Crk'o 6020

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Crk'o 6020

Post od brankons »

Ubacivao sam drugu karticu u telefon... Kad sam vratio moju, displej samo zasija i ugasi se! Ako ga stavim na punjač, neće ni toliko! Displej blago trepti (kao monohromatski)! Inače, telefon je pod garancijom. Šta može biti?

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

meni se slicno bilo desilo sa 3510i zbog surfovanja po internetu (cuveni problem sa tim modelom) .... ekran se upali na sekund i odmah ugasi i nista ne mogu da uradim, cak ni da napunim bateriju. ne znam da li je u pitanju slicna stvar, ali i meni je tel bio pod garancijom i odneo sam ga u servis, a oni su ga samo flesovali za 15min i sve je bilo OK :) .... doduse, onda se sve iz telefona izgubi, ali makar radi ...

pozdrav

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

ma eto kad kazes da ti je telefon pod garancijom , odnesi ga u servis , i reklamiraj ima ga , neka ti ga flesh-uju. ili neka nesto drugo ucine.(samo neka poprave) 8) :wink: :) :D :lol:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Nosi to u servis... Tek tako je crka? Ne znam... Bice software... Ako nije baterija, mada glupo al ne znam sto 3. moze da bude... :)

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Zvao sam servis. Kažu da, dok je telefon na punjaču, treba da izvadim bateriju i ponovo je stavim! Kao da napravim neki ''šok'' za bateriju... Posle toga, da ga ostavim 2-3 sata da se puni... I ništa! Nije ni počeo da se puni za ta 2-3 sata!
Ponovo sam ih zvao i kažu: ''Donesi''. Međutim, tu postoji jedan ''problemčić''! Ja sam iz Novog Sada, a telefon je kupljen u BG! Videću šta ću...
Inače, bili su mi uvalili punjač koji ne radi, a drugi sam morao da platim... Doduše po vp ceni.
Išao sam u BG da kupim telefon jer je bio jeftiniji za preko 20 evra, a izaćiće me za toliko skuplje kad saberem sva putovanja!
Malo sam se razočarao u Nokiu :uhuh:
Sony Ericsson C510

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Sto imas da se razocaras u Nokiu? Krivi su ti prodavci, telefon je vjerovatno lose dekodiran... A i uvijek se kupuje u prodavnici za koju znas da je ok, a ne da trcis tamo dje je jeftinije 10-20e. :uhuh:
Inace mnooogo ljudi u CG ima 6020 sad jer je bila akcija za 69e, i svima radi sve super, tako da, opet ponavljam, nije to do Nokie... :roll:

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Evo, bio sam u BG-u i ljudi mi flešovali telefon i sad radi... Međutim, u servisu mi kažu da je to tipično za 6020 (i za 6030)! I pitam ih ja da li to znači da ja treba da čekam kad će mi sledeći put riknuti telefon. Oni samo slegoše ramenima! Ma menjam ja njega čim mi se ukaže prilika!
Inače, stavili su mi neki noviji softver, kako kažu... Istina, ima razlike u odnosu na onaj koji sam imao. Ovaj ima skroz drugačije teme, a i ima srpski meni. Videćemo kako će služiti :unsure:

dejca
Banned
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 31. Jan 2006. 00:11

Post od dejca »

Ako sa punom baterijom UVEK zasvetli ili zatreperi onda je softver otisao. A fora prodavca je da si ga preopteretio gprs-om,mms-om....pa da ne prizna garanciju i naplati nekih 400din

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

I opet mi je bio riknuo! Ovog puta su mi dali nov i evo radi vec jedno 20 dana! Namuči mene Nokia! Najskuplji, najbolji telefoni... :uhuh:
Sony Ericsson C510

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

brate! al' si se ti namuhio, strashno!!!
e i ja sam imao problema sa 3510i, davno kada sam ga imao, ali pazi sad ovo:
ja brutalno surfujem po netu(gprs), i fon , kao shto je svima poznato pobrljavi... upalim ga, ekran zatreperi i nishta... ja odnesem u radnju, oni me poshalju u njihov servis.(telefon pod garancijom). i kada sam doshao u servis naplatili su mi fleshovanje 10 eura, jer to "ne ulazi u garanciju"... pa mi se opet sjebao, e tada sam otishao u servis pa u radnju da im trazhim nov telefon, i dali mi ga, i radi bez problema, evo i dan danas , dao sam ga nekom cjaletovom prijatelu da ga koristi :D ( a sve ovo je bilo pre neke 2 godine...)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Odgovori