PrePaid ili PostPaid? I jos po nesto

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge

PrePaid ili PostPaid?

PrePaid
33
50%
PostPaid
33
50%
 
Ukupno glasova: 66

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

znas kako, ne mozes da budes siguran dok ne probas... meni su svi pricali da je postpaid bauk da necu znati da se kontrolisem... a eto vidi sad ispade oni trose vise od mene
najbolje ti je da probas jedan mesec pa ako ti se ne svidja raskini ugovor i kraj price

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma nije tako strasan post paid,nemojte da vas plase!
Jeste da imate obavezu svaki mesec ali ko od nas nemoze da ostavi neku kintu za to kao sto cuva za dopune a ovako nemora da dopunjava,uvek imate"kredit"i nekako mi se cini da vise postuju operateri svoje post paid korisnike ako imate nekih problema!
Pozdrav 8)

Paralelni_Svet
Banned
Postovi: 29
Pridružio se: Uto, 16. Avg 2005. 10:33
Lokacija: Beograd

Post od Paralelni_Svet »

ee ljudi, poslushao sam vas, uzeo sam post paid na 063. uzeo sam neki paket, mobtel junior :oops: za mladje od 27 god (ja imam 19), imam 60 besplatnih poruka, pozivi ka 063 su mi 6 dinara a ka ostalima 7 u nizhoj a 9 ili 10 (nisam siguran) u vishoj...
e da i poruke (kada istroshim ovih 60) su mi 85 para , plus PDV shto dodje 1 dinar...
ja mislim da sam dobro uradio
e da i placjam mesechno 150 dinara, porez, prichao ne prichao...
a koliko tebi stizhu rachuni Mirko BGD ?

Sony Ericsson
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Pet, 16. Sep 2005. 17:44

Post od Sony Ericsson »

Moja mama neplatja racune na 064.Jednostavno nestizu.Mozda su pogresili adresu,pa neki nesretnik platja dzabe par hiljada dinara mesecno :P :oops: .To nije sve.Sestri je stigao racun sa 0 din,a na postpaidu je.Ja inace koristim 063postpaid,i zadovoljan sam
Sony Ericsson is the best,specially w800

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

pa dobro ali mislim da nisi rebao da uzmes 063 post-paid... mozda je bilo bolje da si uzeo 064/5 postpaid za pocetak oni su ti jeftiniji 8)

Alice_in_Chains
Banned
Postovi: 35
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2005. 17:29
Lokacija: Beograd

Post od Alice_in_Chains »

ma nemam pojma, celog zhivota sam na 063, i svi u gajbi su mi 063 i devojka mi je 063, pa tako sam i ja uzeo post paid 063, i pravo da vam kazhem nashao sam mi super broj!
this is my thruth, now tell me yours

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

I ja sam na 063 od početka...Nostradamuse, baš mi javi kako ti stižu računi, zanima me, jer sam ja pre paid...da li se to isplati :wink:
U svakom slučaju, 064 jeste sada povoljniji, ali opet, šta znam... :|

Alice_in_Chains
Banned
Postovi: 35
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2005. 17:29
Lokacija: Beograd

Post od Alice_in_Chains »

nisu mi josh stigli rachuni, logichno , nije proshlo mesec dana :roll: , ali evo imam telefon vecj nedelju dana, prichao sam, slao poruke(dodushe imam 60 besplatnih) i rachun mi za sada iznosi 100 dinara!!!!za mene je to super!!!
this is my thruth, now tell me yours

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Ok, Alice_in_Chains, napiši baš kad prodje mesec dana koliko te je izašlo, baš me zanima... :wink: :)

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

najbolji ubedljivo paket na post paidu je mobi junior moras imati do 27 godina imas 60 besplatnih poruka i svaka sledeca poruka ti je 1 dinar sa porezom znaci upola jeftinije od bilo kojeg drugog post paid paketa u mobtelu samo da te upozorim na post paidu moras malo da se suzdzavas jer ces dobijati racune po 16 hiljada dinara kao ja na pocetku jer nemas ogranicenja kao na pre paidu naravno trazi redovan listing u mobtelu to te kosta samo 29 dinara mesecno
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

milannik
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 12:10
Lokacija: Nis

Post od milannik »

Hmm, nisam vican po tom pitanju, ali mi je ipak sigurniji prepaid u slucaju da mi se telfon aktivira u dzepu i pozove nekog, ili mi se drugari slucajno konektuju na net, ja stavim telefon u dzep i tek posle 2-3 sata provalim da sam konektovan, prvo se uplasim, a onda se sa osmehom setim da ne moze da mi potrosi vise nego sto imam.
N6630

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Nemoze da ti potrosi nista jer se naplacuju podaci a ne vreme provedeno na netu a to sto bi mozda slucajno nekog slucajno pozvao lako se resi tako sto ZAKLJUCAS TASTATURU! :D
Post paid rules!!
Pozdrav 8)

Alice_in_Chains
Banned
Postovi: 35
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2005. 17:29
Lokacija: Beograd

Post od Alice_in_Chains »

ja sam prosto odushevljen postpaidom!! evo imam od 26 septembra, i rachun mi je za sada 200 i kusur dinara!! to je za mene super!
a zvao sam ljude (dodushe, nisam se bash izhovljavao) i slao goooomilu poruka!!!
this is my thruth, now tell me yours

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Alice_in_Chains koji paket si uzeo? Ja malo preterujem....trenutno imam MobiMax,ali planiram da uzmem neki totalno drugi paket jer korishcenje telefona mi nije vishe neophodno! :dry: [/b]
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Alice_in_Chains
Banned
Postovi: 35
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2005. 17:29
Lokacija: Beograd

Post od Alice_in_Chains »

pa ja sam uzeo paket mobi junior, ali za to morash da imash manje od 27 godina! ako imash vishe, onda je cool paket: mobi fun!...
this is my thruth, now tell me yours

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Srecom imam manje od 27 :) Jedino im nevalja shto vecini mladih treba vishe besplatnih poruka a uz to i dovoljan broj minuta....mislim da ni jedan paket koji sada nudi Mobtel nije uradjen kako treba... :dry:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

Ma ja imam pre-paid na o64 i meni super..,.mrezu super... ma 64 je bolji ... a pre toga sam imao 063 (2put) i kad sam promenio bolja mi je 064 mada meni to ne smeta neshto preterano ! 8)

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

Pa jedan od razloga zbog kojih koristim 064 je zato sto 063 nema dometa u mom stanu... neverovatno ali istinito

Nostradamus
Banned
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 07. Okt 2005. 17:52

Post od Nostradamus »

Mirko BGD napisao:Pa jedan od razloga zbog kojih koristim 064 je zato sto 063 nema dometa u mom stanu... neverovatno ali istinito
znachi katastrofa :blinky: :o !!! prvi put u zhivotu ovo chujem :o :shock: :ohmy: ! a gde zhivish (nishta lichno, samo pitam !!))
Stay true, dress hard, play loud!!!

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Ja mislim da i dalje 064 ima manju pokrivenost od 063, ali su se dosta popravili u poslednje vreme...mada ljudi zar vredi uopšte raspravljati, svako koristi ono što mu najviše odgovara :wink: :)

Odgovori