MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Re: MT:S novosti

Post od IDzO »

Sve što nije potrošeno (min, sms, mb) prenosi se u naredni mesec.
Inače samo Telenor daje prenos 3 meseca, a MTS samo 1 mesec.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: MT:S novosti

Post od Deksi »

Odlicno vise mi i netreba, hvala IDzO .

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Re: MT:S novosti

Post od mp3mp3 »

Što glupost, pa daju za džabe uz ugovor ili promociju. Zar nije veća glupost da ne daju ništa ?

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: MT:S novosti

Post od Nenad-77 »

telenor ti daje tacno onoliko minuta u paketu da nemas sta da preneses i koji ce mi djavo 3meseca da prenosim kad se potrose minuti iz paketa za 1mesec.ako bi uzeo beci paket imao bi sta da prenesem ali pretplata bi mi bila 3000 din.kod telenora ako necu da kupujem mobilni telefon uz ugovornu obavezu moram da ih molim da mi odobre popust 50 posto na mesecnu pretplatu dok kod mts je to standardna ponuda.u mts mix net paketi daju duplo vise za isti novac nego sto je u telenoru.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: MT:S novosti

Post od Deksi »

Nenad-77, pa ja sam im slao e-mail telenoru za popust i nema nista. Vip daje 25% popusta na ugovor bez telefona, evo sad daju i 20% popusta i ako se uzme telefon. Mts daje 50% na ugovor bez telefona a telenor nista, ni dinar popusta.
Ja cu sacekati decembar i ako nista nebude povoljno prebacujem broj u mts.
Nikad se nezna kad ce neki operater ponuditi neku promociju, eno prosle godine u zadnjoj nedelji u decembru telenor je je imao neku povoljnu promociju. Nesecam se detalja ali je bilo bas povoljno.

dzonsi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 269
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 16:02

Re: MT:S novosti

Post od dzonsi »

Deksi, skinuli su 5 soma cene telefona,nista specijalno...Najgore od svega je sto je Telenor ukinuo prenosenje megabajta,minuti ne vidim kako mogu nekome da ostanu,tako da ostaju jedino poruke da se prenose :lol:

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: MT:S novosti

Post od Deksi »

Novi telefoni, ali cene su Slika
Sony Xperia U + tarifa Mix net S = 25200,00 Slika sto je mnogo mnogo je.
KLIK

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: MT:S novosti

Post od Lela »

o majko moja, na kraju cemo uzeti pakete bez telefona :lol: imacu 1,5 GB u paketu i necu znati sta sa njim da uradim na ovoj staroj Nokii :lol:

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Re: MT:S novosti

Post od Freyr »

:lol: tako i ja isto, propada net u fulu jer sam na starom telefonu al je zato toplo oko srca kad stigne racun 560 din :oops:
12 godina na forumu!

Uskok
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sre, 16. Feb 2011. 01:08

Re: MT:S novosti

Post od Uskok »

Spustis racun na 570, a tel kupis iz oglasa i miran. Trenutno najpovoljnija varijanta, jer cene telefona uz ugovor su nenormalne.

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Одг: MT:S novosti

Post od pelleruma »

I ja tako mislim.Kupio sam telefon van paketa.Trenutno sam u Box-u,a u decembru mi istice ugovor,te cu ako ne ukinu do tada,preci na neki MixNet sa 50% popusta.Sto bi prema mojim potrebama bio onaj sa 300 minuta,600 sms i 600Mb.Cak i to mi je previse.
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: MT:S novosti

Post od Nenad-77 »

u telenoru sgs3 uz paket prenesi i surfuj paket 1000 sa pretplatom od 1880 din tel kosta 54000 din koja im je tu logika nisam pametan pa bolje da dodam jos 100 evra i kupim u slobodnoj prodaji a u mts uzmem paket sa 50 posto popusta pa neka mi je pretplata 1500 sa popustom opet se bolje isplati nego uzimati preko operatera.jedino sto sam uzeo u vipu lg l7 za 2590 din uz smart 1100 i 1 gb interneta za 1604 din mesecnu pretplatu do 7000 din i boze moj dati za tel uz ugovornu obavezu od 24 meseca i mesecnom pretplatom do 1500 din a ja barem za ostalo vise nisam

