Telenor ---> MTS....pitanje.

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Chaki
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 25. Apr 2012. 01:10
Lokacija: BGD

Telenor ---> MTS....pitanje.

Post od Chaki »

pozdrav, zanima me da li se moze prebaciti broj sa telenora u mts ako sam vec (pre 10 dana) potpisao neki ugovor sa telenorom od godinu dana jer su mi dali neke minute itd.... ?
Posto je plan da se prebacim u MTS i uzmem preko njih telefon jer mi je povoljniji za slicne pare paketa.

Hvala i izvinjavam se ako vec postoji pitanje ali nisam nasao.
Samsung Galaxy S Plus
Nokia 6303

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Re: Telenor ---> MTS....pitanje.

Post od bachika »

Može ali samo pod uslovom da platiš penale telenoru (a to bi bilo da otplatiš sve račune do isteka ugovora)... A tada ti nije povoljno :x Pa kud si bre žurio da potpisuješ ugovor ako nisi bio siguran šta ćeš raditi....
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

Chaki
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 25. Apr 2012. 01:10
Lokacija: BGD

Re: Telenor ---> MTS....pitanje.

Post od Chaki »

A navatali me na foru :roll: Kao 600mb nekih i 300min dobijam bla bla...ne utice na uzimanje fona ali se u tom slucaju raskida taj i uzima ugovor koji je vezan za telefon....u svakom slucaju znaci nema sanse :x Kolko sam glup ispao, nerealno :cry:

Konkretno hteo sam onu motorolu razr 910 da uzmem za 5k dinara i paket od 3100din.... sto je dosta povoljnije nego u telenoru telefon iste cene.
Samsung Galaxy S Plus
Nokia 6303

Chaki
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 25. Apr 2012. 01:10
Lokacija: BGD

Re: Telenor ---> MTS....pitanje.

Post od Chaki »

Nista, zvao sam ih, klasika kao i za sve, morao bih da platim racune neke bla bla ali to se ne isplati. Nista, ili cu da jurim nekog sa MTS mreze iz familije da mi uzme razr-a ili da uzmem galaxy s + preko moje mreze (telenor) :D

Hvala u svakom slucaju :)
Samsung Galaxy S Plus
Nokia 6303

Odgovori