A1 novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

danas sam bio da tražim kartice ili karticu...i nigde nema.naravno jedino mesto gde nisam otišao to su ona dva prodajna glavna mesta nemanjina i kneza M ali svuda gde sam naleteo na PRODAJNO MESTO VIP itd nema...ima da dignem ruke.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Otvorili su jos jedno prodajno mesto u merkatoru,znaci ima u ct-u i drugo prodajno mesto je pored telenorovog standa.Znaci jedan mali stocic i dve prodavacice i dvesta ljudi.U odnosu na telenorov stand,smesno mnogo deluje :lol: ,ali dobro bar ima kartica. :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

sokratbg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 14. Jun 2007. 17:45

Post od sokratbg »

Prica se ponavlja . Tako je bilo i sa 063 pa 064 nigde kartica i problemi sa mrezom. Ocekivao sam vise imajuci u vidu da im to nije prva mreza ali verovatno ce biti bolje za par meseci videcemo...

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

madness99 napisao:ja ne kakve redove ti spominjes al ja dobih broj za 1 sec.Ne znam sad 100 dinara da je neka velika kinta al dobro.....
Mislio sam na redove prvog dana, (konkertno sam ih video na Slaviji kada sam isao na posao)

Sto kinti se mozda isplati ali mene onih hiljadu ne zanimaju, mene zanima kakve ce usluge da pruzaju kakve ce da budu cene (narocito rominga) itd to su stvari koje bi me mogle privoleti novom operateru a ne neki pokloncici. A na tao pitanja jos niko od ljudi koji su kupili kartice nema odgovor. Dakle poenta hiljadu na poklon za razgovore mi nije bitno ako budu povolji lako cu kupiti njihov broj i normalno snositi svoje troskove.

marko_bgd26
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 15. Jun 2007. 10:16
Lokacija: Beograd

Post od marko_bgd26 »

Akki,Otisao sam u Pon.i odmah kupio VIP karticu. :D Posle glupiranja Telekoma i Mobtela izgubio sam poverenje u oba operatera i jedva sam docekao treceg.Zna li iko kad ce proraditi pozivi i sms na VIP-u?U korisn.servisu kazu da ce mreza proraditi sa svim mogucnostima osim medjunarodnih poziva do kraja Juna. :D

morsel
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sub, 18. Nov 2006. 23:49
Lokacija: Zvornik Republika Srpska
Kontakt:

Post od morsel »

Miškoni napisao:primus, to i mene brine, ne bih voleo da iznajmljivanje na bilo koji način utiče na kvalitet usluge kod mt:s-a, ali izgleda da će biti upravo tako. Prioritet nekih servisa je već srozan...
Ja sam inače iz R.Srpske i živim u gradu koji se graniči sa Srbijom i nije nikad bilo problema 64 mrežom, znači signal je uvek bio pun a evo od pre 3-4 dana počevši od keve i drugova svi se žali kako su non-stop u romingu i ne mogu da nadju mrežu... E sad da li to ima ikakve veze sa tim što VIP deli infrastrukturu sa MTS, ne mogu da tvrdim.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Zvanično: Nema više kartica... 50 000 je rasprodato... :wink:

mada uvek možete da prošetate do prodavnice i popričate sa poprilično ljubaznim ali slabo informisanim prodavcima... :)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

Akki napisao:Zvanično: Nema više kartica... 50 000 je rasprodato...
To se u narodu kaze ostislo kao alva, verovatno stampaju 100 000 novih?
Poslednja izmena od MB maneken u Sub, 16. Jun 2007. 14:31, izmenjeno 1 put ukupno.

marko_bgd26
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 15. Jun 2007. 10:16
Lokacija: Beograd

Post od marko_bgd26 »

Razocaran sam i MTS i Telenorom,tako da sam jedva docekao treceg operatera :D .VIP ce biti spas od monopola 2 operatera kojem smo izlozeni vec 10 a i vise god.Naravno da postajem korisnik VIP-a :) .Nego zna li neko kad je to do kraja Juna pocetak rada?

dadinho
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 11:19
Kontakt:

Post od dadinho »

poslao sam im mail i ove odgovora:

"Postovani,

Kako bismo izasli u susret nasim korisnicima , pozivanje onih koji su dobili mobilne telefone ce biti vrseno nakon komercijalnog starta. To znaci da vise nije neophodno da drzite karticu u aparatu. O komercijalnom startu cete biti obavesteni putem medija tako da cete znati kada da ubacite karticu u mobilni telefon. To ce se desiti najkasnije do kraja Juna.

