Racun MTS

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Laki88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 23. Dec 2007. 00:25

Racun MTS

Post od Laki88 »

Korisnik sam MTS postpaida, i stigla mi je poruka sa racunom za prethodni mesec, i brojem racuna na koji treba da se uplati cifra.

interesuje me da li, ako platim odmah ovaj racun, on posle stize na kucnu adresu?

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Laki88 dolazi racun cisto da vidis koliko si dobio da platis i tome slicno.samo nemoj da ga placas kada ti ponovo dodje
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Jel nekom radi provera racuna tj. ono sa *797# ?! :blinky:

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Obicno od 1. do 5. servis nije dostupan, mada evo i danas prijavljuje to isto. Proradice za par dana, kad zavrse obracune.

PozZ

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Hvala Koren :wink: Nov sam sa post pejdom na mt:s-u pa cisto da proverim sta se desava i kako to funkcionise tj. ne funkcionise :)

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Azimuth, provera ce ti najverovatnije proraditi oko 10-tog u mesecu,tako da do tada :uhuh: :uhuh: :uhuh: od provere racuna!!!
Laki88, racun ce ti svakako stici i najsigurnije ti je da ga platis kada ti stigne (da ne bi placao prema poruci koju si dobio,opstom uplatnicom itd),znaci racun ce ti stici oko 10-tog u mesecu imas fore da platis do 20-tog....
D500&E71

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Ja , dok sam bio na post paidu kod Telenora , nikad nisam placao racun unapred , pomocu sms podataka . Uvek sam cekao da mi stigne uplatnica i onda odem do poste . 8)
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Re: Racun MTS

Post od skeptichni chicha »

Laki88 napisao: .....interesuje me da li, ako platim odmah ovaj racun, on posle stize na kucnu adresu?
Naravno da će ti stići na kućnu adresu sem ako imaš tu nesreću da poštara mrzi da raznosi poštu pa sve to lepo zavrljači u prvi kontejner :dry:

Naravno ako ne dobiješ račun onda platiš kako ti je u poruci napisano ili ih okreneš 789 da ti daju podrobnija uputstva....

Eh da ne zaboravim ako plaćaš uplatnicom Pošt će ti naplatiti proviziju ako plaćaš Originalom računa ne (da da ova informacija je sasvim pouzdana i plaćena je tačno koliko iznosi provizija :disgust: )

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

jOS UVEK NE radi na *797# , ali radi slanje poruke na 797 'STANJE'
Inace gledaj da placas do 20. u mesecu, jer birokratija je cudo, evo ja na primer racun za februar sam platio tek 3. marta i vec su mu ukinuli pravo, i to na sledeca tri meseca, dopune pripejd brojeva :angry: iako sam prethodne 2 godine redovno izmirivao obaveze.
A ovo sto kaze skeptichni chicha, je tacno.
6630

darkodav
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Uto, 16. Okt 2007. 23:45

Post od darkodav »

pozdrav ljudi, imam mnogo problema sa mts postpaidom, naime, imam paket mix500. sada su ukinuli besplatne minute i stalno nesto menjaju.

telefon sam uzeo krajem novembra i sve je super bilo, stizao mi je racun od 580 do 640 dinara. sada za februar je stigao neverovatnih 940 dinara, a ja sam duplo manje pricao.

hteo sam da skinem listing sa neta, ali mi pokazuje samo za decembar i januar da mogu da skinem. skidao sam danas, tako da je bilo posle 10. u mesecu. da li je moguce nekako da ja prodam svoj ugovor, jer mi se nimalo ne svidja post paid. a da, vezan sam ugovorom na dve godine, tj. uzeo sam telefon od njih i mogu vam reci ljudi da sam se mnogo pokajao . uopste nije onako kako su pricali.

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Darkodav, nemoj da se nerviras, nisu ukinuli minute, vec samo prenosenje, a listing uvek kasni, nego sve jedno plati, a posle se zali i nadaj se da ce priznati gresku, ako je uopste i bila...
6630

darkodav
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Uto, 16. Okt 2007. 23:45

Post od darkodav »

ok, hvala...

da li postoji neka mogucnost da se proda ugovor tj. da se prenese na nekog drugog. pretpostavljam da bih onda trebalo i moj broj da dam.

da li je to vec neko uradio.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

darkodav, ne postoji takva mogucnost, ugovorom si vezan ti tj. onaj koji je potpisao. Mozda eventualno ako uspes da namagarcis nekoga pa da mu prodas telefon i broj pa onda da izmuvas kao da si se preselio pa da ti racun stize na novu adresu tj. na adresu onog kome si prodao... bla bla... Ali ugovor ce i dalje glasiti na tebe i dovoljno je da novi vlasnik ne placa racune ( a mora da bi otplatio telefon ) i eto tebi velikog problema... Sve u svemu, pokusaj da izbijes tu ideju iz glave, nista dobro ti nece doneti a ubuduce se kontrolisi sa telefoniranjem, porukanjem i netom preko telefona i sve ce biti u okviru pretplate. Evo i ja sam uzeo onaj 8. Martovski paket pa cemo videti sta ce se desiti. Nego, meni vec 2 dana stalno isto stanje pokazuje kad proveravam preko *797# ... Jel to normalno da ne radi ili...? Znaci preko neta je najsigurnija provera stanja u svakom momentu? Kad prave dnevne preseke?

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Normalno jke stranje da su strasno neazurni, isto im stoji po par dana :uhuh: , izgleda da oni imaju pristup trenutnom stanju jer sam ja, kada sam zamolio operatera da mi pogleda trenutno stanje, dobio verovatne podatke, dok je na 797 bilo idalje staro stanje ,
Azimuth, kako mislis preko neta?
6630

darkodav
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Uto, 16. Okt 2007. 23:45

Post od darkodav »

sve u svemu, hvala na pomoci. sledeci put cu morati debelo da pazim kada se vezujem za neki ugovor. poleteo sam.

ako je od pomoci i meni se desava da stoji cesto isti iznos iako trosim... istina je da su strasno neazurirani i neorganizovani.

malo pre sam bio na njihovom sajtu i stvarno su povecali moj paket MIX500 sa 125 na 150 min, videcemo sta ce biti.

velika je steta sto su ukinuli prenesi tj. prebacivanje poruka i razgovora u naredni mesec... malo je glupo jer u ugovoru pise da ne smeju da menjaju nista na nasu stetu u paketu, mogu samo da povecavaju paket u korist kupca. ali, sta da se radi, ovo je Srbija i ovde sve moze izgleda...

krivo mi je sto sam ovde... hvala vam na savetima. pozdrav

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

darkodav, mozers da prodas telefon pa sa dobijenim novcem da finansiras svoje racune :D :D :D
A sto se tice ukidanja prenosenja minuta,pa ne moze i jare i pare ,dobio si vise minuta za iste pare,ali se oni sada ne prenose (mislim da vecini korisnika visa prija povecanje minuta...)
D500&E71

Odgovori