Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Re: Telenor novosti

Post od mp3mp3 »

Ok ali da li moze, hoce i treba svako da izdvoji 2500din za mobilni racun na telefonu. Kapiram da je bolje ali ljudi govorimo o zemlji Srbiji i 2500din sto nikako nije prosecan racun korisnika postpaida u Srbiji.

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od IDzO »

Prenesi i Surfuj 1000 je 1.790,00 RSD i zatu cifru se dobije 300 min., 1000 SMS, 1000 min. u mreži i "neograničen" internet.
SMART 1100 + 1GB neta je 1.615,00 RSD (1.115,00 RSD je Smart 1100 i 500,00 RSD je 1GB) i za tu cifru se dobije 1100 smartova koje možete koristiti kako god hoćete, 1GB neta i 1000 min. u mreži.

Po mom mišljenju je mnogo isplativije uzeti VIP-ovu kombinaciju, ali svako ima svoje potrebe i svako zna šta ga najbolje sipunjava.

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Re: Telenor novosti

Post od djoxie »

pa u telekomu uz njihov popust od 50% za 973.5din imate 600min, 1500sms i 1.5GB protoka, od te ponude nema bolje!!!
::luv phonez::

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od IDzO »

djoxie napisao:...od te ponude nema bolje
To stoji, ali ako neko nema potrebu za tolikim porukama i ako će mu se nagomilavati onda je isplativije da uzme Smart gde može smartove trošiti kako mu je volja.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Telenor novosti

Post od sugarcoated_ass »

mp3mp3, ja sam to samo Saletu odgovorio za Telenorov PiS 2000 koji kosta 3000 din, a dobije se upotrebljivo 2GB... Ja sam posto mi ne treba mnogo price vec sve mi ide na net, uzeo Smart 120 i 3GB dodatak i to zajedno izadje oko 1500 din.

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Re: Telenor novosti

Post od mp3mp3 »

psyhound, ok izvini moj propust.

Da dodam jos nesto vezano za moj paket, telefon je uticao takodje da uzmem taj paket.

Telenor mini touch koji ima android i WiFi, telenor daje za samo 1dinar uz sve prenesi i surfuj pakete (kao i neke druge pakete), sto mi se veoma dopalo. Telefon se odlicno pokazao, puno bolje nego sto sam ocekivao. Uz telefon daju 2Gb karticu sto je ok, mada je podrzano 32 Gigabajta. Da sam uzimao samo postpaid onda mozda ne bih kod telenora ovako mi se prilicno dopada kada uzmem telefon u obzir.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Telenor novosti

Post od Deksi »

mp3mp3, znas li ko je proizvodjac tog Telenor Touch Mini i kako radi telefon i koji ekran ima.
Jos jedno pitanje, napisao si da koristis Prenesi i Surfuj 150, u tom paketu se nude i 1000 minuta u telenor mrezi. Pa kad se trose ti minuti, uproredo ili nakon potrosenih 40 minuta. Stvarno su malo minuta stavili u ovom paketu.
Bolje da su napravili 60 minuta i 100 mb. to bi bilo za mene bas kako treba.

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od IDzO »

Deksi, minuti u mreži se troše nakon potrošenih minuta iz paketa.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Telenor novosti

Post od Deksi »

IDzO, pa da znam da je tako bilo ranije, znaci da je ostalo isto.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Telenor novosti

Post od Baraba »

Sale_M napisao:Baraba, sto se tice Telenor paketa,po meni je najbolji Prenesi i Surfuj 2000 gde imas 600 minuta,2000 poruka i neogranicen internet,mada svako ima svoje potrebe.Ja trenutno koristim Prenesi i Surfuj 1000 koji im 300 minuta,1000 poruka i neogranicen internet,ali cu najverovatnije preci na ovaj prvopomenuti.Jeste da je cena malo jaca,ali po meni se isplati za onog kome treba dosta razgovora i neogranicen net.
Meni je jedan broj baš na paketu kao i tvoj tj. Prenesi i Surfuj 1000, ima baš malo tj. 300 minuta za 1800din mesečno :angry:
Prenesi i Surfuj 2000 ima 600min i košta 3000din, u taj paket se uklapam odlično ali i ne u cenu.
U VIP-u paket sa 600min, 600sms i 600mb je 1384 din minus 25% još na to ako ne uzmem telefon što znači da izađe 1000din 600min, 600sms i 600mb tj. tri puta jeftinije nego kod telenora, ako ti je malo 600mb doplata za 1gb 500din.
MTS je ješ povoljniji, za manje od 1000din ima 600min, 1500sms i 1,5gb :)

