Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Telenor novosti

Post od Deksi »

vla-do, ih pa ipak je mnogo skupa ta razlika, da je do tri hiljade dinar i da se prihvati. Bogami ako mi nedja boze skroz otkaze e72 i budem primoran da uzimam lumiju drage volje cu prihvatiti vipove uslove ili ponovo kupiti telefon na polu crno trzicte (on line prodavnice).

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od miodrage »

vla-do, pa ako ti je 40 minuta dosta, a usput kucas puno vise poruka nego sto pricas, onda ok, u suprotnom, na Vipu ima Stadard 150 gde je 150 min/SMS/MB. Mada za te male pakete, daleko je bolje uzeti prepaid na Vipu, jer daju 150 minuta, 300 MB i 5000 SMS, uz jos 1000 min u mrezi, za 500 kinti mesecno.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Re: Telenor novosti

Post od Fox »

Deksi,naravno,mozes cak i u oglasima da nadjes ovaj model 1 dan star za 120-130e,i lepo uzmes MixNet M sa 50% popusta(570din. - 300min.,600SMS,600MB).
Ali najcrnje,gde je tu logika,ovaj model u radnji (ocarinjen + PDV) kosta ravno 21KDinara,a oni ga uz paket prodaju(zakljucanog) za 20 KDinara.:blinky: :wacko:
Definitivno,apsolutno ih ne zanimaju korisnici koji uzimaju telefone uz pretplatu na pakete do 10e.
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Telenor novosti

Post od Deksi »

Mozda je i najbolja varijanta da lumiu 520 uzmem u online prodavnici za 160 e. I ako ponovo izmuckam popust od 50% koji ako oduzmem od 160 e. telefon ce mi ispasti 96 e. Sto je bolje i od onoga sto vip nudi.
Fox jeste i to povoljno ali da zivim u BG-u i kupim ga na vidjeno. Ovako kakve sam srece mozda i ja dobijem cepanku.

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Telenor novosti

Post od vla-do »

Deksi i miodrage, mislio sam samo na razlike u predočenim paketima, ne na cene telefona.

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Re: Telenor novosti

Post od Fox »

Deksi, imas ga i za 140e u online varijanti. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

zna li neko da li je model Nokia 301 u ponudi telenora dual sim varijanta, ili ona sa jednom karticom?

misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Re: Telenor novosti

Post od misapop »

Koliko ja znam, oni u principu retko imaju dual sim modele u ponudi.
Poslednja izmena od misapop u Pon, 07. Okt 2013. 22:20, izmenjeno 1 put ukupno.

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

Retko ne daju dual sim? Ili retko daju takve?

misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Re: Telenor novosti

Post od misapop »

Retko daju dual sim.Koliko me secanje sluzi,samo sam jednom video dual sim i to je bio huawei,kome su oba slota za karticu bila zakljucana na telenor.

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

hvala. u tom slucaju nebitno je da li dual sim kada mi treba za dve razlicite kartice :)

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: Telenor novosti

Post od toda81 »

Planiram da kupim lepsoj polovini tel u telenoru, ali razmisljam da li da to sada odradim ili da sacekam jos malo jer ce mozda pred novu godinu da izbace neku primamljivu ponudu. Razmisljao sam o galaxy core uz pwket prenesi 150, ali se bojim da nema mslo memorije za instaliranje programa, a nema jos uvek ljudi na forumu koji imaju ovaj tel da mi mogu reci sta pise kada udje u menadzer aplikacij koliko ima mesta za instalaciju programa
Note IV N9100 dual

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor novosti

Post od Lobachewsky »

toda81, sacekaj bar 1. decembar da vidis hoce li biti neke promocije. Telenor je trenutno najgori sa promocijama (ako ih uopste i ima), ja bih bezao od njih, ne bih se vezivao. :roll: I mozda da razmisljas o paketu koji je bar oko 1000 din mesecno, sve ispod, ne znam koliko se bas isplati da se vezes dve godine zbog par hiljada din popusta, maltene po toj ceni ga vec imas u slobodnoj prodaji u prvoj prodavnici. Prenesi i surfuj 150 je jedva 600 din, neces se tu ovajditi ni za minute ni za neki konkretan popust (cini mi se da se vise isplati biti na prepaidu za te pare - naravno uz aktivaciju onih uzmi sve dodataka).

