MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

mezzano napisao:AquaZX, verujem da je sigi hteo da kaže da od 'lepih' brojeva ima najviše 065 i 066, jer je to numeracija koju je mt:s koristio za svoje promocije sa novim brojevima. Radnici mt:s-a uzmu za sebe lepe brojeve za 200 din, a onda ih prodaju za 2000.
dali radnici ili trafikanti uglavnom situacija na aukciskim portalima je krajnje ludacka cifre od kojih boli glava za neke kombinacije brojeva ima lepih stvarno da ih covek pozeli ali bre ima i nekih ko da ih je zmurecki neko pisao ali dostignu cifru od 5000 dinara ili tako nesto :?
ako neko ima u kragujevcu da zivi mozda na nekom od taxi udruzenja vidi moj bivsi 066 :D

misadjole
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 13. Feb 2010. 19:15
:: samsung ace plus
Lokacija: Srbija-provincijalac
Kontakt:

Post od misadjole »

nisam imao prepaid maniju zato sto nisam imao kredita :)
evo uplatio sam i sada je prepaid manija za sve pare 400din, koliko kosta kod vas?
mislim da nisam bas lud, prelazim na postpaid a ne da me deru ovako....
android ili wp8 ?

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Imam prepaid maniju već odavno. Čak sam među prvima kojima se pojavila. Zbog prepaid manije šaljem sms sa telefona besplatno preko mobilnog interneta. I ne koristim SMS skoro 15dana. I smanjili mi ponudu za SMSmaniju sa 99din koliko je bilo na sadašnjih 49din. Ipak ažuriraju cene promocija ponaosob.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Sa mt:s-ove Facebook stranice
Dragi korisnici,
Želimo da vas obavestimo da će Micro SIM kartice biti dostupne u nasim poslovnicama od utorka, cena je ista kao i za standardnu SIM karticu.
Srdačan pozdrav!
Link

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Ovi slepci iz Telekoma ne nude nikakve novogodišnje promocije. Znaju da im predstoji prodaja i ćute kao miševi, mada to nije razlog da se ne bore za korisnike i profit. Za razliku od njih Telenor se baš baš otvorio i svaka im čast.

vukbojan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 99
Pridružio se: Ned, 16. Mar 2008. 06:54

Post od vukbojan »

Ууу што су се отворили у Теленору, свака им част. Кад би се зезали. По мени, ништа нарочито. А јел ти знаш да код њих ускоро долази до грандиозног повећања цена у припејду....????

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

A i Telenor prepaid dodaci su jako skupi, malo ih bonus vadi.

MTS ima trenutno SMSmaniju i PREPAIDmaniju, koje su super.

Pustili su i besplatan chat na *505#

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

vukbojan, vidim da, iz nekih razloga, ne voliš Telenor i da ćeš pljuvati po njemu ma šta uradio. Promocije i dodaci su im odlični, tu je i bonus kredit i činjenica je da su korisnici zadovoljni, sviđalo se to tebi ili ne. Telekom, s druge strane, NIŠTA nije ponudio kao novogodišnju pogodnost, ostale su samo one bedne prepaid manije. A ako ćemo o cenama u prepaidu, pa mts ih je nedavno prvi podigao. Hajde ostavi svoje predrasude sa strane i budi malo realan.

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

Ljudi, zanima me da li i kod drugih korisnika tarife postpaid 1000,ima promena? U mts vodicu mi pise da imam nesto manje od 500min i oko 450sms-ova ka
066 brojevima, a trebalo bi da je 250 oba, dok mi je sve ostalo ostalo na 250. Da li je u pitanju neka promocija ili greska, pojma ti ja nemam!;-) Pozdrav!
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Fantastična postpaid ponuda!

08.12.2010

Uključite se u novu postpaid promociju i iskoristite sve pogodnosti koje smo pripremili specijalno za Vas.

Za samo 9.999 dinara imate mogućnost da godinu dana, uz ugovor na 24 meseca, razgovarate u mt:s mreži po ceni od 0 din/min, kao i da besplatno šaljete SMS poruke u domaćem saobraćaju. A, uz sve to, za mesečnu pretplatu od samo 1 dinar* svakog meseca dobijate i 1 GB za surfovanje.

U toku jednog meseca možete da pošaljete najviše 9.999 besplatnih SMS poruka, nakon čega je cena svake naredne poruke 1 dinar*, a ukoliko premašite količinu od 1GB, cena za prenos podataka je 1 dinar* po 1MB.