Nadamo se da cemo zapoceti uspesnu saradnju na obostrano zadovoljstvo. Ukoliko su Vam potrebne dodatne informacije, stojimo Vam na raspolaganju.

S postovanjem,

Korisnički servis

Vip | član mobilkom austria grupe

+381 60 1234

e-mail: service@vipmobile.co.yu

Vip usluge d.o.o. | Omladinskih brigada 21 | 11070 Novi Beograd | Srbija

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

A taman sam 064 bacio u kutiju pa na tavan :) i zamenio VIP-ovom. Nesto je slab signal, ali mislim da ce se popraviti jer su u suprotnom zavrsili sa Srbijom, iliti Srbija sa VIP-om.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Lobachewsky, meni je konstantno aktivna Vip kartica u drugom fonu (rastureni Panasonic GD76) i signal je konstantno full. Cekam da krenu, pa da vidimo kome cu se carstvu privoleti. Mada ne iskljucujem mogucnost da konacno postanem i Telenorov korisnik, sa trecim telefonom :)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

migi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Uto, 02. Maj 2006. 16:58
Lokacija: Čačak
Kontakt:

Post od migi »

Dobro je da su se setili, ja sam čak odložio prodaju starog telefona i mobilisao stari dobri t192, čisto da bi imao aktivne kartice 24/7 u slučaju da mi se nasmeši telefon :wink:.

Ne kapiram šta se više dešava..Prvo su rekli da komercijalni start ide kad se proda svih 50 hiljada, pa mi posle kažu da neće biti promotivnih 50 'iljada već zbog velike potražnje izbačeno dosta više, pa onda fore za neki dan....Dal im je ovo samo fora, još se muče oko spremanja mreže, paketa, etc. pa qpuju vreme il čekaju da se narod naqpuje brojeva pa da onda zapnu!

Osećam da će na kraju krenuti izmedju 30.juna - 2. jula s obrazloženjem da čekaju još jednu dozvolu od RATELA!! :uhuh: :dry:

marko_bgd26
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 15. Jun 2007. 10:16
Lokacija: Beograd

Post od marko_bgd26 »

VIP-signal je dosta slab bar u Borci.Od 6 crtica samo jedna,ali moram im odati priznanje da je na Ovcanskom putu signal bolji od MTS-a(3 crte od 6).Brat koji tu zivi ima problema sa 064 koji gubi mrezu i puca signal,i cesto necuje sagovornika.Cisto da se zna da MTS nije ni posle 10 god.nije pokrio dobro ni prigradsko naselje u BG. :P

MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

Proradio prijem SMS poruka... Proradio prijem SMS poruka... Proradio prijem SMS poruka... Proradio prijem SMS poruka...

lilici
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 81
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 20:23

Post od lilici »

Zna li neko da li je rasprodato ovih 50.000 brojeva? Ako jeste da li se i dalje ceka ili moze broj normalno da se kupi

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

prodato jos pre neki dan :uhuh:
imaju plakate na svojim radnjama sa velikim crvenim "rasprodato"
Remember, remember
The 5th of November

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

U mnogo vazna stvar,pustili 50.000 na nas cirka 8 miliona i kao sve smo rasprodali-posao decenije :lol: :lol: :lol:
I jos nesto,oni su te kartice mogli da puste na bilo kojoj trafici(u normalnim kolicinama) i da ljudi kupe to kao civilizovani ljudi,a ne oni su kao pustili i na trafikama,samo sto ih nema na trafikama i namerno pravili guzve na prodajnim mestima,da bi se stekao pogresan utisak,kao ono vidi kako svi lude za vip-om---ma cist marketing :disgust: .A da ne pricam sto po Srbiji uopste i nije bilo kartica,jer je njima ipak glavni Bgd-tu je najveca koncentracija ljudi.
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

@andrijano: beograd i veci gradovi zato sto ce tu verovatno jedino i raditi mreza u pocetku :(

nego, nije mi jasno, saljem sebi poruku par puta vec i nece da mi stigne
::luv phonez::

lilici
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 81
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 20:23

Post od lilici »

U Nisu uopste nije bilo puno kartica. Ni u CT ni u Pakomu. Kad odes kod njih a ono 50 ljudi ceka na red. U CT drug cekao, i kaze prosecno zadrzavanje po coveku oko 10 minuta, i kad je dosao na red, uzeli mu sve podatke i rekli mu bicete obavesteni kad stignu brojevi, zvacemo vas. Pa kao da je vadio licnu kartu, a ne da kupi nov broj. Samo u BG i mozda NS, u Nisu se bogami cekalo i nikad ih nema dovoljno. Sad vec nema ni jedna.

Odgovori