Prvi Android telefon u ponudi Telenora

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Jedino da računaju korisnikom onoga ko je jednom u životu upalio 3G da vidi kako radi, onda možda naguraju, ali opet teško...

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

da li je neko uzeo ovaj telefon na kraju :?
jako me interesuje kako se pokazao,pošto već par dana idem do poslovnice i uvek bleji neka riba i isprobava ga po 15-20 minuta i mene mrzi da čekam :wink:

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Ja sam ga na kratko "čačno" u TC "Ušće". Po meni jako loš sam izgled, odličan ekran ali kao da je upakovan u neko kućište iz davnih vremena (stari Samsung Dpad, totalno nepotrebno). TS dobro radi "pod prstima", ni previše lako, ni teško, taman, i dobar Menu skrol. Multitač razvlačenje fotografije (iPhone sistem) preko celog ekrana (a nisam video drugu mogućnost :dry: ) je pravo mučenje. Dotle sam došao jer mi je ta foto galerija oduzela nepotrebno mnogo vremena.
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

Ja sam ga danas čačkao jedno 15 minuta i mogu reći da je tel sasvim na mestu.Potrebne su neke sitne ispravke,što se mene tiče,jer trenutno imam ajfon,pa sam se na njegove neke opcije samo tako navikao,al isto tako bih se sigurno i odvikao ako uzmem ovaj samsung.Ovde ću napisati kratko poređenje.

Prvo:brzina u poređenju sa ajfonom 3g,za nijansu je sporiji samsung

drugo:displej je perfektan,al opet za nijansu mi je bolji ajfonov,možda zbog veličine ili zbog toga što nisam imao istu slika da bih ih uporedio.

treće:meni veoma bitno,tačnije jako mi nedostaje gprs

četvrto:baterija mislim da bi u praxi trajala duže,barem za pola dana u odnosu na ajfon

peto:mana ovog telefona,barem za mene,je zvučnik,koji se nalazi na zadnjoj strani,mada poznavajući samsung i njihovu jačinu melodija,mislim da ovo nije propust i da je čak prednost u odnosu na ajfon

šesto:ovde već moram da napomenem Telenor i veoma lošu ponudu.Planirao sam da uzmem ovaj tel pre jedno mesec dana i mislio sam da uzmem na ugovor od godinu dana.Tada je uz moj paket bio oko 33ooo,a sada kada je na ''promociji'' košta 36ooo :angry: .Jeste mala razlika,al opet ako već pravite promociju,spustite cenu barem.

sedmo:dugmići vezani za poziv i još neke prečice su po meni velika prednost samsunga,naročito zimi,kada nosimo rukavice i kada moramo nosem da otključavamo ajfon,pod uslovom da i on nije zamrznut

osmo:kamera...odvalila ajfon na svim poljima,koliko sam mogao da je probam.Uz sitne softverske ispravke,biće to jedna sasvim solidna kamera.
:P

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

ukratko ...........

sta je sa doc,pdf ...... fajlovima na ovoj platformi ?

sta je sa ubacivanjem GPS softvera ..... ?? da li si osudjen na Google Maps?

LimunBG
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 153
Pridružio se: Sre, 19. Sep 2007. 16:11

Post od LimunBG »

htc magic je u vip-u trenutno na zanimljivoj promotivnoj ponudi:
10000din. uz postpaid 900, odnosno
1din. uz postpaid 1800

Nazalost imaju ga samo u crnoj boji :smutny: , a safirno bela mu mnoogo bolje chuchi

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

lovd, koliko znam, može da se nađe na Marketu softver za Office dokumente. Što se GPS aplikacija tiče, koliko znam još ništa za Android, jedino Google Maps, koji ti ništa ne vredi ukoliko si u Srbiji....bar ne za navigaciju. Vredi ako hoćeš da vidiš satelitski prikaz klupe na kojoj sediš :lol:

Iskreno, sve drugo mi se na Androidu dopada, osim nedostatka GPS softvera, ali računam da će se uskoro nešto pojaviti.

LimunBG, Pazi stvarno! Odlična ponuda.

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

dajte guglu malo vremena i podrške i videćete u šta će se on pretvoriti.Android je star svega par meseci,a vi već tražite sve što ima simbian koji je star par godina 8) polako...

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Proces prijavljivanja na konkurs za testiranje Samsung Galaxy telefona je završen. Imena dobitnika bice objavljena u okviru Telenor Test poligona 1. oktobra 2009. godine.

Hvala svima koji su učestvovali u konkursu.

Posetite i u buducnosti Telenor Test poligon.

Nove akcije su u pripremi.
iPhone 6 Plus

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

I šta dobijaju sretni dobitnici? I koliko će biti dobitnika ?

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Više informacija možete pronaći na sledećem linku: http://www.telenor.rs/?section=private&page=6822
iPhone 6 Plus

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

djuice@rs napisao:Nove akcije su u pripremi.
Nove akcije tipa testiranje nekog drugog telefona ili akcije u vezi sa tarifama?
I šta bi s onim "mi se izražavamo djelima a ne riječima"? :dry:

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Na mene android i galaxy nisu ostavili neki utisak da ih kupim... Ne znam zasto. Bice vremena za android. .
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Đusi, evo stigo je najkasnije prvi oktobar. Gdje je spisak. :D

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

to sam i ja hteo da pitam,pošto sam ovih dana opustošio kladionicu,pa reko,možda me sreća napokon pogledala...smeši mi se galaxy 8)
ako me i tu izvuku,pravac loto :P

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

i 2.oktobar polako prolazi,a rezultata i dalje nema :uhuh:
svaka čast Telenor,još jedna bruka na vašem računu :angry:

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Hvala Vam što ste učestvovali u prvom Konkursu u okviru Telenor test poligona. Vaše interesovanje za testiranje Samsung Galaxy telefona prevazišlo je sva naša očekivanja. Iz tog razloga nam je trebalo više vremena da obradimo sve odgovore.

Rezultati: http://test.telenor.rs
iPhone 6 Plus

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Eto kakvi ste cheateri, ja sam potpuno tačno odgovorio koliko korisnika ima Telenor u Srbiji i nema me.

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Samo jedno pitanjce, gde je objavljen broj korisnika Telenor interneta? Kako bi mi koji smo glasali mogli da uporedimo svoju procenu sa vasom?

PozZ

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

Naravno da su podelili informacije sa svojim najbližima :( to je normalna pojava.Nisam ni očekivao da će neko sa ovog foruma,na primer,osvojiti telefon :(
Samo me interesuje,koja je tačna cifra u pitanju :wink:

Odgovori