Telenor/mt:s/Vip - postpejd/pripejd (2010)

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Zaključana tema

Moj "osnovni" broj je:

Telenor - postpejd
42
30%
Telenor - pripejd
7
5%
mt:s - postpejd
37
27%
mt:s - pripejd
15
11%
Vip - postpejd
32
23%
Vip - pripejd
5
4%
 
Ukupno glasova: 138

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Zmaj, sve zavisi sta ti vise treba, ako su to poruke i megabajti, u odnosu na minute - naravno da je mt:s najpovoljniji. ako ti pak ipak najvise trebaju minuti onda su Vip Smart paketi pravi izbor i to Smart 300 sa popustom 25% kosta 667.5 din, a smart 550 sa popustom kosta 817.5 din.
Ponavljam - SVE prema potrebama. Ako ti ravnopravno trebaju minuti i poruke, Smart paketi NISU za tebe.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

ali ovde za 560din + 25din, koliko uzimaju u pošti za račune mts, dobija vec 300 minuta, još plus 600 sms i 600 mb, još plus prenošenje 1 mesec. ne može da se poredi ni sa jednim drugim paketom trenutno.
::luv phonez::

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Post od Zmaj »

Čekaj 560 je račun + 25 dinara svakog meseca naknada kada se uplaćuje tako? Ne znam, koliko sam skapirao u poslovnici MTS-a ova ponuda važi po ovim cenama još danas i sutra. Taj VIP Smart varijanta nije loša,ali opet kad se sve sračuna ispadne skuplje.Pogotovo što hoću da zadržim stari MTS prepaid broj tako da mi je mnogo jednostavnije da ostanem na MTS-u.
Born to be wild!!!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Imas mogucnost MNP-a :D
Elem, navodim da sve zavisi sta ti vise treba, ako ti trebaju minuti, Smart paketi trenutno nemaju alternativu. Ako minuti nisu najbitniji, onda se slazem da je MixNet M pravi izbor.
Meni treba mesecno oko 600 minuta, do 250 poruka, i da imam oko 200 mb neta. To mi jedino Smart omogucava, ali to su samo moje potrebe.
Zato i pitam sta ti vise treba, kuckanje ili laprdanje?
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Post od Zmaj »

U principu sam više za priču nego kucanje, ali dobro je imati obe varijante.Elem, bio sam danas do MTS-a i ladno slepci traže pored lične karte još neki dokument.Smorio sam se ko lav, ali šta da se radi; propisi su propisi! Usput sam svratio do VIP-a i dobio upravo tu informaciju za SMART varijantu.Svejedno najbliža varijanta ovom Mix Net M varijanti je skuplja za oko 100-tinak dinara i ima maks 300 nečega, u mom slučaju maks 300 minuta, a to dobijam sa Mix Net plus 600 poruka i nešto neta koji nisu za bacanje. Znam za MNP varijantu, i to sam uzeo u obzir.Svejedno ta procedura bi trajala do max 4-5 radnih dana, ali pošto trenutno za sumu od 500-600 dinara ne vidim ništa bolje na tržištu opredeliću se danas ako me slepci iz Telekoma ne budu odbili zbog veće nečeg desetog.Ionako je sutra poslednji dan, ako ne budu u medjuvremenu produžili tu promociju!
Born to be wild!!!

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

Pa promocija je "vec" produzena do 31.03.2012.,tako da ti nije zurba.Naravno da ti u Telekomu traze jos jedan dokument,jer si doneo staru licnu kartu.Istina ona je i dalje validan dokument,ali takvi su SVIMA propisi,tako da to nije na dusu Telekoma.Pre jedno mesec i po dana u poslovnici Telekoma u NS mi gospodja kaze,da ce zbog uspeha te akcije 50 %,najverovatnije produziti i na iducu godinu i da ce davati po neki telefon za din.Pa su se malo iscudjavali u postovima,kad ono evo i toga.Licno sam opredeljen za Telekom,mada ne treba puno slusati bas sve savete,biras operatera po onome kako ti se svidjaju paketi,potrebe,dzep...pa cak i ime operatera dolazi u obzir.

Zaključana tema