Sale_M napisao:Jeste da je cena malo jaca,ali po meni se isplati za onog kome treba dosta razgovora i neogranicen net.
Cena nije malo već tri puta jača, mnogo, bezobrazno, pljačka! Ne isplati se ostati kod njih i sa 50% da pokrenu akciju na njihove pakete :)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Telenor novosti

Post od sugarcoated_ass »

Deksi, Telenor One touch Mini = ZTE Mimosa Mini - http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3368/ZTE/Mimosa-Mini :lol:

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Re: Telenor novosti

Post od mp3mp3 »

psyhound, Deksi, tako je telefon je ZTE mini mimose. Pošto je dosta povoljniji od ostalih androida očekivao sam da je sporiji i lošiji. Mislim daju ga za dinar. Međutim dosta je brz i jakog kućišta, jako lepo izgleda i odgovara mi veličina, ne volim telefon koji ne može da stane ni u tri džepa :roll:
A vidim da je na četvrtom mestu najprodavanijih telefona koje ima u ponudi telenora.

Mane bi bile verovatno ekran, pošto nije velik kao kod drugih androida (mada to nekima odgovara kao recimo meni).
Možda ima još neka mana, nemam ga toliko dugo da bih detaljno znao, za sada ništa. Nisam mnogo instalirao desetak aplikacija, neke je i telenor napakovao.

51Pegasi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Pet, 12. Feb 2010. 11:27

Re: Telenor novosti

Post od 51Pegasi »

Novim Telenorovim postpejd korisnicima će se od 1. septembra naplaćivati izdavanje i aktiviranje novih SIM kartica u iznosu od 200 dinara. :blinky:

Ovo ne važi za korisnike koji:
svoj broj prenose iz drugih mreža,
menjaju paket sa Prenesi i dopuni na neki od ostalih postpejd paketa,
probaju pa vrate Internet modem nakon tri dana,
prenose vlasništvo nad brojem, tj. karticom.


Trošak aktiviranja nove SIM kartice i broja naplaćivaće se kroz korisnikov prvi mesečni račun.

Izvor: http://www.telenor.rs/sr/O-Telenoru/Tel ... korisnike/

kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Re: Telenor novosti

Post od kuzobrat »

Oni su definitvno resili da rasteraju sve svoje korisnike..:O svim cenama...vec o telefonima da se ne prica...
a tarife..uzas..1000 din 220 min 220sms....primer... ne vidim cime mogu da privuku korisnike.. bez ikakvih povoljnosti..moja majka produzuje ugovor sad 5-i put..znaci 8 godina..bez ikakkvog popusta..poklona u toku svih 8 godina... njima je ocigledno jedina povoljnost 50% popusta onog dana kada je korisniku rodjendan na pozive..!

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Re: Telenor novosti

Post od mp3mp3 »

Svako seje ono što je posejao, Telenor kaplje malo sa povoljnostima a podiže stalno cene paketa :blinky:
Još sada ova glupost, ovo je neverovatno. Oni stvarno nisu čitavi. :o

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Telenor novosti

Post od Deksi »

Eeee pa temoj ste takvi, pa tih 200 din. ce njih spasti, pa nema se Slika.
Ccc sta sve nacemo doziveti, bavim se i ja nekom malom proizvodnjom i prodajom i musteriji uvek gledam da izadjem u susret popustom ili nekim gratisom samo da bih ostavio dobar utisak a telenor zeli samo da otme jos vise.

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Re: Telenor novosti

Post od Zligor »

Zaboravljate telenorfile koji ostaju uz svog operatera do kraja jer ima "najbolju" mrezu itd. verujem da vip ima bolju mrezu, jeste zbog manje korisnika ali ipak, a mts je bang for the buck.

kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Re: Telenor novosti

Post od kuzobrat »

za mene..mts odlican........ 560 din...300 min 600poruka 600 mb..zovem..pitam sta dobijam za produzetak ugovora.. daju telefone koji su 6000din..za 1 din... nakon 1 godine koriscenja sa 50% popusta
moja majka..prosli ugovor..dakle 6 godina.. dobija poziv..nude jos 50 min u mrezi..telenor.. 10 ljudi koje znam..podneli ili podnose za prenos broja...
3g mreza kod mts-a skoro svuda gde sam.. oko 3,4mb....

dzonsi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 269
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 16:02

Re: Telenor novosti

Post od dzonsi »

Ja se samo bojim da i ostala "konkurencija" vrlo brzo ne uvede isto to,ne bih se ni malo iznenadio,kao sa onim zaokruzivanjem na minut...Ljudi Telekom je indijanska,citaj domaca firma,i ne moze se porediti sa Telenorom i Vipom koji su ovde dosli da zarade pare...

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Re: Telenor novosti

Post od mezzano »

Nokia 808 Pureview u Telenoru.

Odgovori