MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: MT:S novosti

Post od vla-do »

https://play.google.com/store/apps/details?id=aa.pk.mts
Sam podesiš šta hoćeš da ti prikazuje. Za sada, radi odlično. :)

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: MT:S novosti

Post od antec »

Da, i dalje ne mogu da je skinem, nije kompatibilna sa mojim uredjajima. Imam S2 i Xperia U. Ako nije frka dignite je na neki file hosting, bio bih zahvalan :)

EDIT: Snasao se, hvala u svakom slucaju ljudi :) Pozdrav

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MT:S novosti

Post od Azimuth »


Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: MT:S novosti

Post od Baraba »

Mts nešto čačka kod iphone korisnika.
Ranije: mt:s
Sada: MT:S
I između su bile varijacije Telekom Srbije, razvuče ceo ekran...
http://img.tapatalk.com/d/14/06/26/uty2eqab.jpg

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: MT:S novosti

Post od Joxy »

^ Isprobavaju kako bi bilo najbolje da stoji kada dodje zvanicno Apple kod njih. ;)

rm:a
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Čet, 29. Avg 2013. 12:53
:: nokia 6700 classic

Re: MT:S novosti

Post od rm:a »

Forumasi, mozda ste jos nekom resili slican problem :-) Ovako, ja sam jos 28.aprila podneo zahtev za prelazak u mts, vip mi se nije obratio vise od 2 meseca iako sam bio nekoliko puta u poslovnicu i zvao korisnicki 3x, uvek su pricali da ce uskoro da me zovu i nista... Onda sam pisao ratelu, resili su problem i mogu odmah da predjem u mts, danas sam i poslao zahtev :-) , ali malopre svratih u prolazu do vipa i sokirah se kad mi onaj radnik rece da mi je racun za prosli mesec 2600dinara :O , prethodni su mi bili oko 1600 (standard 700 sa zlatnom promocijom) i sad ne znam sta da radim :/ , sta mi savetujete? Jedino opet da nesto pisem ratelu, samo sto mi se malo zuri zbog exit paketa i karata koje se dobijaju, a exit krece vec 10.jula... Hvala unapred ;)

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: MT:S novosti

Post od Baraba »


yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: MT:S novosti

Post od yocasylver »

Meni se donji natpis najvise dopada,takodje mislim da je zbog Appla to podesavanje na mrezi.Ne bi da se obrukaju pa misle na svaki detalj.Samo kad ce vec jednom da obelodane?Decembra mi istice ugovor pa se nadam da ce cene biti povoljne.Ako budu cene kao za S5 i ostale top modele,onda nastavljam sa 50% popusta

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MT:S novosti

Post od Azimuth »

Normalno da je zbog ajfona kad na drugim telefonima u statusnoj liniji ne piše naziv provajdera ;)
A pustiće ga čim ratel dobije ono što traži od epla.

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: MT:S novosti

Post od m@c|-|oR »

Мислиш чим Apple добије оно што тражи?
Не верујем да су наши у позицији да могу да постављају услове.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MT:S novosti

Post od Azimuth »

Ratel je tak koji propisuje kako će se ovde poslovati, verovatno da Eplu nešto ne odgovara i zato se ovoliko razvuklo. Negde sam pročitao da svi operatori imaju Ajfone i da se samo čeka da se ovi usaglase. Kada će to biti, ne znam, ali mi se ne sviđa što se ovoliko odugovlači. Kako će ti telefonu uticati na cene ostalih na tržištu je verovatno najinteresantnija stvar koja će se desiti ove godine a vezano za mobilnu telefoniju :)
Btw, G3 se pojavio u Telenoru :)

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: MT:S novosti

Post od Drakenzen »

Nisam gledao ali je verovatno opcija 1 din za premijum paket ili nesto slicno. :D

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: MT:S novosti

Post od Lobachewsky »

LG G3 dranje. :shock: Izgleda da G2 ne moze dva puta da se ponovi. :cry:
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MT:S novosti

Post od Ensiferum »

Noviteti u MT:S-u:
Nova prepaid ponuda

01.07.2014

Povoljno - razgovori u fiksnoj i mobilnoj mreži, SMS i pristup Intenetu!

Promotivna ponuda prepaid dodataka obogaćena je novim UZMI dodacima koji vam donose nove povoljnosti za razgovore, dopisivanje i korišćenje Interneta.

Sada, u okviru novog Uzmi SVE dodatka možete da izaberete Neograničeno + dodatak 1 ili 7 dana, i za to vreme, opušteno razgovarate sa prijateljima, bilo da ih zovete na fiksni ili mobilni broj, a možete i da se neograničeno dopisujete i koristite Internet. Ukoliko se opredelite za dodatak Neograničeno 1 ili 7 dana moći ćete neograničeno da razgovarate sa prijateljima u mt:s mreži, dopisujete se i koristite Internet.

Novi Uzmi minute dodatak nudi vam povoljne razgovore u mt:s mreži, a možete se opredeliti za dodatke 50 minuta na 1 dan, Neograničeno 1 ili Neograničeno 7 dana.

Ukoliko više volite dopisivanje, opredelite se za neki od novih Uzmi poruke dodaka: 80 SMS na 1 dan, Neograničeno 1 ili Neograničeno 7 dana.

Za sve vas koji ne možete da zamislite dan bez Interneta, i dalje su vam na raspolaganju internet dodaci, ali sada pod novim nazivom- Uzmi Internet .

Pozovite mt:s vodič *100# i aktivirajte Uzmi dodatak koji vam najviše odgovara!
http://www.mts.telekom.rs/index.php/uzmi-dodaci.html
Kontrola troškova- obaveštenje

01.07.2014

Izmene u okviru ponude tarifnih dodataka

Obaveštavamo korisnike tarife Kontrola troškova da će, od 1. jula 2014. godine, aktivacijom tarifnog dodatka Uzmi minute na raspolaganju imati 120 minuta za razgovore u mt:s mreži, dok će aktivacijom dodatka Uzmi SMS dobiti 240 SMS poruka za dopisivanje u domaćem saobraćaju. Cena i period važenja ovih dodataka ostaju nepromenjeni.

Korisnicima Kontrole troškova i dalje će biti na raspolaganju dodatak Uzmi Internet, čijom aktivacijom dobijaju 100MB za prenos podataka u domaćem saobraćaju koje mogu iskoristiti u periodu od 7 dana. Ovaj dodatak mogu aktivirati po ceni od 80,00 dinara.

Podsećamo vas da povoljne Uzmi tarifne dodake možete aktivirati veoma jednostavno, putem mt:s vodiča(*100#) ili slanjem SMS poruke u odgovarajućem formatu na broj 687.

Povratak
http://www.mts.telekom.rs/index.php/ves ... nosti.html

http://www.mts.telekom.rs/index.php/ves ... .3056.html
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

satell200
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 21. Jul 2009. 05:00

Re: MT:S novosti

Post od satell200 »

Kontrola troškova i Control mobilni Net- novi model tarifiranja

Obaveštavamo korisnike tarifnog profila Kontrola troškova i korisnike usluge Control Mobilni Net da će se od 1. avgusta 2014. godine primenjivati novi model tarifiranja.

Naime, od navedenog datuma, korisnicima Kontrole troškova biće omogućeno da, pored kredita i bonusa, u naredni mesec prenose i nepotrošenu količinu MB iz pretplate. Celokupna količina prenetog saobraćaja moći će da se iskoristi u mesecu u koji je preneta.

Pored toga, da bismo vam olakšali praćenje vaše potrošnje, u glavnom meniju mt:s vodiča (*100#) kredit iz pretplate sada će biti prikazan u okviru opcije Mesečni kredit, dok će u okviru opcije Dopunjeni kredit biti prikazan iznos koji ste dopunili na bilo koji od uobičajenih načina za dopunu prepaid kredita. Izborom opcije 4. Ostalo, dobićete detaljan prikaz stanja na vašem računu, koji pored ostalog uključuje i bonuse koje ostvarite, kao i datum isteka Mesečnog kredita.

Stanje bonusa za prenos podataka, SMS poruke i pozive u mt:s mreži možete proveriti i putem koda *108#, dok putem koda *105# možete proveriti stanje MB iz pretplate.

Novina za korisnike Control mobilni Net usluge je to što će, od 1. avgusta 2014. godine, SMS poruke iz pretplate koje nisu potrošili, moći da prenose u naredni mesec. Prenete SMS poruke mogu da se iskoristite samo u mesecu u koji su prenete. Nepotrošena količina podataka iz pretplate i dalje će se prenositi u naredni mesec, s tim što ukupna količina na računu može biti najviše 6 GB za Paket S, odnosno 12 GB za Paket M. Preneta količina podataka se može iskoristiti samo u mesecu u koji je preneta. Podsećamo vas da usluga Control mobilni Net više nije u ponudi za nove korisnike.
sad i KT UBISE nema vise NEOGRANICENO PRENOSENJE kredita .......

<Milanche>
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 23:39

Re: MT:S novosti

Post od <Milanche> »

Ne znam, to je bila najbitnija stavka ugovora, ovim ga ozbiljno narušavaju. Koje su opcije za raskid?
Nokia Efiftyone

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: MT:S novosti

Post od Lobachewsky »

Evo ga i mts od prvog avgusta jednostrano menja potpisane ugovore! Stari i novi korisnici mobilne telefonije unutar box-a umesto dosadasnjih 500 minuta, sada na raspolaganju dobijaju "vise minuta", i to 300 minuta ka svim i 300 ka mts-u. :chytry: (Pazite vi tu drskost. Smanje broj minuta za 40%, maltene prepolove i to predstave kao da nam jos i cine) :chytry: :chytry:
Ne, ja definitivno ne shvatam cemu sluzi taj ugovor kad neko ima pravo da ga promeni kad mu se cefne?

Novine od 1. avgusta
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Re: MT:S novosti

Post od misapop »

Uradili su nesto slicno telenoru.Sada se ni glavni kredit na KT nece moci koristiti za placanje perkinga i slicno.
Bila je i dobra opcija sto se od glavnog kredita mooglo aktivirati 3 omiljena broja npr za moju baku je to bilo super
Ne znam da li ce to sada moci.Ako ne moze glavni kredit (po novom mesecni kredit) gubi smisao.Bice isti kao bonus.

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: MT:S novosti

Post od Cooomi »

Da li može da se raskine ugovor ako MT:S promeni nešto vezano za tarifni profil, bez nadoknade plaćanja preostalih meseci unapred?

satell200
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 21. Jul 2009. 05:00

Re: MT:S novosti

Post od satell200 »

Moze ako tim promenam narusava celovitost tarifnog paketa na nacin koji si ti koristio . imas u ugovoru procitaj ga ..
mada svi cekamo da potvrde za KT da li taj mesecni kredit moze ili ne moze da se prenosi negoraniceno .. ako ne onda to je razlog za raskid

Odgovori