djuice u Crnoj Gori!

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

ne kazem ja da mi moraju davati ne znam sta nego neka puste broj da traje tih 330 dana kao sto svuda traja a ne da strahujem hoce li mi ga ukinuti ili nece...fino bi bilo da ja mogu rec:ogranicili ste mi trajanje broja na 90 dana,ok dovidjenja prenosim broj kod drugog operatera...medjutim zakon o tome jos nije donet a i kada bude donesen onda sam siguran da ce svi odjednom produziti trajanje broja na godinu dana.a ne kao sada:cist primjer OliExtra na ProMonteu,u pocetku je trajanje broja bilo 330 dana,onda su ga odjednom skratili na 90 dana bez da ikog obavjeste a na sajtu je pisalo dugo posle toga da je trajanje broja i dalje 330 dana...ja sam morao da im slajem mail da bi to promjenili...jedva sam spasio broj ne znajuci o cemu se radi...sto je najgore od svega ni ovi iz ProMonteov call-centra nisu znali nego tek kada sam zvao 5 puta su mogli da mi odgovore.zato cim se donese taj zakon u cg o prenosivosti ja picim na T-mobile,pa neka ProMonte radi sta hoce...a i nisam jedini koji msili tako,znam dosta ljudi koji su bijesni jer su tako izgubili broj...po meni najbolja tarifa uprepaid u cg je Sedam od T-Mobilea:

http://www.t-mobile-cg.com/clanak.aspx? ... =482&tip=1
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

Odgovori