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: MT:S novosti

Post od Deksi »

Nenad-77, pa ja sam tako i poceo da radim. Prosle godine kupljen za kes e72, sada za mesec dana prelazim ako bog da kod mts i ugovor na dve godine uz 50% a naredni telefon bice kupljen ponovo za kes.
Kod vipa se je donekle i bila isplatila kupovina telefona uz one stare pakete i rodjendansku promociju, ali sada vise ne.

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: MT:S novosti

Post od Nenad-77 »

sto kazes kod vipa se i bilo isplatilo kupiti tel u smart paket kad je bila rodjendanska promocija dok se sada neisplati.meni ovaj lg l7 zadovoljava moje potrebe.kod kuce imam kompjuter i adsl,na posao poneki put ponesem notboksa mts modemom a imam mogucnost da uhvatim slobodan wifi mada sa zelefonom cesto iuadjem na net pogledam sta me zanima i to je to.a galaxy not bi izeo ako nekad pretekne para samo zbog belicine ekrana ali otom potom.netreba meno tel sa 32gb memorije 2gb rama ili sa procesorom sa dva jezgra jakom grafikom sa kamerom od 8megapix jer neradim nista nitno na njemu ili nesto zahtevno da bi tel mogao to da izgura.ali definitivno ovo kod mts sa 50 posto popusta je extra ko hoce razgovor i poruke za 1400 din mesecno ima 2700 min ja mislim da je nesto podeljeno u mrezi i van mreze i 2700 sms ili sa internetom za 1600 din 1000 min 3000 sms 3 gb za 1600 din sa popustom ispravite me ako gresim.

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: MT:S novosti

Post od PetarI »

A zasto,konkretno pitanje za korisnika,"lela",najpametnije ne uzmes ugovor sa 50% popusta,na paket Helou(sto neko rece ko zna kakve se potrebe mogu promenuti),a onda lepo zatrazis obican Mix paket I internet dodatak,50-tak Mb mesecno I to je to,tako da ce podmiriti potrebe stare Nokije...

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: MT:S novosti

Post od Lela »

Pa zar mogu tako da menjam paket 'svaki cas' i da sacuvam 50% popusta? Sada imam 650 min u okviru VIP paketa, kad i ako se zaposlim, sigurno ce mi trebati vise, pa zbog toga ne bih uzimala pakete sa manje minuta. Sada sam vec pocela da se dvoumim da li mi uopste treba android :-P

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: MT:S novosti

Post od PetarI »

Naravno paketi mogu da se menjaju,bitno je samo do 20-tog u mesecu podneti zahtev za promenu.Obzirom da je Helou najmanji paket,samo masta moze biti granica...

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Re: MT:S novosti

Post od tomas.hokenberi »

PetarI, ima samo jedna falinka logici. Sa 50% popusta je npr. Mix Net S - 330 din, a Mix 400 240 din. Tarifni dodatak od 50 MB (najjeftiniji, za tarifne dodatke ne vazi popust) je 120 din pa je Mix 400+50MB = 360 din > 330 din. Mix Net M je sa 50% popusta 570 din, a Mix 750 + 50 MB = 450 din + 120 din = 570 din. I ovde je povoljniji Net paket posto daje vise minuta i poruka.

Nego da li neko zna, da li se uz Box pakete i dalje mogu uzimati telefoni? Na sajtu mt:s sa jedne strane stoji informacija da mogu da se uzmu, a sa druge strane u cenovniku mobilnih aparate vise nema stavke za Box tarifu.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Re: MT:S novosti

Post od misapop »

Sta se desava u mts-u,pa nema klasicne ponude telefona na sajtu,vec samo web shop?

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: MT:S novosti

Post od Behemoth »

Moja cura je uzela box paket ali ne moze se uzeti telefon,samo se potpise ugovor za odredjenu tarifu.Bar ovde je tako
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Odgovori