Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Telenor novosti

Post od toda81 »

Ali se zato od telenora sigurno moze dobiti 50% popusta ako im se posalje "preteci" email ;)
Note IV N9100 dual

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Telenor novosti

Post od Deksi »

Ma daju oni 50% popusta sad mnogo lakse nego pre. Samo da si redovan platisa to bas gledaju i pozeljan je on-line racun, da oni nebi imali dodatne troskove oko slanje racuna na kucnu adresu. Ja evo po drugi put zimus obnovio dva ugovora i dobio popust, tarifa najmanja, pis 150 i prenesi s. :D

bandiof
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 290
Pridružio se: Pon, 25. Nov 2013. 23:13
:: Htc One m9
:: Nokia Lumia 920

Re: Telenor novosti

Post od bandiof »

da li se jos nekome desava da je cesto nedostupan od kada je promenio 3g za 4g karticu?

promonte
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sub, 28. Jan 2006. 01:34
:: Sony Xperia XZ
:: Sony Xperia Z2
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od promonte »

Ma daju, moraju da zadrze korisnike :lol: Nego, jel neko ima informaciju da li ce Telenor izbacivati nove, povoljnije pakete? Neke fore sa netom itd...Koliko se meni cini paketi su ocajni, cist promasaj od poslednjeg menjanja....

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor novosti

Post od Lobachewsky »

promonte, Telenor Više

Kod telenora su oduvek bili problem minuti, neta oni i sada imaju dovoljno da ponude u paketima.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

marko77
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 27. Jul 2015. 00:52
:: Lumia 640

Re: Telenor novosti

Post od marko77 »

E ovako, istice mi ugovor ovih dana(od 2011 sam na racunu u telenoru) te nameravam da iskamcim neki popust jelte.
E sad ide ta neka prica ne moze i telefon i popust na pretplatu ali fazon je u tome sto je taj fon sto ja hocu vec na nekom popustu(i kosta dinar uz prenesi i surfuj extra) dok je pretplata dva soma. Pa mene zanima da li mogu uz neki "preteci" mejl da dobijem tu neki popust na pretplatu i tako to. Mislim bilo bi logicno da mogu ali ono sta znas :)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Telenor novosti

Post od Azimuth »

marko77, prelistaj ovu temu i videces kao bi otprilike trebao da izgleda mejl koji ima saljes. Nemoj bas od slova do slova da posaljes identican, ali uz malo modifikacije eto ti i popusta na pretplatu i telefona :D

Ili prosto predjes u mts i dobijes i 50% popusta i telefon na rate :D

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Telenor novosti

Post od Nenad-77 »

Koji je tel u pitanju kod telenora koji bi uzeo.Moras prvo pregovor politickim putem pa sve ostalo.Pogledaj ponudu mts a ako je sve identicno kao kod telenora onda podnesi zahtev za prenos broja u mts i posle mozda manje od 24h a mozda i posle 24h sve zavisi od guzve kontaktirace te telenor sluzba za brigu o korisnicima da vide zbog cega menjate mrezu i da vam nesto ponude ven standardne ponude kako bi ostali u telenor mrezi.Kao korisnik nerealno je je traziti neku povoljnost tipa samsung s6 za 10000din uz paket prenesi i surfuj extra ali mozete dobiti primera tel uz paket i popust od 20 ili 25% popusta na mesecnu pretplatu.Primer samsung galaxy prime uz paket PIS extra platite cenu aparata uz taj paket i plus popust od 20 do 25%,e to je vec realno i moguce dobiti ali pre toga im lepo predocite ponudu mts da kod njih mozete isto da kupite tel po maloprodajnoj ceni na rate od 12 ili 24rate i plus imate pravo na popust od 50 posto za razliku sto je kod telenora popust od 30% na odredjene pakete ako kupujete tel po punoj ceni preko telenor banke.Jos jedna stvar je ponuda tel uz tarifne pakete mts kod hendy,winwin gde mozete kupiti meizu m1 note dual sim free ili samsung galaxy s3 neo dual sim,sto kod telenora i vipa je retkost dual sim modeli.Znaci pokusaj podnpsenjem zahteva za prenos broja pa ces imati njihov poziv ali pre toga im posalji lepo skockan mejl da drugi imaju primamljivu ponudu.

Teniser
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Ned, 22. Feb 2009. 21:06
:: Sony Z2
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od Teniser »

Od 28.7. vise nece biti moguca dopuna pripejd brojeva na objektima Moj kiosk, Stampa i Futura. Svoj broj mozes da dopunis na bilo kom od 10.000 objekata sirem zemlje, u Telenor prodavnicama ili online na http://www.telenor.rs


(danasnji SMS od Telenora)

marko77
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 27. Jul 2015. 00:52
:: Lumia 640

Re: Telenor novosti

Post od marko77 »

Pa evo recimo lg spirit, uz prenesi i surfuj extra kosta 1 dinar(jer je na nekom popustu) a pretplata je 2000.
Ja bih se recimo zadovoljio sa 40-50% popusta na pretplatu a telefon je sam po sebi dinar tako da mi tu ne izlaze u susret.

