MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: MT:S novosti

Post od kutijagreha »

Takodje,ako se uzme '3G capable' telefon uz tarifu kontrola troskova,3g pretplata se ne placa. Provereno. Tu tarifu i dalje racunaju kao pripejd,i ako je na pretplatu :wink:

nenad.fil
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Čet, 20. Nov 2008. 19:30

Re: Nove internet ponude i najbolje opcije za mobilni net

Post od nenad.fil »

Ma ovi u MTS-u su mrtvi slepci. Jbt trebalo je da rodim mecku da bi mi dali nov tablet dok je prethodini posle mesec dana isto uzet kod njih, jsdnostavno CRKAO. Setali me metar dana od servisa, do uvoznika pa do poslovnice kada sam na kraju pripretio advokatom i raskidom ugovora, novi tablet sam dobio za 30 sekundi.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MT:S novosti

Post od znemanja »

Sa njima treba samo bahato, kad god sam bio fin, nisam nista uradio. Cim pomenem tuzbu, krsenje prava, raskid ugovora, odmah sve moze.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Nennad
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 634
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 19:01
:: LG G2

Re: MT:S novosti

Post od Nennad »

Nisam u toku sa ponudama, koja tarifa ima više interneta, manje minuta, pripejd ili postpejd, ili kombinacija sa tarifnim dodacima? Ističe mi ugovor, pa bih da malo sačekam van ugovorne obaveze zbog eventualne kupovine telefona.

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: MT:S novosti

Post od yocasylver »

Bas mi se ne svidjaju novi paketi,mnogo su smanjili internet a povecali minute u mrezi.Meni je bilo bolje sa starim i netom 1,5GB a sad imam 500MB

Vidovac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:14

Re: MT:S novosti

Post od Vidovac »

tomas.hokenberi napisao:Vidovac, preptlata za 3G servis se placa samo ako kupis "3G capable" telefon uz ugovor i ne odnosi se na prenos podataka 3G+ brzinama vec samo na video pozive i pristup jos nekim 3G servisima.
Ma nije problem plaćanje, neka ga uračunaju u pretplatu, da se ne plaća posebno, kao i ostali provajderi.. 3g pozivi mislim da su prevaziđeni..

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MT:S novosti

Post od Azimuth »

Video pozivi nikada nisu ni zaziveli. Licno ne poznajem nikoga ko ih koristi ili ih je koristio.
Ne brini se, sad ce 4g pretplata da uleti umesto ove 3g :D

Vidovac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:14

Re: MT:S novosti

Post od Vidovac »

Aaaa nemoj tako, ja sam probao, imao sam SE C902, nego je nezgodno što moraš da gledaš da i ti i sagovornik imate 3g signal, pa da li i on ima secundarnu kameru, a tada nisu bile toliko izražene.. Muka živa.. Jedino što mi se svidelo je da 3g poziv se naplaćivao kao običan poziv u postpejdu..

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: MT:S novosti

Post od iLuka »

Obisao sam sve vece poslovnice na NBG i nigde nemaju informaciju kada pocinje zamena nasih starih kartica za nove "4G" kartice...
Ima li neko neki info? :)

Nennad
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 634
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 19:01
:: LG G2

Re: MT:S novosti

Post od Nennad »

Na tviteru su odgovorili nekome da počinje "ovih dana".
Samo za korisnike MixXXL i Super paketa.
Valjda će kasnije pustiti i za ostale.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

MT:S novosti

Post od iLuka »

[img]http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/04 ... a72d1d.jpg[/img]

@mts: Kompanija Telekom Srbija zvanično je počela da pruža usluge mobilne telefonije putem 4G tehnologije. http://t.co/YZTd5VcolS

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: MT:S novosti

Post od Joxy »

Е ово се зове почетна покривеност а не 3 града. :)
Ако овако буде, скидам капу.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MT:S novosti

Post od acamatic »

Samo me zanima kako li će biti kod nas(KG) kada neman ni 2G signal kako treba..
I ovo je čist bezobrazluk šta su pustili samo za super pakete 4G,nema smisla koliko nas koriste ove manje pakete sigurno smo brojniji od ovih što imaju ove mega-giga pakete..

