Telenorov Džinovski izbor veći

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Daju skupo, da bi posle mogli da spuste cenu.
A i ljudi se mnogo vise loze na promocije i snizenja, nego na u startu niske cene...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

Lobachewsky napisao: loze na promocije i snizenja, nego na u startu niske cene...
Ma oni nama prodaju .... za bubrege... pa sto mi da placamo telefone kod njih par hiljada dinara kada je svuda u okruzenju operateri svojim korisnicima za ugovor od dve godine taj telefon daju za dinar (jednu nacionalnu valutu).


A ovde potpises ugovor na dve godine i jos im platis telefon par hiljada, ma vazi. Docice treci, znaju to i oni i vec padaju cene i kod njih, pasce i kod njih na jedan dinar...

Jorgovan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Sub, 29. Jul 2006. 14:34

Post od Jorgovan »

Ahahahaaa ... kako si ti neumoran ... KRALJU! :P

I dalje stoji moja molba ... napiši lepo celu ponudu ... ovo je stvarno više preterivanje ... ko o čemu, baba o uštipcima ...
Samsung Omnia HD 8GB

shocky
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 290
Pridružio se: Sub, 04. Feb 2006. 04:21
:: Samsung A52s
Lokacija: Novi Sad

Post od shocky »

Pricajte vi sta hocete ali ljudi ne kupuju vise mobilne u prodavnicama! Nekoliko prodavnica se zatvorilo u NS-u zbog Telekoma i Telenoram, ugrobarili su ih. Pa nece valjda da da neko 150-200e i vise za nov kada poze da ga dobije za 4000,5000din i manje. Ako nekom i treba kartica na racun uzece je, redovno ce placati 2 god i to je to. Ili ce preko nekog prijatelja, roditelja,rodjaka, koji je na racunu, uzeti preko njega a sebi ce pre-paid karticu.

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

A sta mislite o ovim telefonima za 500 i 1000 dinara? Jel mogu i stari korisnici post paid-a da ih uzmu ili je to samo za nove korisnike. Mislim Nokia 6131 za 1000 din se stvarno isplati
HOX Titanium gray

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

Do sada je moglo, ne verujem da je nesto izmenjeno. Pozovi 063/ 39 39 39 i informisi se detaljnije, poziv je besplatan iz Telenor mreze.
djuice user permanently deactivated.

Jorgovan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Sub, 29. Jul 2006. 14:34

Post od Jorgovan »

Isplati se, ako koristiš telefon ... ako ne koristiš - ne isplati se ... :uhuh:

Inače, u BG sam video par novih prodavnica, prodaju se cipele, ženski veš, ima i jedna apoteka ... sve na mestima gde su bile prodavnice mobilnih telefona ...
Samsung Omnia HD 8GB

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

mkvb, :uhuh: :uhuh: :uhuh: , uskoro će ih džabe deliti samo da bi se i ti učlanio u klub "2 godine robije" (polako, čekaj...poslušaj Zdravka Čolu - "ja tu ne bih ništa dir'o"). :)
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

@mkvb, 6131 za 1000 dinara se minimalno isplati, ako posmatramo na mesecnom nivou.
I plus, realno, ako mozes svakog meseca da trosis preko 5000 dinara na Vise price 4000, sigurno ti nije problem da kupis neki bolji fon i to bez ikakvih ugovora sa operaterom
btw. nikako se ne isplati uzeti drasticno skuplji paket od svoje realne potrosnje, jer usteda i nije neka, a obavezan si da dve godine placas nesto sto ti ne odgovara.

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

@Lobachewsky, zvao sam ih! Neka hvala! Uz paket koji ja koristim - Jedna cena, telefon me kosta 12 000 din, ili tako nesto, nisam se ni trudio da zapamtim kad mi je ljubazan zenski glas rekao cifru! Na reklami to sve drugacije izgleda! Kakve su prevare!
HOX Titanium gray

Odgovori