Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Telenor novosti

Post od Nenad-77 »

kad pogleda covek najbolje se isplati kod mts 50 posto popusta i ako malo poskupi nekih 200 din opet ste na popustu od 50 posto meni bi odgovara mix net L ili XL ali sa popustom ima dosta min porruka i mb.nefavorizujem ni jednog operatera svaki od njih ima prexnosti i mane ali kad sagledam telenor je najnepovoljniji operater kod njih nemate nikakav popust ni kao stari korisnik ni kao redovni platisa ama bas nista pa da sam bio svo vreme u mts mrezi bio bi u nekom povoljnom segmentu za kupovinu tel a ovako kod telenora nisam dobio nista.dali je jos neko slao reklamaciju zbog promene paketa.

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Telenor novosti

Post od fannY »

Nenad-77, dobije se vise nego duplo za 200 dinara vise.:) Ali imam neki osecaj da spremaju neku promociju pred Novu godinu...

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Telenor novosti

Post od toda81 »

Bilo bi to lepo, ali samo kada bi ona vazila i za nas stalne korisnike, mada cisto sumnjam da ce imati uticaja na nas i nase racune
Note IV N9100 dual

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Telenor novosti

Post od Nenad-77 »

sto se tice promocija pred novu godinu ona ce vaziti kao i uvek za nove korisnike ili za stare korisnike koji sklapaju ugovor kada je promocija dok za postojece korisnike koji su pod ugovornom obavezom za njih promocija neodnosi tako da ako stari korisnik telenora i sklopili se ugovor u oktobru ili novembru i placate mesecno po 2000 ili 3000 din racun za njih se promocija nevazi.pa to su derikoze i nista vise.

dzonsi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 269
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 16:02

Re: Telenor novosti

Post od dzonsi »

Jel vama radi provera stanja? Meni je sve nekako cudno,MB mi se ne trose,imam aktiviran dodatak dodaj poruke,tu mi stoji 984 a nisam potrosio poruke iz paketa...

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

dzonsi, ni meni se mb ne smanjuju konstantno imam 1500mb na stanju, a paket mi je prenesi i surfuj 500 (pre prinudne "optimizacije" bio je prenesi plus 500). Kad proveeavam stanje na portalu tamo pise preneti mb 1500, a ispod toga pise neka druga cifra - e ona se smanjuje... Ja sam zakljucio da je ovih 1500mb ono sto sam preneo do sada, a da ih iz nekog razloga nisu skinuli posle optimizacije, a nisu ih ni sabrali sa 500mb koji mi "sleduju" ovog meseca... Sve u svemu opsti haos....

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Telenor novosti

Post od sugarcoated_ass »

Moguce da su se negde zeznuli. Tako se i kod mene Vip zeznuo kad sam menjao paket. Od 1100 smartova sam imao potroseno skoro 900 i tada sam podneo zahtev za produzenje ugovora sa drugim paketom. Taj paket je trebao da startuje 1. u sledecem mesecu, medjutim sistem im se zaglupio i resetovao mi smartove na 0 i tako sam do kraja meseca imao jos 1100 smartova.... da ne spominjem da sam ih sve spucao i uzivao u tome? :D

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Telenor novosti

Post od toda81 »

Lepo je kad se desi tako nesto, mada se to retko desava. Nekad je telenor imao bug pa smo mogli da imamo i free gprs ;)
Note IV N9100 dual

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Telenor novosti

Post od Nenad-77 »

nemojte se opustati da vam nebi stigao racun da vas glava zaboli.ako postoji problem u prikazu trnutnog stanja pa vam se cini da vam neoduzimaju min sms i mb koje ste potrosili a vama je stanje kao da niste troaili onda vam se uzima celokupna mesecna potrosnja min sms i mb i uporedjuje se sa.vasim paketom koji trenutno koristite.sve ono sto ste potrosili van paketa budite sigurni da cete platiti.pa sta ste mislili da cevam telenor nesto pokloniti dzabe to nesto od njih nemojte ocekivati budite u to sigurni.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Telenor novosti

Post od toda81 »

Moram da priznam da si u pravu. Mozda je najbolje da kontaktirate korisnicki servis i da na vreme resite taj "problem" da posle ne bi imali nepotrebne probleme
Note IV N9100 dual

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

uopste se ne zanosim da ce me posle svega nesto "castiti". Sms i data ne trosim u tolikoj meri tako da nema sanse da prekoracim...

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Telenor novosti

Post od toda81 »

Onda za tebe nema zime, bar kada je racun u pitanju ;)
Note IV N9100 dual

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

a veceras - vrhunac. sada na proveri stanja za moj paket prenesi i surfuj 500 - ovaj optimizovani, uopste nema prikazano stanje za megabajte... :o

a koliko se secam ova optimizacija je imala za cilj da njim sredi sistem... e pa bas su ga sredili.

na portalu dobre stvari sada postoji samo stanje MB od 492, dakle bez onih volsebnih 1500 od pre par dana...

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Re: Telenor novosti

Post od mezzano »

mb011, na proveri stanja, na paketima "Prenesi i surfuj" se ne prikazuje broj preostalih MB po punoj brzini. Za to ces morati da koristis portal ili da instaliras aplikaciju 111 meni (valjda se tako zvase).

dzonsi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 269
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 16:02

Re: Telenor novosti

Post od dzonsi »

I meni su skolnili megabajte,to da se ljudi istripuju da stvarno imaju besplatan net,glupe su im fore,ali neka,jos malo pa idem od njih kao i vecina :)

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Telenor novosti

Post od Nenad-77 »

da da telenor je toliko velikodusan da ce da daju nesto besplatno.pa oni naplacuju call centar kad zoves da se raspitas oko necega ili za neku pomoc a kamoli da daju koji besplatan minut poruku ili neki mb.

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Telenor novosti

Post od Nenad-77 »

pogledajte u handy akciju posto su oni mts dileri 6 meseci po 50posto na mesecnu pretplatu tarifa mix 3500 ako kupujete tel sgs3.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od miodrage »

Nenad-77, to svi naplacuju nazalost. Prekopirano od Telenora naravno :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Telenor novosti

Post od acamatic »

Ja stvarno ne mogu da verujem da su takvi prevaranti(ovo je nesto najblaze sto sam sada mogao da napisem nesto o njima..),pa koja im je to fora da tako zezaju ljude,valjda im je u interesu da imaju sto vise korisnika a ne sto manje,boze sacuvaj...Kod mts najnormalnije na proveri stanja se vidi preostali saobracaj, pise koliko imas jos Mb(Kb),mada ja i koristim u obliku widgeta merac mobilnih podataka,tako da uvek pratim stanje koliko sam potrosio..

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

mezzano napisao:mb011, na proveri stanja, na paketima "Prenesi i surfuj" se ne prikazuje broj preostalih MB po punoj brzini.
sve gore od goreg, i sve razlozi zbog kojih sam pre 2,5 godine otisao sa mts-a i presao na Telenor nadajuci se ozbiljnijoj prici. izgleda da ovde nista ne moze da bude ozbiljno.

a aplikacija 111 meni "trenutno nije dostupna". :disgust: :disgust: :disgust:

Odgovori