A1 novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Nije im losa fora da te navuku da svake nedelje dopunjavas kredit za minimum po 200 rsd sto mu dodje kao i mesecna pretplata od 800 rsd.
Ko ima dosta dolazecih poziva moze da prica u nedogled (da zove) :lol:
I traje samo do kraja novembra? Jel to znaci ko se do tad prijavio i poceo da koristi moci ce da koristi na dalje ili da sve to traje samo do kraja novembra (sto je najverovatnije) ?
and justice for all...

bmarke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Čet, 20. Dec 2007. 07:21

Post od bmarke »

http://www.vipmobile.rs/vip-ukratko/pre ... ekstId=188
http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php ... _id=462077

Znači samo kad te zovu sa drugih mreža (mts, telenor, fiksna) dobijaš 10 dinara za minut...

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Isplati se sa fixnog, na dve sekunde i BOOM 10 dinara. Da podsetim na fiksnom ne zaokružuju na minut. :roll:

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

mp3mp3,tesko da ce to biti tako kako si zamislio,a evo i zasto:
Vipovi korisnici od sutra za svaki minut primljenog poziva iz drugih mreža dobijaju 10 dinara bonus kredita koji mogu da iskoriste za razgovore, SMS i MMS poruke prema svim mrežama u Srbiji. Što više poziva primi, korisnik dobija više kredita na poklon.
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

cenobite
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 26. Maj 2008. 05:45

Post od cenobite »

jako zanimljiva akcija za one koji su na pripejdu...
moguće i da je produže-osim ako ne izmisle nešto novo [po običaju]..

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Ova akcija nosi poskupljenje cena minuta sa 4,9 din koliko je bilo juče na 5,9 din bez poreza. Sms je sada 3,4 din a sa porezima iznosi 4,352 din. Uspostava ostala 5,9 din bez poreza.

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

mp3mp3, nesto ti daju pa onda duplo vise uzmu :wink:


Akcija traje do kraja novembra a poskupljenja su vecna :lol:
and justice for all...

Mikibg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 05. Okt 2010. 07:42

Post od Mikibg »

U vipu sam vec 4 godine skoro uzeo sam 2 telefona i sve je bilo ok
Medjutim pre 15 dana kada sam hteo da obnovim ugovor odem i kazem hocu da obnovim ugovor i sve super moze extra
Medjutim popust od 50 % koji daju do kraja godine za mene ne vazi.Pitam zasto pa to je zato sto ste stari korisnik to je samo za nove korisnike.MOLIM????Pa kao vi imate 25 % popusta na 2 godine,DA ali ako ne uzmem telefon to imaju isto i novi i bla bla i nista na kraju bolje biti nov nego star korisnik sramota
Stvarno sam se razocarao u VIP sramna odluka

outsider_hr
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 159
Pridružio se: Čet, 14. Dec 2006. 15:37

Post od outsider_hr »

iPhone u VIP, ali u Hr.

Spominje se da ce iPhone doci i u VIP u Hr. ali za sada nista ne spominju Srbiju. :dry:

http://www.mobil.hr/novosti/apple/vruca ... ipnet-3756

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

Mikibg, ne znam kako si mogao biti 4 godine u vipu kad zvanicno rade u srbiji tek 3 godine???
::luv phonez::

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Telenor tek sada puni 4 godine rada u Srbiji a vip ima sigurno manje od 4 god.jer je sa radom poceo kasnije.djoxie, dobro si zapazio.

Mikibg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 05. Okt 2010. 07:42

Post od Mikibg »

djoxie napisao:Mikibg, ne znam kako si mogao biti 4 godine u vipu kad zvanicno rade u srbiji tek 3 godine???
Moja greska
U pravu si 2007 prvi ugovor ,pa onda 2008 drugi ugovor znaci imao sam 2 fona tj 2 ugovora .Onda 2009 iskljucujem prvi broj ostaje mi samo onaj iz 2008 i sad je sam hteo da produzim njega i ispade da je bolje biti nov nego star
Prebrojao sam godine ,2 ugovora pa sam zbrkao kao 4 godine
@djoxie pa nisam dosao ovde da izmisljam nego da izrazim svoje nezadovoljstvo i razocaranje

edit:

http://www.facebook.com/#!/vipsrbija?v=wall evo i ovde sam pisao
kazu nemoram da dam tekuci :lol: :lol: :lol: pa zasto bi ako sam vec jednom prosao proveru


Spojio: IDzO
*Zabranjeno je uzastopno postovanje, koristi opciju Izmeni *
Sledeci put brisanje bez obavestenja!


