Prvi Android telefon u ponudi Telenora

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

U početku je bilo pitanje "koliko Telenor ima korisnika u Srbiji" (ja dobio), nije samo oko interneta. Možda je još neko bilo.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Ma nema veze, bolje je sto nisam dobio taj Sljamsung ( to je samo zbog Androida koji je po meni jako konfuzna platforma, recimo moram da kliknem ok kad udjem u meni da izaberem nesto umesto da pipnem i ne mogu da se nakacim na Wi-Fi jer ne razumem uopste gde je opcija za skeniranje mreze, nego stoji da se izabere tip i jos neke sitnice, sto se mene tice, mora jos da raste da bi mogao da se priblizi korisnicima ) i drago mi je zbog toga, uostalom, oni ga meni samo pozajme i jedini plus su tih 5GB koje bih ladno trosio. :roll:
Nokia Lumia 630

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

Iskreno,meni taj gugl mnogo obećava.Videćete za par godina,kakv će to os da bude,kako za telefone,tako i za računare 8)
Ja bih baš voleo da dobijem taj samsung na mesec dana,da ga koristim,jer mi se jako sviđa i planiram već duže vreme da ga uzmem :wink:
Ja sam dobio pitanje vezano za internet i baš me zanima koja je tačna cifra 8)

MatrixX
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 07. Okt 2009. 12:28

Post od MatrixX »

Hey ja sam dobio Galaxy na sajtu test.telenor ali me jos niko nije zvao da ga podignem.

Jesu nekoga zvali?

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Bićete obavešteni putem E mail-a. Proverite poštu na mail nalogu sa kog ste izvršili registraciju na Test poligon. Za detaljnije informacije pozovite 062, 063 ili 069 /9863.
iPhone 6 Plus

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Koren napisao:Samo jedno pitanjce, gde je objavljen broj korisnika Telenor interneta?
Ne mora ovde da se navede, ali bi bila cool neka javna lokacija, ili izvor informacija. Kako bi potvrdili da nije prevara, sto se naravno nadam da nije.

PozZ

Edit 15.10. : Znaci samo jos jedna u nizu "nagradnih" prevara. Hvala vam na razjasnjenju.
Poslednja izmena od Koren u Čet, 15. Okt 2009. 13:58, izmenjeno 1 put ukupno.

MatrixX
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 07. Okt 2009. 12:28

Post od MatrixX »

Samo da obavestim sve da Telenor jos uvek nije zvao dobitnike test poligona :)

Maila nema, na 9863 imaju samo spisak ljudi koje su stavili na sajt i to je sve...

Po pravilima koje su objavili ostalo je jos 15 dana do kraja testa koji nije ni poceo ...
:)
Ima li neko informaciju sto toliko kasne...

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

mislim da je djuice već rekao zašto-veliki broj ljudi se prijavio :angry: glupost :angry:
niti smo saznali koliki se to veliki broj ljudi prijavio,a niti smo saznali tačan broj,odnosno odgovor na pitanje sa testa...sve u svemu,još 1 veliki minus za Telenor.

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

@MatrixX Proverite svoj mail Inbox, i obavestite nas o svom prisustvu prema uputstvu u mail-u.

Pozdrav. ;)
iPhone 6 Plus

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

djuice,nemoj da se praviš mutav,jer očigledno to nisi...želimo da dobijemo informaciju koliki se to veliki broj ljudi prijavio i koja je tačna cifra internet korisnika u pitanju!

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Nije mutav, nego mu je to u opisu radnog mjesta. :D

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Telenor Samsung Galaxy - Iskustvo jednog korisnika

Detaljnije na http://www.youtube.com/TelenorKontakt
iPhone 6 Plus

Odgovori