A1 novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
vlada207
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 25. Nov 2008. 02:14

Post od vlada207 »

Mozda, ali on uz prepaid kod Vip MK kosta 1199 denara, ili oko 20 eura.To je ono sto je meni neverovatno

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

neeee druze, nisi ti to razumeo. placas ga tih oko 9000 denara, a dobijas 1199 denara na prepaid racunu.
to je princip po kom vip plasira prepaid goinama u hrvatskoj, nista novo
::luv phonez::

vlada207
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 25. Nov 2008. 02:14

Post od vlada207 »

Meni se cini da ako ga uzmes bez kartice kosta 9000 denara, a kao prepaid paket onda 20 eura, tako je i kod nas sa njihovim prepaid paketima...

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

09.11.2009
Milion besplatnih SMS poruka do kraja 2010. godine

Predstojeći praznici su period kada više komuniciramo. Zbog toga je Vip pripremio specijalan poklon za sve nove i postojeće pripejd korisnike omogućivši im da po povoljnim uslovima komuniciraju više sa svojom porodicom i prijateljima: od danas pa do kraja 2010. godine svi dobijaju milion besplatnih SMS poruka u okviru Vip mreže.

Kako bi aktivirali prazničnu promociju, korisnici treba da dopune svoju SIM karticu sa kreditom u iznosu od 200 dinara ili više. Svaka sledeća dopuna od najmanje 200 dinara produžava važenje preostalih besplatnih SMS poruka za narednih 30 dana, i tako do kraja 2010. godine.

Besplatne SMS poruke važe za nacionalni saobraćaj, a ne obuhvataju međunarodnu komunikaciju, roming, usluge sa dodatnom vrednošću i prenos podataka.

Vip pripejd SIM kartice mogu se naći širom Srbije u Vip centrima i na 6.500 prodajnih mesta i kioska, uključujući Štampa sistem i Futuru Plus, dok su elektronske dopune na raspolaganju na više od 17.000 prodajnih mesta partnera.
Cini se, konacno, zanimljiva promocija od Vip-a. :D

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Imam osecaj da ovaj klinčuraj, koji prvi put sada kupuje mobilni, masovno uzima Vip. Pa onda ide još i 'svi ortaci su na Vipu' ili 'ajmo svi na Vip'... I tako se umnožavaju. A zna se da na mladima svet ostaje...
E sada, moje neko lično mišljenje... Dok je njihov postpaid najjači na tržištu, prepaid ipak ima jednu veliku manu- uopšte nije izbalansiran... Dok ti u promociji daju džabe, regularno te glava zaboli. Maltene nadoknade sve što su ti poklonili. Regularne cene SMSa i prvog minuta razgovora su papreno skupe, tako da ti se kredit ponaša skroz nepredvidivo. Jedno vreme se ne troši, ili se polako smanjuje i samo odjednom neko ti je 200 dinara pojeo.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Zanimljiva ponuda uz tarifne opcije. Ali uspostava je 5.9 * 1.28 tako da sam u šoku, đoći će im uspostava do 10 dinara. :roll:

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Ja ovo ne razumem:
Promocija se aktivira dopunom od minimum 200 din do 31.12.09. Ponuda važi ukoliko se kredit do kraja 2010. dopunjava sa minimum 200 din, najmanje jednom na 30 dana od dana dopune.

Jel moze neko malo bolje da mi objasni,sta treba da aktiviram,i koliko da uplatim,da bi ovo funkcionisalo?
Sony Xperia P

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

aleksaa, pa sam si sebi sad objasnio. Mesecno trebas po 200 dindzi kredita da uplacujes da bi ti ta promocija vazila do kraja sledece godine. A promocije pocinje da vazi od decembra. Znaci, svakog prvog u mesecu uplatis po 200 din i eto ti tih milion poruka :wink:

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »

mezzano napisao: od danas pa do kraja 2010. godine svi dobijaju milion besplatnih SMS poruka u okviru Vip mreže.



Besplatne SMS poruke važe za nacionalni saobraćaj, a ne obuhvataju međunarodnu komunikaciju, roming, usluge sa dodatnom vrednošću i prenos podataka.
I jel sad poruke vaze samo za VIP ili za sve mreze??

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

E stvarno Pinocio, ja mislim da ovo samo kod nas moze da se desi. :lol:

Imao je i mts slicnih fora. Odlucite se aman operateri sta nudite ili kucajte smisleno po novinama i sajtovima.
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Pinocio, a da pročitaš ti članak od početka do kraja, a?
Mezzano:
.........Zbog toga je Vip pripremio specijalan poklon za sve nove i postojeće pripejd korisnike omogućivši im da po povoljnim uslovima komuniciraju više sa svojom porodicom i prijateljima: od danas pa do kraja 2010. godine svi dobijaju milion besplatnih SMS poruka u okviru Vip mreže..........
aleksaa, pa ako do kraja dec. uplatiš 200 kinti, aktivirao si tu promociju, i ako od jedne uplate do sledeće ne prođe 30 dana promocija se nastavlja, a ako se zezneš pa prođe - ne važi ti više.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Vip Android Izazov:

Slika

http://android.vipmobile.rs/home

Ima li ovde nekog ko ce ucestvovati? Pa da agitujemo. :D
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Ljudi imam VIP pripejd,nikako ne mogu da aktiviram "Besplatan SMS".

Kad nazovem 12341,imam opcije samo za 50% bonus kredita i Besplatno u mrezi,a nigde nemogu da ukljucim Besplatan SMS.

Ko zna koliko sam poruka poslao za aktivaciju,i onda uplatio 4 puta po 200 dinara,i nista.

Stalno mi stoji da imam 1000 sms,mms i minuta u VIP mrezi,i 1000000 poruka u VIP mrezi.
Sony Xperia P

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

aleksaa, pozovi vip call centar i aktivirace ti.
Desava se na pojedinim karticama da nema aktuelnih promocija. Najcesce kada se ne uplacuje kredit neko vreme. U svakom slucaju zovi ih.

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Onda je sigurno do kredita,bas dugo nisam uplacivao kredit.

I jos jedno pitanje,ako aktiviram Besplatan SMS,da li mi ostaje MILION poruka u VIP-u?
Sony Xperia P

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

aleksaa, Naravno jer je free SMS TARIFNA OPCIJA a milion sms-a je PROMOCIJA.
Ima razlike pa mogu istovremeno. Vidi na sajtu vipa.

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Evo vip je dobio e72 i n900 i mogu reci daa cena za n900 nije ni priblizno onolika koliku sam ocekivao uzmemo li u obzir da je n97 skuplji u svakom tarifnom paketu a i u punoj ceni oko 100e. Kakva li im je to politik nemam pojma :? Sad dilema - n900 hero ili hd2 u vipu :)
iPhone 4.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Kupovina uz mesecnu od 1000 din sve vise ima smisla! 8)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Hm sve pohvale za prosirenu ponudu telefona,ali me cudi da nema vise u ponudi Magic-a... :?
Jel to privremena "nestasica" ili su "digli ruke" od tog modela? :dry:
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Fox, kada sam ga ja jurio nisu ga imali nigde sem u bgu pa su porucili jedan model iz bga ali sam ja kasnio 3 dana pa su ga prodali i sada ga vise nemaju, kazu a se stvarno brzo podavao a to njima nije u prilogu jer hero onda ne prodaju dobro [nje ni cudo ako uzmemo u obzir razliku u ceni paketa.] :roll:
iPhone 4.

Odgovori