Besplatan internet na telefonu

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
milos993
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 15. Jan 2011. 01:10

Besplatan internet na telefonu

Post od milos993 »

Ljudi jel zna neko da li trenutno ima neka akcija za besplatne megabajte za internet na telefonu?
Nesto kao npr Telenor KLIK koji je bio aktuelan....

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Ako misliš da surfuješ potpuno džabe, toga više nema. Od opcija postoji da uplatiš Telenor KLIK, što iznosi 290 dinara mesečno, i surfuješ do mile volje ili da aktiviraš neki od internet tarifnih dodataka.

milos993
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 15. Jan 2011. 01:10

Post od milos993 »

a znaci jos uvek postoji Telenor KLIK? Tamo na njihovom sajtu pise da ta promocija vazi do kraja 2010. ...
hvala

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

ZAto što je promocija značila da je džabe a sada postoji ali se naplaćuje kao što ti je Aleksa rekao.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Pa sad da li mozes da surfujes do mile volje to je hm :dry:
Koristio klik i prekoracio tih 150 mb i onda uzas! Protok spor ma ne moze biti sporiji, mislim da je stari dajl ap radio brze ali ozbiljno :wacko:
and justice for all...

Nidzge
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sre, 27. Jan 2010. 15:15

Post od Nidzge »

Da ne otvaram novu temu... Ja sam na starom telekomovom studentskom paketu (to je prakticno BIZNET 300 paket koji je ETC zajedno odradio sa telkomom u cilju umrezavanja veceg broja studenata koji uzmu ETC karticu i mts broj). E sad, ne bih prelazio sa te tarife jer je veoma dobra i povoljna, ali me zanima posto sam uzeo android telefon da li bih mogao da uzmem dodatno internet (jer je pokrivenost wirelessom veoma losa).

Svaki predlog je dobro dosao :wink:

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Jesi gledao na *797# da li pod Tarifni dodaci imas Internet dodatak? Nije bas najjeftinije resenje, ali mozda ti odgovara.

Nidzge
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sre, 27. Jan 2010. 15:15

Post od Nidzge »

Ne, na zalost nemam nista od tarifnih dodataka kada ukucam *797#. Prazan meni mi izbacuje :smutny:

Odgovori