cgmiki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Ned, 28. Nov 2004. 19:24
:: Galaxy S6 64GB

Re: MT:S novosti

Post od cgmiki »

Ukoliko ste novi ili postojeći korisnik:

postpaid tarifa Miks XL, Miks XXL, Super i Super Plus,
Internet tarifa Mobilni Net L i Mobilni Net XL ili
Postpaid Box tarife i
nalazite se na području koje je pokriveno mts 4G signalom, imate priliku da prvi uživate u prednostima nove 4G tehnologije.

http://www.mts.telekom.rs/index.php/ves ... mrezi.html

dejaxy
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Pon, 25. Avg 2014. 22:05
:: Lg G2

Re: MT:S novosti

Post od dejaxy »

Joca-Samsung napisao:Е ово се зове почетна покривеност а не 3 града. :)
Ако овако буде, скидам капу.
Dzaba im to kada samo oni koji imaju skuplje tarife mogu da koriste, koji bezobrazluk mozda i veci od 3g pretplate :x

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: MT:S novosti

Post od Lobachewsky »

mts kao i obicno ima problema sa kapiranjem novih mobilnih tehnologija. Za 3G je uveo pretplatu, 4G ogranicava samo na najskuplje pakete. Nadam se da ce tako biti samo u pocetku - ako im se "ideja" odrzi kao 3G pretplata, onda su omasili sustinu 4G-a u potpunosti.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: MT:S novosti

Post od Drakenzen »

znemanja napisao:Sa njima treba samo bahato, kad god sam bio fin, nisam nista uradio. Cim pomenem tuzbu, krsenje prava, raskid ugovora, odmah sve moze.
Amin!

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: MT:S novosti

Post od Pinocio »

znemanja napisao:Cim pomenem tuzbu, krsenje prava, raskid ugovora, odmah sve moze.
A kome da pomenem? Evo vec puna dva meseca cekam dodatni STB uredjaj i nista.Navodno sam na staroj platformi,a vise nemaju tih uredjaja,a ne mogu da mi promene platformu (koliko god glupo zvucalo),korisnik sam BOX 4 paketa (vec dva ugovora) i trenutno sam bez ugovora.Kada sam otisao u poslovnicu da pitam,da li je stigao uredjaj,kulturno me odjebali,kao nema starih uredjaja,pitam ima li bar polovan kazu nema ni takav,onda im kazem da cu im doneti svoj,da im vratim sve pa ce imati bar jedan polovan,mrtav ladan mi je samo rekao "donesite" :blinky:

U drugoj poslovnici pitam sta da radim,kazu podnesite zahtev za promenu platforme,dodjem kuci,nazovem ih,kazu ne moze,ne postoje tehnicke mogucnosti. I sta sad da radim??? Eto zapretio sam i raskidom saradnje,i iskreno,j*be im se.

A kada sam upitao sta ako mi se sad pokvari moj STB uredjaj,kako cete mi doneti novi,cutali su

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MT:S novosti

Post od znemanja »

Samo da obrazlozim svoj post gde sam naveo da treba sa njima bahato. To sam mislio u kontekstu racionalnog ponasanja, nikakvo psovanje, deranje i sl. ne dolazi u obzir. Jednostavno, pre nego sto odete u poslovnicu, prostudirajte ugovor, na netu ili od nekog ko se bavi pravom, informisete se o opravdanim razlozima za raskid ugovora i koje pravne korake mozete da preduzmete. Ako radnica/radnik u poslovnici pokaze totalnu nezainteresovanost za problem, zatrazite sefa ili menadzera poslovnice. Njemu obrazlozite svoj problem sa akcentom da ste se vec pravno informisali o vasom pravima i da se nadate da ce problem biti resen na obostrano zadovoljstvo bez potezanja inspekcije, tuzbe ili raskida ugovor.
Poslednja izmena od znemanja u Pet, 03. Apr 2015. 18:58, izmenjeno 1 put ukupno.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: MT:S novosti

Post od Pinocio »

I na koji nacin bi ti pokusao izvuci dodatni STB uredjaj? Daj neki savet

Odgovori