Mail za 064 i "korisnicki servis" - neverovatno!!!

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
maraja
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Pet, 16. Sep 2005. 16:34

Post od maraja »

kada ti na telefonu ispiše no server pri proveri mail-a, može da bude samo jedno...preopterećenje...nažalost ni mobtel a ni telekom nemaju dovoljno "jaku" mrežu da bi podržali toooliki broj korisnika...

a što se tiče make, i njenog problema u knezu...reci mi samo koji telefon imaš? nekada sam telefon toliko pobrljavi da i sms centar upisuješ 15 minuta.. možda si malkice prenaglila...? :)
It dosen't matter now to me cause I lost my baby.
Nothing means that much to me without my baby anyway.

Ka
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Pon, 08. Avg 2005. 15:46
Lokacija: Beograd

Post od Ka »

DJ_Boris napisao:Mislim da si na njenom mestu da ne bi zvao nikoga... Da li zelis samo jedan dan da radis u KC??? Mislim da bi pobegao pesle 2 sata! A i posto kod nas ima relativno malo operatera, s'obzirom da se ceka duze od 2 min da ti se javi, njima svaka cast kako se izbore sa svim tim korisnicima, a i gde ce sad da te zove, kad je ceka jos jedno 10 korisnika... :dry:
Pa mislim smesno je da pricas meni sta bih ja uradio. Ja najbolje znam kakav sam i znam da bih to uradio. Ne bih ispalio coveka kao sto je ona mene ispalila. Njihov posao je da rade to sto rade i mene uopste ne interesuje koliko oni imaju ljudi na cekanju. A ono "........... je duze od 2 minuta" je jedna neopisiva sramota, pazi nasli DVA minuta a u 12 nocu se ceka preko 15 minuta, znaci da se u 12 popodne ceka preko pola sata minimum.
Nokia 6670

Odgovori