Tokom prvih 12 meseci ugovorne obaveze minut razgovora ka ostalim mrežama u domaćem saobraćaju iznosi 4,9 dinara*. Obračunski interval za sve pozive je 1s, a cena uspostave veze 1,9 dinara*.

Po isteku prvih 12 meseci postajete korisnik Mix Net M tarifnog profila, a ukoliko to želite, uplatom novog iznosa od 9.999 dinara možete da nastavite sa korišćenjem navedenih povoljnosti do isteka ugovorne obaveze.

Uz ovu postpaid ponudu, očekuje Vas i poklon iznenađenje - novi prepaid broj sa jednim od tri modela mobilnih telefona: SAMSUNG E1080, LG GB 102 ili LG GS 105.





http://www.mts.telekom.rs/index.php/pro ... onuda.html

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Telefoni su glupi! Da daju neki iole pristojan aparat, potpisao bih, ovako, ne!

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

mezzano, telefoni na kraju vam se daju besplatno uz prepaid paket a ne kao postpaid telefoni.

Mislim da je ovo jako dobra ponuda za internet i razgovore u mts mrezi a i sms poruke. Tu je i neodoljiva sekunda i povoljni razgovori ka drugim mrezama.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Ne kažem da je loše, ali ja ugovorne obaveze potpisujem samo uz telefon koji mi se sviđa. A jel se naplaćuje uspostava veze kod poziva unutar mreže?
Ovo se ne isplati onima koji imaju veći broj kontakata van mts mreže il zovu neki br van mreže, često, jer bi pored pretplate od 834 din mesečno, morali da plaćaju minute van mreže, pride.

dusan78
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Sre, 13. Jun 2007. 07:45
:: note 4

Post od dusan78 »

Ensiferum napisao:Ljudi, zanima me da li i kod drugih korisnika tarife postpaid 1000,ima promena? U mts vodicu mi pise da imam nesto manje od 500min i oko 450sms-ova ka
066 brojevima, a trebalo bi da je 250 oba, dok mi je sve ostalo ostalo na 250. Da li je u pitanju neka promocija ili greska, pojma ti ja nemam!;-) Pozdrav!
I meni su duplirali minute ka 066 brojevima sad sam dobio 200min umesto
100min, ja sam inace na postpaid 400 profilu.

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

Mts izmislio novu Parti pripejd tarifu, dao dzabe svaki drugi minut i povisio cene SMS-a u KUL tarifi, kao i cene omiljenog broja itd.!:-/
http://www.mts.telekom.rs/index.php/ves ... aid-u.html

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Da, lepo su se setili... Svaki drugi minut će biti besplatan do 18. januara, a ova poskupljenja će ostati na snazi ubuduće. Dali su kratkotrajnu povoljnost kako bi zamaskirali dugoročno poskupljenje. Vrlo promućurno. Ne samo da su povisili cene SMS-a i omiljenog broja, već i cene uspostave poziva gde je dranje najveće. Definitivno se prepaid više ne isplati.

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Ensiferum, samo da si snimio snapshot od te stranice, bas bi me zanimalo da vidim koje su to "novosti". :)

Nedostaupna je sad.

Inace, slazem se sa Aleksaboy-om. :wink: To je vec oprobana fora maskiranja dugorocnog poskupljenja. A sto se tice najdrazeg broja - ako su poskupeli, to mora da je onda fora zbog Telenora, koji je opet uveo omiljeni broj. Bar se nadam da ce MTS-ovci da budu pametniji, pa da mozda ukinu naplatu uspostave veze i da mozda dodaju i besplatan sms prema najdrazem broju, pa da zafrknu opet Telenor. Jer ako povecaju cenu, a ostave da se naplacuje uspostava veze, onda su skroz promasili.
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Znao sam da neće mnogo da čekaju od kad Telenor objavio novost o poskupljenju.
Telenor ima i promocije pa se isto treba da da i mts :unsure:

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

A koja cena je najavljena za najdraži broj? :?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

vlada1970, dostupna je - samo ensiferum nije dobro formatirao url - stoji

Kod: Obeleži sve

http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/novosti-u-prepaid-u.html[url][/url]
iza html.
[edit] Sredio sam mu url - probaj sad.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Odgovori