Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Zaključak(moj): koj' će ti đavo zaokruživanje? Nećeš da se slikaš sa računom!
Svi imamo digitrone, pa ne treba da racunamo napamet sa dve decimale.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ja mislim da ovo sa ovim dinar i nešto nije loše za operatere.recimo da svakog meseca postoje najmanje 10.000 korisnika koji plaćaju račun preko uplatnice.znači najmanje recimo tu cifru.dakle niko od njih ne uplaćuje 20 para ili 40 nego po dinar više.znači da prosečno ostane po 50 para operateru od svake uplatnice.cifra nije loša i na jedan lep način uzmeš neku malu kintu na lep način.e sada kada je ova cifra malo veća....druga je priča 8)
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

a zasto se niko nije setio da bi mogli da zaokruze cene tako sto bi smanjii?
eto, ako je prenesi + 500 sa pdv-om 932,20 neka ga spuste na 930 ili jos bolje 900.
sve u svemu, rasprava je potpuno idiotska, u celom svetu ide se i do 5 decimala i to je fer i korektno.
Poslednja izmena od djoxie u Pon, 03. Jan 2011. 22:50, izmenjeno 1 put ukupno.
::luv phonez::

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Jedna izmena koja se tiče upućivanja reklamacija putem Portala Moj Telenor i Telenor WEB/WAP sajta:
Usled promena u primeni novih zakona, zakonodavac je propisao obavezu da reklamaciju možete uložiti pisanim putem, na sledeći način:
Fizičko lice - pisani dopis, svojeručno potpisan od strane korisnika broja, uz priloženu kopiju važeće lične karte.
Pravno lice - na memorandumu firme, potpisan od strane ovlašćenog lica i overen pečatom firme.

Navedenu dokumentaciju možete nam dostaviti na sledeći način:

faksom na broj 063/9001 za fizička lica, odnosno na broj 063/9002 za pravna lica
elektronskim putem na imejl adresu reklamacije@telenor.rs
poštom na adresu Omladinskih brigada 90, 11070 Novi Beograd
ličnim dolaskom u najbliže predstavništvo Telenora (uz dostavljanje gore navedene dokumentacije)

Kako smo uvek u našem poslovanju poštovali zakone Republike Srbije dužni smo ispoštovati i ovu odredbu novog zahteva iako smo svesni da je prethodna procedura za vas bila jednostavnija.

Hvala na razumevanju
:smutny:
iPhone 6 Plus

markomarko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 10:14

Post od markomarko »

evolution napisao:Kako smo uvek u našem poslovanju poštovali zakone Republike Srbije dužni smo ispoštovati i ovu odredbu novog zahteva iako smo svesni da je prethodna procedura za vas bila jednostavnija.
Drago mi je sto domace zakonodavstvo drzi korak sa vremenom..... NOT!

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Post od mb011 »

A to što više ne može ni tarifni paket da se promeni preko portala već samo lično, u poslovnici?! Sve zbog poštovanja zakona, kojim će da nas još jednom zaštite! Srbijooo! Ovde je bre zakonom zabranjen napredak, ima svi da budu zaostali kao mts, u red pa čekaj! Sada je i zakonom propisano!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

mb011, pa nije samo mt:s zaostao, vec cela drzava, i sve u njoj. A sve zato sto svuda sede neke sede glave koje razmisljaju o tome kako su oni to nekada pre 100 i kusur godina radili. Odgovorno tvrdim, da kada bi svuda mladi i energicni ljudi bili postavljeni na rukovodeca mesta, bez da ih ikakvi drugi upravni, nadzorni i sta ti ja sve znam kakvi odbori ne bi sprecavali, ova drzava bi imala najveci napredak u celom svetu. Mrzim zatucani Balkan zbog ovakvih stvari.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

I da neko predlozi da se promeni neka tacka zakona trebace deset godina da se promeni :wacko:
Zar nema Telenor promenu tarife pozivom automata ili slicno. Ako moze mts, mogu i oni. Mene iritira sto mts naplacuje promenu tarife i to solidno (posle prve promene).

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

mp3mp3, pa na taj nacin zele da te sprece da menjas tarife svaki cas kako tebi odgovara. Zamisli prvo se lepo ispozivas sa ljudima, potom predjes na poruke pa se lepo izdopisujes... Najvise su i mislili na takve jer znaju i oni gde posluju :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Mrki81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 31. Dec 2010. 01:35

Post od Mrki81 »

Da li neko zna da li je HTC DESIRE HD kodiran kod telenora? Hocu da ga kupim i prodam dalje pa mi je potrebna informacija.Pozdrav.Unapred hvala

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Post od mb011 »

miodrage napisao:mp3mp3, pa na taj nacin zele da te sprece da menjas tarife svaki cas kako tebi odgovara. :D
to se vrlo lako ogranici tako sto ne mozes da menjas tarifu narednih 30 dana. znaci, ova opacija sigurno nije ukinuta zbog toga. jer ako vec imaju takav sistem, trebalo bi da im bude u interesu da im ljudi ne dolaze u poslovnice zbog ovakvih "sitnica" i prave guzvu...

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

@Mrki81: Uređaj radi isključivo sa Telenor SIM karticom.

Zbog velikog interesovanja za pesmu iz naše reklame napravili smo ceo miks!
Sa ovog linka: http://www.dobreodluke.com/song/ možete direktno da skinete pesmu a on line preslušavanje je na adresi:
http://www.dobreodluke.com/song/Telenor ... s_over.mp3
I skidanje i preslušavanje pesme je besplatno.
Uživajte!
iPhone 6 Plus

markomarko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 10:14

Post od markomarko »

Slika

ovaj rad....

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

DOBRE STVARI U TVOJOJ REŽIJI!

Post od evolution »

DOBRE STVARI U TVOJOJ REŽIJI!

Telenor takmičarska kategorija na festivalu filmova snimljenih mobilnim telefonom PLAVI ZUB

Slika

Sakupi svoju filmsku ekipu, snimi mobilnim telefonom film dužine do 60 sekundi na temu DOBRE STVARI i pokaži ga svim fanovima Telenor Srbija Fejsbuk stranice. Zatim prenesi prijateljima da glasaju za tebe!

Tri filma koja do 14. januara 2011. godine osvoje najviše lajkova će biti prikazana u okviru Telenor kategorije na festivalu filmova snimljenih mobilnim telefonom PLAVI ZUB, 29. januara u Domu omladine. Ako žiri proglasi najboljim baš tvoje remek delo, osvojićeš telefon Nokia C7 i Telenor trofej, dok će drugo i treće mesto dobiti Telenor poklon pakete.

Uz to, tvoj film će se pridružiti ostalim Telenor reklamama, na Telenor TV odeljku sajta www.telenor.rs.

Reditelj, publika ili član žirija - možeš da budeš sve što poželiš!

Prati Telenor fan stranu i pozovi prijatelje da glasaju za tvoj film do 24.1.2011., kada ćemo objaviti koja tri ostvarenja ulaze u finale, a pobednika ćemo proglasiti na festivalu Plavi Zub, 29.1.2011. u Domu Omladine u Beogradu.


Telenor

Dobre stvari pokreću svet
iPhone 6 Plus

bgexplorer
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 01. Feb 2010. 22:23

Post od bgexplorer »

Mrki81 napisao:Da li neko zna da li je HTC DESIRE HD kodiran kod telenora? Hocu da ga kupim i prodam dalje pa mi je potrebna informacija.Pozdrav.Unapred hvala
Nije ja sam uzeo i rekli su da je zakljucan.
Normalno radi i sa vip i sa mts karticom.

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

iPhone 6 Plus

dzonsi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 269
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 16:02

Post od dzonsi »

Jel ovo znaci da ako hocu da raskinem postpejd broj koji nije pod ugovorom moram da cekam 15 dana?

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

To je maksimalni vremenski okvir. Najčešće je to (mada zavisi od konkretne situacije) par sati, ili dana.
iPhone 6 Plus

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

dzonsi kod vipa to vreme iznosi svega 3 meseca pa ti vidi 8)
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Mrki81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 31. Dec 2010. 01:35

Post od Mrki81 »

Kakvu Telenor ponudu telefona ima u Norveskoj,pa mi smo mnogo smesni.Sramota kojji los izbor telefona i koja skupoca!

Odgovori