Koji je mobilni operator bolji u Srbiji? 063 vs 064

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge

Koji je mobilni operator bolji u Srbiji? 063 vs 064

062/063 Mobtel
67
54%
064/065 Telekom
58
46%
 
Ukupno glasova: 125

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Lobachewsky, pa zašto da ne, komentari u ovoj temi na neki način prate tok stvari od 2004. na ovamo, a priča teče dalje. Što se tiče naslova, šta bi ti promenio? I dalje smo u Srbiji, pozivni brojevi su i dalje isti, što reče Gargamel.

Inače, vidim da je sve više prisutna izvesna doza razočarenja kod poklonika 063 mreže...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

gargamel4 napisao:ali za drugi nisi (u pravu).
Lobachewsky napisao:A i naslov ove teme je malo "zastareo"
Tema ja napravljena u trenutku kada nije ni postojala 062 mreza, pa samim tim Mobtel je bio poistovecen sa 063. Tada je logo Mobtela bio "063 moja mreza"
Slika
Od tada, oba operatera su se razvila, Mobtel se sada zove Telenor i ima dve mreze (prefiksa): 062 i 063. MTS ima 064 i 065 mrezu.
Samim tim ne mozemo jednog operatera (i njegovo ime) vezivati za samo jedan od njegovih prefiksa (jer je 063 samo deo operatera Telenora, nije isto sto i Telenor)
Nista novo receno, nista posebno, ;) ali izgleda da je za neke stvari bilo potrebno objasnjenje... i ipak je naslov zbog toga zastareo :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Shta vam smeta...samo nastavite dalje da komentarishete nije potrebno nikakvo novo glasanje,pitao sam da li ste trenutno vishe zadovoljni 063 ili 064 mrezom?!

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ne smeta nista, samo sam rekao da je rejting MTSa mnogo mnogo veci nego sto pokazuje ova anketa iz 2004 (pomesana sa '05 i '06 :) ). Licno, zadovoljan sam Telenorom, ne bih ga menjao, ali ne bih se ni bunio kada bi PRO paketi bili kao BEL.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Lobachewsky, ala komplikuješ bespotrebno. :roll: Pa, podrazumeva se valjda da je 064 MTS a 063 exMobtel. U trenutku pokretanja teme, oba operatora su imala po dva prefiksa i to nije unosilo nikakvu zabunu našta se odnosi pitanje. Evo, izmeniću malo naslov... :wink:

I ok, neka bude. Pokrenuću novu temu a ova će pod ključ i neće više biti lepljiva, u novoj temi ću postaviti link ka ovoj, čisto da se zna kako je nekada daaavno bilo... ;)

Zaključana tema