ili me cuje kao da sapucem, tj kao da pricam iz bureta sa mnogo seckanja i prekida! menjao sam softvere, medjutim ne pomaze, verovatno nije do toga
takodje sam iskljucivao 3g i nije ni do toga

ima li neko ideju sta bi moglo da bude i gde bih to mogao da resim?

Dizzy_Reed
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 09. Maj 2007. 15:23
Kontakt:

Post od Dizzy_Reed »

Haha Ja sam imao identičan problem! Bio je još pod garancijom, odneo ga u BG Electronics da bi mi na kraju rekli da je garancija odbijena (verovatno ni oni ne znaju zašto, dobio sam jako debilan izgovor...), da popravka košta 18000 din :o (telefon sam platio sa karticom od 2GB 15600din) i da bi mi maznuli tu mem. karticu... Naravno, nisu mi rešili problem, a kamoli vratili karticu! :x Na kraju sam dao telefon u neki drugi servis i rekli mi da problem nije u mikrofonu, lik je samo malo očistio kontakte i to je to... Do duše, nisam ga mnogo koristio posle toga, prešao sam na drugi, jer je kuglica postala maltene neupotrebljiva, samim tim i telefon... :cry: Tako da ne znam da li je problem stvarno rešen ili samo privremeno! Vidi ako znaš nekoga ko se bavi time, da ti otvori fon i "prodžara" malo po njemu! :wink:
Jebo me upaljac, od 10 dinara!
Bolje da sam steko, za bar 2 komada!

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

Mirko BGD, Dizzy_Reed, problem se vjerovatno nalazi u sledecem... Vjerujem da konektor od antene nije dobar i da telefon gubi signal... Zivo se nadam da ce to neko da vam pogleda pa ce to da vam popravi :) Ja mislim da je to problem :D
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Dizzy_Reed
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 09. Maj 2007. 15:23
Kontakt:

Post od Dizzy_Reed »

Ne verujem da je do antene, ne gubi signal... Signal je uvek full i u UMTS i GSM modu, sem negde van grada, gde je uvek loš signal! :D Evo sad ga koristim o5 ovih dana, malo teže zbog sjebanog trackball-a, ali se telefonira sasvim normalno!
Jebo me upaljac, od 10 dinara!
Bolje da sam steko, za bar 2 komada!

Odgovori