Da li da kupim telefon sada ili ce biti boljih ponuda?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
dzonsi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 269
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 16:02

Post od dzonsi »

Ok radi os,samo sto je po meni sve nekako komplikovano i prilicno siromasno izgleda sam os,inace sto se brzine rada tice ona je ok :)

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Hvala. Razmislicu.
Jeste izradjen od plastike, ali čini mi se prvoklasne. Inače, o bb sam cuo samo reči hvale.
Sony Ericsson C510

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

BB uredjaji kao i sam OS su prilicno kvalitetni. Inace ne bi u Kenjadi i Americ,i gde se poprilicno vodi racuna o kvalitetu, imali tako zapazen procenat - doduse sad nesto smanjen pojavom iOS-a i Androida pogotovu. Medjutim, sto se BB OS-a tice, koliko god on bio stabilan i sve, problem je nadogradnja. Odnosno - nije ako imas casha sa kojim ne znas sta ces. Ima malo free aplikacija, vecina su beskorisne, a one koje nesto vrede se placaju papreno, krekovane app na BB... pa ja ne znam ni da li postoje. BB usluga - Push mail (dostupna danas na svim telefonima), BB Messenger (sigurna konekcija i sl), po meni smesno, da ne upotrebim neku strasniju rec... U svakom slucaju ne vredi ni delic onoga koliko se placa.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

dok je BB pravio telefone sa qwerty tastaturom drugi nisu ni postojali a kamo li u pelenama :D kad se pojavio vip bb mi je bila zalja i danas je medjutim pojavi se android i jbg ko i svi ode ali ko zna mozda uskoro bb mi je ustvari jedina marka koju nisam koristio

amilie
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 22. Mar 2012. 21:37

Post od amilie »

U mt:s-u se mora doplaćivati 120 dinara mesečno ako uzmeš telefon koji podržava 3g. Meni je to skroz nebulozno da plaćam nešto što neću koristiti! Da li je tako i kod drugih opratera?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

amilie, na srecu nije. To je samo kod "imate prijatelja" .

amilie
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 22. Mar 2012. 21:37

Post od amilie »

hehe, baš imam prijatelja. Neki dan sam otišla da uzmem tel nokiu c5-03 za 12000 uz pretplatu od 885 din, i samo što nisam potpisala ugovor a ona mi tek onda govori ću morati plaćati naknadu za 3g svaki mesec plus 120 din. Naravno da sam odustala. Jeftinije mi je da plaćam pola pretplate i kupim telefon negde drugde.

Odgovori