Izglodan D600!

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
ana2202
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pon, 10. Jan 2005. 19:58

Izglodan D600!

Post od ana2202 »

Moj ljubljeni pit u pubertetu je dohvatio moj mobilni i za 10-tak sekundi (koliko ga je zvakao) je uspeo da ga unisti. Maska mu je totalno izglodana i ne cuju me sagovornici dok mu sve ostalo radi bez problema. Dugmici na prednjoj maski takodje rade, malo otezano - ali rade. Nosila sam telefon u servis, nije do mikrofona i rekao mi je da kvar nije mehanicki, nisam ga bas ni razumela dobro ali sam skapirala da ne moze da se popravi.
Da li neko zna da li servisi otkupljuju takve telefone i ako otkupljuju da li neko zna koji?
Inace mnogo volim mog psa pa sam mu oprostila i kupila sebi nov telefon! :D
Hvala unapred!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

NEMOGUCE da nije mehanicki kvar,mislis da je pas mogao zubima da ispretiska neku dugmad i skenja mu softver,boze kakvih servisera ima!?!?! :uhuh: Mozda je bolje da odes do nekog NORMALNOG servisa koji bi ti to popravio,mozda i nasao neku masku ako je tvojoj ekran previse izgreban i da za ulozenih 50-ak eura uzmes bar 150 eura nazad,ovako ce ti neko,ako takvog i nadjes,za takav ponuditi 20-30-40 eura pa ce ti doci pre da ga bacis nego maltene poklonis!
Pozdrav 8)

ana2202
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pon, 10. Jan 2005. 19:58

Post od ana2202 »

Ok, vidi, ja sam ga kupila u Roamingu i tamo sam ga i odnela na servis, kao misleci - nisu dzabe najskuplji, i tamo mi je lik rekao da je kvar negde dalje na nekoj ploci koju on ne sme da otvara ni dira jer moze jos nesto da pokvari usput, a zamenio mu je mikrofon i nije do njega. Mozda sam ja to zenski shvatila pogresno (da kvar nije mehanicki) ali sam ga odlicno razumela da ne moze da se popravi.
Telefon se (kada je dugo bio iskljucen pa kada ga tek ukljucim) jos kao i cuje nekih prvih par sekundi i onda pocinje da se utisava dok se vise ne cuje uopste. Ja sam to sve njima objasnila u servisu... :?
Jel znas da mi preporucis neki servis?

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Zao mi je,ja sam iz provincije i ne znam gde u BG-u mozes da ga popravis,ali posto ima ovde doooosta ljudi iz BG-a,neko ce ti vec preporuciti neki dobar,samo proveravaj cesto P.P. jer je zabranjeno javno na forumu ostavljati reklamne postove!
Pozdrav 8)

phone market
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Ned, 02. Jul 2006. 21:34
Lokacija: Odzaci - Srbija
Kontakt:

Post od phone market »

sta god da radis nemoj dizati ruke od njega jer bacas pare , menjaj masku , namesti mikrofon i prodaj ga odma ili menjaj za nesto i resi ga se a kako si opisala mora da moze da se popravi ako nije mikrofon kao deo onda je otisao neki vod koji vodi do mikrofona nista strasno ali ce te odrati za popravku jer je aktuelan model trazi servis pun ih je BG ali pazi svasta rade.
Phone market
sve za vas mobilni telefon

Odgovori