Procitaj -> Pravila otvaranja tema i davanja odgovora

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

"Vip ponudio Mikro SIM kartice i popust za postpejd korisnike" micro sim koristi za sad samo iPhone 4 tako da ocigledno planiraju nesto mada iskreno mislim da Telenor ima vece sanse da ponudi iPhone.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

dimi89, ne znam zasto mislis da Telenor ima vece sanse da ga ponudi od Vip-a kad je Vip prvi poceo sa daleko jacim telefonima da radi i ima prilicno lepu ponudu high end telefona za razliku od Telenora koji ima u ponudi izvesno vreme HD2 a Desire je tek pre par dana uvrstio u ponudu kao i jos neke modele vise klase... Da ne pricamo o tome koliko je zaista moguce uzeti neki telefon u Telenoru (mislim na ono vijanje i vrebanja, prakticno pravis sacekucu kuriru i kad ga vidis da ulazi na prodajno mesto ti uleces odmah za njim, pri cemu tvoj drugar, koji je kao od brega odvaljen, stoji na vratima i zadrzava pomahnitalu gomilu koja isto tako zarko zeli da hlab od usta odvoji kako bi sebi priustila doticni model).

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Azimuth, zato sto vec na nekim forumima kruze price da neki likovi testiraju Telenorove kartice na iPhonima i da Telenor pregovara sa Appleom oko apple store jer to mora da se otvori u svakoj zemlji u kojoj se legalno prodaju njihovi proizvodi.Uostalom u drugim zemljama telenor je vec imao u ponudi iPhone 3G-3GS (Provereno znam za Svedsku ) eto zato mislim mada vreme ce pokazati mozda ga obe kompanije budu imale u ponudi.Uostalom mene iskreno vise zamina koji operater ce da uzme Nokiu X3 Touch and Type i uvrsti je u svoju ponudu.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

cenobite
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 26. Maj 2008. 05:45

Post od cenobite »

iza VIPa stoji-koliko se sećam Vodafon...
i imaju ugovor o tome da gde jedan od njih nastupa,drugi se ne meša u to tržište!
opet,Vodafon je jedan od 'bitnijih' u 'android' fondaciji-automatski je time VIP prvi uvukao na tržište android aparate...
e sad,dal` Vodafon distribuira ajfon-nem` pojma,nit` me posebno interesuje-više me interesuje da izbace neke novije android aparate srednje klase...

[što se tiče mikroSIM kartica-i ja kapiram da je to jedino namenjeno ajfonu... ne vidim zašto bi ih puštali u promet,a da ne planiraju da puste Jabuku u svoju ponudu aparta>>>ipak je VIP bio prvi pri puštanju nekoliko lepih/skupih aparata!]

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

Ja čekam da me ovi VIP-ovi genijalci pozovu i ponude mi nešto, ugovor sa N95 mi ističe za 2 meseca i ostavio sam tamo nepunih 200k dinara do sada, pa bi bilo lepo da spuste cenu HD2 ili eventualno Samsunga Galaxy S posto 32 ili 30 hiljada uz najveću tarifu nemam nameru da dam

U slučaju da ne, eto mene u Telenoru po HD2 jedino mi bruka žao broja pošto je nezdravo dobar, ima samo dve razlicite cifre

Mikibg, meni je devojka iz VIP-a rekla isto to....25% popusta cele 2 godine ali nema telefona, ili telefon i to je to :x ali kada je pogledala moj profil rekla mi je da sam neki "super gold" korisnik i da će 100% da mi daju 25% prvih 6 meseci i naravno mogu da uzmem telefon, na šta sam joj rekao da mi rode neku primamljivu cenu za HD2 ili Galaxy ili odoh 8)
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

da koliko vidim da je Telenor sirokogrudniji od njih povodom cena telefona uz postapaid!!! moraju to da regulisu...HD2 kod norvezana ide i za male pare dok kod VIP-a ispod 30som skoro i da ne moze!!!!

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

Koji je tacno postupak i moze li se to uopste uraditi da se vratim na 325 tarifu sad sam na 900 , koliko to kosta , sta treba od paira , uopste uslovi tj sta da spremim sve

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

sigi ja sam bio na tarifi 900 sa onim 25% popusta i napravio sam gresku kada sam presao na 325 i to zbog telenora i njegove mix ponude koja više ne postoji.sada više taj paket nema a ja mogu da se slikam...i to sa 5MPx...inače pozvao sam CC i pitao ih da li mogu da smanjim tarifu oni su rekli da da, mob nisam imao ali sam ugovor zaključio na tarifi 900 sa 25%popusta.e sada mislim da taj popust ne igra ulogu i tarifa u ovoj prici ali mislim da ti moraš da platiš razliku u telefonu ako ga imaš a ako ne onda samo ti promene od sledećeg meseca.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Odgovori