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Telenor novosti

Post od Nenad-77 »

Ja bi ti pre preporucio huawei g620 nego taj lg sprit.Ako nedaju u telenoru imas u mts primer mozes da uzmes 50% popusta na pretplatu mix XL i uzmes tel po maloprodajnoj ceni mesecna rata za tel je 900din.Imas u mts lg sprit i magna.Prvo vidi sa telenorom sta nude i predoci im ponudu mts.

marko77
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 27. Jul 2015. 00:52
:: Lumia 640

Re: Telenor novosti

Post od marko77 »

Malo skrecem sa teme ali tek tu kod mts-a mi nista nije jasno.

Evo recimo taj tvoj primer, uzmem 50% popusta na pretplatu mix xl i umesto 2000 placam 1000 mesecno.

I uzmem telefon po maloprodajnoj ceni, mesecno 900 din.

I kakva je to onda povoljnost, umesto da uzmem telefon za dinar i placam 24 meseca 2000 pretplatu, ja treba da placam mesecno 900 za telefon i 1000 za pretplatu. Znaci mesecno sam ustedeo 100 dinara :)

Ili ja to jednostavno nisam dobro shvatio

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Telenor novosti

Post od Evindzer »

Ja bih radije Magnu, nego Spirit, kad bih morao da biram između njih. U suštini, isti su, osim većeg ekrana i jače prednje kamere kod Magne, ali to bi mi bilo dovoljno da donesem odluku..

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor novosti

Post od Lobachewsky »

marko77, zavisi od primera do primera. Ovde se slucajno palo da dodje na isto.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

marko77
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 27. Jul 2015. 00:52
:: Lumia 640

Re: Telenor novosti

Post od marko77 »

Ma da jasnije mi je sada, da bi ti se isplatio taj popust navlace te logicno da uzmes veci paket jer ti se sa ovim "socijalnim" paketima do 2000 din ili vrlo slabo isplati ili ne isplati uopste.

dzul.ns
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sub, 11. Okt 2014. 00:27
:: Note 2

Re: Telenor novosti

Post od dzul.ns »

Ljudi budite malo realni. Nema sanse da dobije bilo ko 40,50% na pretplatu + tel uz to. Najvise se spominjalo 25% plus telefon. Ja sam to dobio ili da uzmem 50% popusta ali BEZ uredjaja.

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Telenor novosti

Post od Nenad-77 »

maksimalno kod telenora je 25 % popusta na odabrani paket i plus tel uz taj paket.Ali za iste pare ima u mts mix xl koji ima 100min vise.Meni onaj huawei g7 stoji u kutiji malo ga uzmem jad sam kuci na wifi je koristim mts broj i huawei g630 i sluzbeni broj u sgs3.Kod telenora pis extra ima 500min nac nemogu da se setim koliko poruka i 1GB interneta za 1900din.Kod mts imas 600min nac saobracaja 1000poruka 1GB interneta za 1980din.

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Telenor novosti

Post od Nenad-77 »

Moj kolega je u telenoru uzeo 50% vise.Paket prenesi i surfuj extra i mobilni internet surfuj 5.Ukupan racun mu je 2500din.Posto nema potrebu za novim tefonom tabletom modemom niti mifi ruterom poslao im je mail sa potanjem dali moze popust na mesecnu pretplatu od 50%.Odobreno mu je 45% na mesecni pretplatu u trajanju od 24 meseca koliko vazi ugovorna obaveza.Pa umesto 2500din koliko je pretplata za pis extra i surf 5 placa 1375din sa popustom.Moze da uzme tel uz tarifni paket za koji izabere ali tada mu prestaje popust od 45%.koristi telenor mrezu 7 meseci.

Teniser
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Ned, 22. Feb 2009. 21:06
:: Sony Z2
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od Teniser »

Napokon je dostupan novi Puzzle dodatak za pripejd. Proverite svoje ponude. Uz prvu aktivaciju dobijate 1GB podataka
Slika

Cinderella
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 131
Pridružio se: Uto, 03. Jun 2014. 18:39
:: Huawei P8...

Re: Telenor novosti

Post od Cinderella »

Predala zahtev da se prebacim (vratim) iz telenora u mts. I sad cekamvec celu nedelju da se proces zavrsi-telenor ga koci jer su ubedjeni da mozemo da resimo stvar u obostranu korist. Ne razumem je li treba da im crtam-ne zelim da pristajem na njihove uslove i pogodnosti,samo hocu da me prebace.

Inace nije dovoljno sto su sami po sebi imali najskuplje mobilne uredjaje,nego su jos dodatno podigli cene (bar za huawei p8,p8 lite i G7),i to za nekih 8000 din cini mi se. Njih sam.gledala na sajtu,ostale ne znam.

Odgovori