E sada, ako se isprse kao letos 10 000 dinara popusta na telefone, to bi vec druga pesma bila. Zato bi najbolje bilo da sacekas bar pocetak decembra.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: Telenor novosti

Post od toda81 »

Hvala na savetu. Razmisljao sam i ja da ipak malo sacekam, mada cisto sumnjam da ce buti nekog extra popusta na telefone. Sto se tarife tice znam ja da je to najniza tarifa, ali sam tako hteo da uzmem zato jer ja vec imam dva post paid br i to taj sa pretplatom od 600din i jos jedan sa pretplatom od 2000din, a supruga ima takodje pretplatu od 1500din. Ova moja pretplata od 2000din i njena od 1500din su vec vezane ugovornim obavezama do avgusta zato jer sam na oba uzeo telefone, tako da mi je ostao jedino taj br sa pretplatom od 600 din da preko njega kupim tel na ugovor. Svestan sam toga da cu tel isto platiti kao i u bilo kojoj radnji, ali mi odgovara jedna povoljnost, a to je placanje na 12 rata. Kupio ih ga ja odmah za kes, ali sam kupio u poslednje vreme par vrednih "igracaka" tako da ne bih ponovo da kesiram za tel. To je jedi i razlog zasto uzimam tel preko operatera ponovo
Note IV N9100 dual

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Одг: Telenor novosti

Post od Lobachewsky »

toda81 napisao:Svestan sam toga da cu tel isto platiti kao i u bilo kojoj radnji, ali mi odgovara jedna povoljnost, a to je placanje na 12 rata.
Telenor daje na 6 mesecnih rata, mts daje na 12. Da znas da se ne preracunas. :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: Telenor novosti

Post od toda81 »

U pravu si, ali to sto daju na 6 meseci je kada odaberes da otplacujes preko 6 mesecnih rata koje dobijas uz racun, a ovo sto sam rekao za 12 meseci je ako tel kupujes preko banke, tj oni daju mogucnost kupovine na 12 meseci preko EFG banke. Pre dva meseca sam oplatio s2 na taj nacin. Naravno, banka mora da odobri taj kredit
Note IV N9100 dual

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Telenor novosti

Post od Deksi »

Znase kakve promocije oni nude decembra meseca. Pretplate sigurno nece da smanje, ponudice koji minut vise i poneku poruku i naravno rukavice :shock: i to je to. Na telefone iako daju popust to ce biti kao sto je i dosad bilo na tarife preko 2000 din. Tako da za pretplatu od 600 din. nemo se nadas da ce biti izdasni.
Ja sam prosle godine od njih iskukao popuste 50 i 25% a lumiu sam kupio u on-line prodavnici daleko jeftinije nego sto oni nude. Jedina prednost telenora u odnosu na on-line prodavnice je garancija koja nekad i nebude kako treba. Od slucaja do slucaja.
Probaj i ti da iskukas neki popust, trazi 50% ili begas. Ako ti daju telefon kupi jeftinije u prodavnici i kad stavis na papir sve sa zbirom racuna od dve godine i cenu telefona procices bolje nego da si isao preko telenora.

jelenac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Pet, 02. Nov 2012. 11:37
:: Samsung galaxy S5

Re: Одг: Telenor novosti

Post od jelenac »

toda81 napisao:U pravu si, ali to sto daju na 6 meseci je kada odaberes da otplacujes preko 6 mesecnih rata koje dobijas uz racun, a ovo sto sam rekao za 12 meseci je ako tel kupujes preko banke, tj oni daju mogucnost kupovine na 12 meseci preko EFG banke. Pre dva meseca sam oplatio s2 na taj nacin. Naravno, banka mora da odobri taj kredit

Skoro sam obnovila ugovor i rečeno mi je da sada samo može ona varijanta na 6 rata. Ne rade više onu varijantu preko banke na 12 rata

varicak
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 173
Pridružio se: Uto, 23. Mar 2010. 17:18

Re: Telenor novosti

Post od varicak »

Telenor je kupio banku u Srbiji koja uskoro počinje sa radom, tako da će verovatno biti nekih mogućnosti preko nje.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: Telenor novosti

Post od toda81 »

Videcu danas ponovo da ih pozovem da se lepo informisem o svemu jer znam da je pre moglo preko efg banke
Note IV N9100 dual

Odgovori