MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Pere Ubu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 85
Pridružio se: Pon, 14. Maj 2007. 20:03

Post od Pere Ubu »

AquaZX, ja sam na mts-ovom post paid-u, privatno. Sluzbeno na 063. Nikad do sada nisam uzimao listing za mts, jer mislim da nema smisla, a Telenor mi je sluzbeni, pa me i ne zanima. Samo primecujem da Telenor srce ko Ford Excursion 7.3, posto se cesce azurira, pa to mogu lakse da primetim, dok kod mts-a moram da cekam do 10-og najmanje, a azuriraju stanje jednom dnevno, sto je u osnovi ono sto me i najvise nervira. Najvise korisnika - najlosija usluga - najmanje brige za pretplatnike. Sami sebi kopaju rupu.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Evo, danas je 11. i servis i dalje nije dostupan. Ovo je sad vec sramota! Jedva cekam da omoguce prenosenje brojeva, mislim da ce biti ogromnih tumbanja na trzistu.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Sad razumes frustracije korisnika MTS Postpaida!

A da ti ne pominjem greske u listingu u poslednjem danu u mesecu, i tako vec 8 meseci... :)



Cim dodje prenos brojeva - prava Telenor (ili VIP ako se poprave) :wink:

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

miodrage, AquaZX
Мени је тако две и по године,навикао сам се и не смета ми...
Знам да ми неће наплатити оно што нисам потрошио.За сваки случај сам узео листинг за сваки месец.
Контролу вршим преко програмчича за симб.Знате ког. :wink:
Слобода или смрт

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

miodrage, welcome to mt:s postpaid! :-D

I meni je u prvo vreme smetalo, ali sada (posle 15 mes) sam oguglao na to. ;-)

Off the record, cuo sam da se "radi na implementaciji novog softvera za proveru stanja na post pejdu". Navodno je u test fazi...

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

mezzano napisao: ...cuo sam da se "radi na implementaciji novog softvera za proveru stanja na post pejdu". Navodno je u test fazi...
Траје то.
То су ми рекли прошле године.
Једнога дана ће то прорадити.До тада...
Слобода или смрт

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ma znao sam ja sta me ceka kada sam prelazio na postpaid, znam otprilike i koliko troshim, i ne nerviram se. Nervira me neprofesionalnost. Ako zelis da budes vodeci na trzistu, zna se sta ti je ciniti.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

korki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 12:29
Lokacija: Beograd

Post od korki »

bestboy napisao:Контролу вршим преко програмчича за симб.Знате ког. :wink:
Kako da ja kontrolisem svoj racun kada zovem inostranstvo?
RENAULT F1 TEAM...............RENAULT F1 TEAM

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Jednostavno da jednostavnije ne moze biti, zatefteri duzinu razgovora i pomnozi ga sa cenom minuta + uspostavljanje veze i dobices koliko te kosta pa sve te razgovore saberes i dodas na ove nacionane i to je to. To je, mislim, jedini nacin jer kombinujes nacionalni saobracaj i roming. Na kraju krajeva, ne znam oko cega tolika frka, pa evo koliko sam na mt:s-u i dinara mi nisu uzeli vise, sa te strane su barem posteni. Imao sam zorta od post pejda jer me je tadasnji Mobtel odrao kao zeca jednom ali evo, da kucnem u drvo..

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Kad pozivate inostranstvo, onda mozete koristiti InoCall uslugu (za korisnike MTSa)
:)

korki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 12:29
Lokacija: Beograd

Post od korki »

E vidis to je malo teze da ispogramiram duzinu razgovora a i opterecenje mi je da sve to sam racunam jer,

dnevno obavim nekoliko razgovora (a to nekoliko je od 3 do 8) duzih (vise od 4 minuta) i kracih (manje od jednog minuta) i sad da ja posle svakog razgovara zapisujem duzinu pa mnozim pa sabiram :wacko:

Telenor je ovde je mnogo bolji, osim u ... bolje da ne spominjem jer mogu da ih podsetim pa da promene.

