MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS novosti

Post od acamatic »

Nemanja kako sam shvatio samo određeni paketi imaju tu mogućnost. Fora je da valjda može sa marketa (Android) da se skine aplikacija i da preko nje gledaš tv kanale za džabe, još nešto je tu uključeno, ali veruj mi da nisam pratio i ne zanima me, jer nemam uslova za to, jer posedujem manji paket..

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Re: MTS novosti

Post od pelleruma »

Imaju ovu aplikaciju,gde vidis stanje,a izmedju ostalog i gledas odredjene programe za dzabe,tako da nema veze velicina paketa
https://play.google.com/store/apps/details?id=rs.mts
Za 4G kartice je moguce da su ubacili i koji program vise,ne znam,nisam menjao karticu,nije mi to bitno jer i ovako odradjuje posao.
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

Mts centar vec imam instaliran, ali nijedan kanal ne mogu da gledam. Kada kliknem na bilo koji kanal kaze da trenutno kanal nije dostupan i da pokusam kasnije.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Bas tako se i zove aplikacija mtsTV GO. Sad su valjda prebacili da se gleda preko te aplikacije. Pretpostavljam da se registrujes preko broja, jer nemaju kako drugacije da provere na kom si paketu.
Da li je vredno instaliranja? Da, pod uslovom da nemas nikakav tv ili racunar. Ne, jer ce ti sazvakati sav net iz paketa vec uprvih 10-15 min serije/filma/utakmice.

<Milanche>
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 23:39

Re: MTS novosti

Post od <Milanche> »

Danas mi je rečeno u poslovnici da gratis prepaid sim produženo do kraja godine, a ovi telefoni su po punim cenama, jedina pogodnost su rate, ali samo ko ima potrošnju od min 1000 din, tj za stare-postojeće korisnike.
Nokia Efiftyone

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

A gde da nadjem tu app mts TV GO, nema je na Play Store-u.

EDIT: Sada je nadjoh na ps. Interesantno da mi razlicite app play store izbacuje kada isti pretrazujem preko s4 i preko Tab 4
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: MTS novosti

Post od PetarI »

app se zove "mts centar" i imaš ga na plej storu...u okviru njega imaš tv kanale... :wink:

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

MTS novosti

Post od Azimuth »

Mts centar i mtsTV GO nisu iste aplikacije ;)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

Vec sam pisao za mts centar, nije ta app. Aplikacija se zove bas onako kako je rekao Azimuth, mts TV GO i namenjena je samo korisnicima odredjenih paketa sa 4G karticom.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS novosti

Post od acamatic »

Azimuth napisao:Mts centar i mtsTV GO nisu iste aplikacije ;)
Kao što je napisano gore, dve različite aplikacije sa sličnim zadacima. mtsTV GO samo i isključivo za određene 4G pospaid pakeke..
Mts centar za sve korisnike mts usluga...

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

Osposobio sam mts TV GO aplikaciju. Uopšte nije loše, slika je odlična, a poseban detalj je VoD (video na zahtev) kao i gledanje sadržaja unazad (idealno ako vas interesuje neka emisija i sl., a alergični ste na reklame, jednostavno ih premotate ;) )

Definitivno se isplati zameniti SIM karticu, mts se fino potrudio da ponudi dodatni sadržaj 4G korisniciam, a za pohvalu je i odlična pokrivenost BG-a.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: MTS novosti

Post od toda81 »

Mislim da ce ta opcija koju ima i sbb za premotavanjem emisija i vracanjem u nazad izludeti sve tv kuce jer ce retko ko gledati reklame :D
Note IV N9100 dual

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Re: MTS novosti

Post od pelleruma »

Pa kad su nezasiti!Zbog reklama sam prestao da gledam filmove preko tv-a.Hvala internetu sto postoji!!!Onomad na Pinku najave film u 21,prethodna emisija se zavrsi tek u 21.15,reklame(21.25),najava filma,pa odmah reklame(21.35),pocne film i kroz 5 min jos 10-15 min reklama(21.45,50)pa ti gledaj.Pa pa tv,dobar dan torenti
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

genijem
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Uto, 26. Apr 2005. 22:50
:: Huawei P20 pro
:: iPhone 6 • HuaweiP10

Re: MTS novosti

Post od genijem »

Azimuth napisao:Bas tako se i zove aplikacija mtsTV GO. Sad su valjda prebacili da se gleda preko te aplikacije. Pretpostavljam da se registrujes preko broja, jer nemaju kako drugacije da provere na kom si paketu.
Da li je vredno instaliranja? Da, pod uslovom da nemas nikakav tv ili racunar. Ne, jer ce ti sazvakati sav net iz paketa vec uprvih 10-15 min serije/filma/utakmice.
Korišćenje aplikacije MTS TV GO ne naplaćuje se. Korišćenje aplikacije je besplatno na teritoriji Srbije.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: MTS novosti

Post od Lobachewsky »

Azimuth napisao:Da li je vredno instaliranja? Da, pod uslovom da nemas nikakav tv ili racunar. Ne, jer ce ti sazvakati sav net iz paketa vec uprvih 10-15 min serije/filma/utakmice.
mts ne meri protok za gledanje njihovog mobile tv-a. Tako da, MB se ne trose.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Ja sam bio ubedjen da su tarifirali prosle godine dok se tv mogao gledati preko mts centar alikacije :|
Moja greska, izvinjavam se za ovo gore napisano...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: MTS novosti

Post od Lobachewsky »

Azimuth, zapravo, izvinjavam se ja. Preko net centra se ne trosi (provereno), a preko mtsTV GO ne mogu da tvrdim jer ja ne koristim mts. Koristi ga moja mama, ali kod nje nema 4G mreze.
Zvao sam operatera - ne zna da mi kaze (???) :o
Kaze trosi se, a kad sam joj rekao da se na mts centru ne trosi, ona u fazonu samo trenutak da proveri - vraca se i kaze - e pa onda je tako, ali on neki net mora da trosi jer ide preko neta (???).
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: MTS novosti

Post od fannY »

To mogu da koristim i ja koji sam u mts-u, a nemam IPTV?

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

Da, ako imas 4g karticu.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori