MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

У телефону у одељку Мтс мени,под тачком 4. имаш нешто што се зове хороскоп.Ту преовери да ли је неко мало чачкајући по телефону,случајно активирао да добија хороскоп за свој знак...

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

DeDE
Хороскоп :фејспалм:
Позови кориснички и тражи да ти зауставе све додатне сервисе, да се не патиш превише... :roll:
Слобода или смрт

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

mt:s vratio PREPAIDmaniu i SMSmaniu.
PREPAIDmania i SMSmania

09.03.2012

Maksimalno koristite svoj telefon po minimalnim cenama!

Bilo da koristite Tipi, Toki, Kul, Parti ili Moj klub tarifu, posetite mt:s vodič (*100#) i u okviru opcije Promocija, pronađite svoju specijalnu PREPAIDmania i SMSmania ponudu. Ove ponude omogućavaju vam da razgovorate, surfujte i/ili šaljite SMS poruke po izuzetno povoljnim cenama.

Ako više volite da razgovarate i surfujete, opredelite se za PREPAIDmania ponudu jer će vas 1 minut razgovora u mt:s mreži koštati samo 25 para, a 1MB prenetih podataka samo 1 dinar. SMS poruke moći ćete da šaljete za samo 1 paru, ako u mt:s vodiču izaberete svoju SMSmania ponudu.

Možete se opredeliti za jednu ili obe pomenute ponude, a sve pogodnosti su vam na raspolaganju tokom 7 dana od dana aktivacije.

U svakom trenutku, jednostavno i lako možete proveriti stanje u okviru PREPAID mania ponude pozivom *137# za preostale minute u mt:s mreži, odnosno *105# za preostale MB, dok stanje u okviru SMSmania ponude proveravate pozivom *138#.

* Telekom Srbija zadržava pravo na izmenu uslova promocije.
Link

misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Post od misapop »

A niko ne objavljuje da su stigli tableti i u mts.Samo,cena im je malo jaca.Narocito za Samsung P6200 Galaxy Tab 7.0 Plus.Bice ovo mrtva trka izmedju operatera,ali u tome ko ce biti skuplji.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

Novo! Tableti u mt:s ponudi

13.03.2012
Sve drugo će biti manje zanimljivo od vašeg tableta!

mt:s je obogatio svoju ponudu mobilnih uređaja sjajnim tabletima koji će vam dati osećaj moći, brzine i slobode, a možda neke ostaviti i bez daha!

Izaberite model po svom ukusu i moći ćete da ponesete posao ili zabavu svuda sa sobom, gde god da se nalazite!

U ponudi su modeli Motorola Xoom MZ 601 - inovativan tablet velike snage sa Android 3.1 Honeycomb operativnim sistemom, Dual Core procesorom od 1 GHz i 32GB interne memorije i Huawei S7 Slim - moćan tablet sa Android Froyo operativnim sistemom, modernog izgleda, sjajnih performansi koji će zadovoljiti sigurno sve vaše potrebe.

Uživajte u neprestanom pristupu Internetu i dopustite da svet bude na samo jedan dodir od vas. Vaš moćni tablet će vam to omogućiti, a postaće uređaj uz koji će vam sve drugo biti manje zanimljivo! Motorola Xoom MZ 601 dostupan vam je za samo 1 dinar uz Surf Pro paket, dok po istoj ceni možete kupiti i Huawei S7 Slim uz Surf Classic ili Surf Pro paket.

Uskoro će vam na raspolaganju biti još dva fenomenalna modela tableta - Samsung P6200 Galaxy Tab 7 - atraktivni i za mnoge neodoljivi tablet, modernog dizajna i manjih dimenzija koji će vas brzo i lako povezati sa celim svetom i ZTE V9A - kvalitetan tablet sa mnogobrojnim sadržajima koji u potpunosti možete prilagoditi svim vašim potrebama i obezbediti sebi super zabavu.

Tablete možete kupiti potpisivanjem ugovora na 24 meseca za neki od Surf paketa putem web shop-a, mt:s express-a (pozivom na 064790) ili u nekoj od naših većih poslovnica.

Ponuda važi dok traju zalihe.
KLIK

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

I kod mt:s-a po nesto radi kako treba. :)
Naime, danas, 16.03. mi ističe ugovorna obaveza. Kako sam bio na MIX1000, ne mogu da promenim tarifu na nižu od one na kojoj mi je ugovorna obaveza.
U toku dana (15.03), okrenem 788, da vidim da li mogu da promenim tarifu na MIXNetS. Ne može. Samo od MIXNetL.
Pogledam malo pre na sat. Prošla ponoć. Rekoh: "aj da pokušam, da vidim da li sad može da se promeni"? Okrenem 788 i govorni automat mi da opciju promene na MIXNetS. :roll:
Nisam očekivao da će raditi. Mislio sam da će to tako ostati i posle isteka ugovorne obaveze.
Jedino je bezveze što nova tarifa startuje od početka sledećeg meseca.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ma da, u poslednjih pola godine definitivno ima mnogo poboljsanja u Telekomu :) Konacno su postali vise nego konkurentni :wink:

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

Jel nekome jos stigla ponuda za mobilni internet!? Kazu, akcija do kraja marta, ko potpise ugovor na 12 meseci, prva 4 meseca, pretplata 1 din, ukoliko potpises na 24 meseca , cak prvih 12 MESECI pretplata 1 din!!! :o :?
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

[quote] UkljuÄ

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

psyhound, to pise na njihovom sajtu, dok u koverti racuna pise drugacije, specijalna ponuda samo za mene, bla bla! :?
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Ensiferum, mozda je to neka fora za stare korisnike ili salju nasumicno starim korisnicima kao VIP onih 6 meseci ranije za produzavanje ugovora + telefon. :)
Nego, valja li ista taj njihov net... imam jos vremena da se odlucim da li cu telesmor ili mts, pa ko da bolju ponudu. :D

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

Јесте да је ово део везан за Мтс,али повукао ме је претходни пост.То са Випом и тих 6 месеци раније за продужавање уговора мислим да није насумично.Ако је то правило као што је било код моје супруге,која има два броја на свом имену,онда првом од та два броја дају 6 месеци раније да се продужи него што би било редовно,тако да се продужења преклапају на отприлике годину дана.Још један мудар начин да те вежу за себе.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

psyhound, mislim da sto se tice interneta, da je Telenor bolji od mt:s-a.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

PetarI, ma to mi nikad nece biti jasno kako odredjuju kome ce da salju... i mojoj zeni je stiglo da moze 6 meseci ranije da produzi ugovor, a imala je kod njih jedan jedini broj i to na tarifi 150... Znaci, nisu imali ni 1000 din mesecno od nje pa su joj ipak to poslali.

mezzano, i ja kontam da je tako nekako ali imam jos vremena. Ipak i cena malo igra ulogu. :D

frace
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 56
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2012. 22:39
:: Sony Xperia miro
:: S3 I9305

Post od frace »

mezzano, ima tu istine

psyhound, trebao bi prvo da proveris pokrivenost 3g signala oba operatera, pa uporedi. Tako sam ja uzeo mts-ov internet na koji kod kuce imam pun signal a telenor jedva uhvati jednu crtu. Ja sam mts-ov net uzeo pre dve godine i mogu ti reci da sam izuzetno zadovoljan, pogotovo sto sam uzeo studentski paket 6GB i placam 825 din mesecno :lol:

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

postoji li neka kombinacija da se prebaci broj u drugu mrezu ako sam jos pod ugovorom u postojecoj mrezi? :D (kontao sam da mogu da predjem, al cu placati u staroj do isteka ugovora)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

darkonda da uplatiš račune do kraja pre vremena i da podneseš zahtev za prelazak i to je to :?
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

pa da, ne isplati se nikako! :lol:
uzeo sam ovu kontrolu troskova i jako je losa za razgovore, jede kredit! Pa reko da nesto iskombinujem, al ne vredi..

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Kontrola troskova ti je, u stvari, pripejd, kao i Trenesi i dopuni kod Telenora, tako da za neko "zesce" koriscenje, nisu.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

upravo tako, jedino za sta je odlicna jesu sms poruke. Da saljes koliko ti dusa pozeli za 0,78 para po poruci:)
al potpis na 2 godine mi dosao glave :D

Odgovori