Ako je razlog nemogucnosti provere stanja i ako je danas 12. novi biling sistem bice dobro.

Samo da ne bude da se pripremaju za onih 10% :unsure:

kakva je InoCall usluga, moze malo vise?
RENAULT F1 TEAM...............RENAULT F1 TEAM

Pere Ubu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 85
Pridružio se: Pon, 14. Maj 2007. 20:03

Post od Pere Ubu »

Evo ga 12., servis i dalje mrtav. Recimo da bi ovakav seljacki odnos prema klijentima bio nemilosrdno kaznjen u nekoj od "prosvecenijih" zemalja, ali ne i u Srbiji. Jednostavno, imas najvise pretplatnika, jako si preduzece, nema prenosa brojeva, zasto uopste i da se trudis, kad ionako "kaplje" toliko da ne mozes da potrosis. U medjuvremenu, bacis koju mrvicu na sponzorisanje nekih nebitnih dogadjaja, ili calnes za nezbrinutu decu, i pokazes svoju socijalnu odgovornost. I svi zadovoljni. Osim pretplatnika. Zakljucak - mts ima background da postane dobar operater, ali mu fale ljudi koji ce to da mu i omoguce. Drzava, izgleda, to nije. Zato neka ga ili prodaju, ili uvedu profesionalni, nestranacki menadzment, sa vizijom. U suprotnom.. ne znam..

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Слобода или смрт

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ljubav je bas jaka sila, cini da se naviknes na mnoge stvari. . .
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

nemojte da se nervrate ako mislite da je telenor bolji varate se ....ja sam postpaid na telenoru i desava se da 2-3 dana(nije vazno koliko sam sms-a ili poziva imao) stanje kredita stoji npr na 250 din posle se poveca na 340 pa onda na 520 i na kraju 642 din(koliko je odmah i trebalo da bude)....desavalo mi se da se iscimam da imam besplatne poruke ili minute a u stvari to stanje nesto flesira i posle kad mi stigne racun lepo se iznenadim..kado odes u telenor i pitas ih u cemu je problem oni ti kazu zao nam je imali smo tehnickih problema....tehnickih problema 5-6 dana u mesecu i ja tako mislim... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Preuvelicao si ti to... Mozda se nekad i desilo da jedan dan ne azuriraju zbog pravih tehnickih problema, ali oni gore pricaju o periodu duzem od trecine meseca... skoro svaki mesec.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

lobachewsky ne bi reko da preuvelicavam...3 dana proslog meseca mi nisu azurirali.....uostalom dali su mi na promociji 2 meseca besplatan download muzike ali naravno dzabe jer nemaju podesavanja za GPRS za moj telefon... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Pa ti predji na mts i skidaj muziku :) :) Nebitno...
Sve u svemu takve stvari se desavaju jbg, nista nije savrseno... Ja licno nisam primetio problem sa azuriranjem, medjutim sta ga znas. Ali opet kazem, ti, pogledaj o cemu pisu ovi gore.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

ja nigde nisam reko da cu da predjem na neku drugu mrezu samo sam reko da i telenor nije savrsen i ume da zeza...sto se tice dowloada muzike za mene u ovom trenutku nema veze da li sam na MTS ili Telenor mrezi jer jedni nemaju uopste dowload muzike a drugi nemaju podesavanja za moj telefon...covek ne zna sta je gore da imas a ne mozes da koristis ili da uopste ni nemas.

P.S.jel zna neko koji je mail telenor centra da pokusam da im posaljem zahtev za GPRS/MMS podesavanja za moj telefon ? 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Dimi89, nije Telenor cvecka ali ne moze da se poredi.


Da li bi se nervirao kada...

Kada stanje ne radi u proseku 15 dana u mesecu,
kada onih drugih 15 dana stanje se prikazuje sa zakasnjenjem od 2 dana,
kada stalno postoji fantomsko zaduzenje iako paket nije probijen,
kada konstantno rade presek 1-2 dana ranije a taj saobracaj uredno tarifiraju po full cenama
kada reklamacije u vezi racuna resavaju i po 3 meseca posle

8)

Odgovori