Sta sve covek moze da dozivi u niskom Telenoru

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

E sad, kako je stanje u drzavi takvo da smo skoro pred pucanjem, a ekipa ista vec dugo godina, sad da bi se opravdali , i da bi dobili privid nekih rezultata, predvidjam da ce ovih dana pasti jos jedna mafija...
Mnogo ih je palo, ali jedna nije...
Telekomunikaciona :roll: ..

Danilche, Nemoj da ih tuzis, odmah..
Otidji sutra i predaj im opomenu pred utuzenje, s tim sto prije toga pokusas jos jednom razgovrati,uz napomenu da ako ne rijese to, da nemas drugog puta nego da ih pozoves na suocavanje na sud.
Isto tako im i napomeni , da ce samo troskovi postupka biti nekoliko puta visi nego sto kosta telefon..
Ti si kao protiv toga ali nemas drugi izbor...
I tako jos neke psihloske fraze..
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

samo 1 pametan savet ću ti dati-UZMI TAJ TEL :wink: nemoj im reći da planiraš da ih tužiš,a da ti je tel u serivisu,jer onda mogu svašta da ti nameste... :angry:

Danilche
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 06. Mar 2009. 02:49
Lokacija: Nis

Post od Danilche »

E to je problem,tel je kod njih i ja sam nazvao menadzera da mu kazhem sta je moj sledeci korak,i zeznuo sam se jer sad mogu da ga na brzinu posalju u servis i kao da nishta nije bilo!!
tu mi je greshka!!
znam,hvala na savetu!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Danilche, pa vrlo prosto, poslace ga na servis, vratice ti ga, bice i dalje neispravan, a onda ih otkini na sud. Kad si do sada cekao, sacekaj jos malo.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Mesec i po dana sam na post paidu na Telenoru i kada sam dobio prvi racun zaprepastio sam se jer su mi umesto mog prezimena stavili za prezime naziv mesta u kome sam prethodno ziveo pre nego sto sam se odjavio i prijavio na ovo mesto gde sam trenutno sada,ali se sada opet odjavljujem i prijavljujem na drugu adresu :) Smesno,ali istinito.Doro mi je i stigao racun
Note IV N9100 dual

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

toda81, da se ne prezivaš možda isto kao i naziv mesta u kome si prethodno živeo? Na primer Toda Štrbac iz Štrbca ( ili Štrpca ) :lol:

E svašta stvarno ima po tim šalterima. Ako se dobro sećam, prijateljici su u sinovljevoj zdravstvenoj knjižici napisali u ime oca , sinovljevo ime a u sinovljevo ime , ime njegovog oca i ispade da joj je sin muž a muž njen sin :lol:

vukbojan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 99
Pridružio se: Ned, 16. Mar 2008. 06:54

Post od vukbojan »

Планира се измена закона о заштити потрошача тако да ће од тада продавац мора да докаже да је производ исправан, а не као до сада да купац доказује (и показује) и продавцу и сервисеру да је производ неисправан. Тако сам ја својевремено имао проблема; проблем је огроман када производ "делимично ради" тј. има мање више видљиве или прикривене физичке или употребне мане. А Ви сте га (производ) много платили и очекивали врхунски квалитет.
И нико неће да Вам призна, да напише да Вам производ бар у једном тренутку није био исправан. Мени су једва (после скоро годину дана) дали налог за замену, а образложење је било: "Муштерија одбија да се фрижидер по четврти пут пуни гасом!!!" (Фрижидер стар 10 месеци!!!)

Danilche
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 06. Mar 2009. 02:49
Lokacija: Nis

Post od Danilche »

mozda bi ova tema mogla sada da glasi
STA SVE TELENOR MOZE DA DOZIVI OD KUPACA
hehe,salu na stranu...
uspeo sam ljudi moji, trzisni inspektor je nalozio poslovnici da izadje u susret kupcu tj. meni
kako ja odlucim i zelim,u Telenoru su se zalili na servis ali nije pomoglo!!! :P
ipak neka institucija radi svoj posao! za nepunih 9 dana inspektor je resio slucaj,sto nije bilo moguce u pregovorima sa telenorom skoro 4 meseca!
dakle ja sada nemam nikakvu naknadu za potroseno vreme i novac ali imam moralnu nadoknadu da sam uspeo da dokazem da sam bio u pravu!
Postujuci ugovor koji sam imao i sluzeci se najlegalnijim mogucim sredstvima dosao sam do kraja procesa!
Ja bih licno dao otkaz menadzeru jer po meni on je najvishe zabrljao!
Vise nikada necemo uzeti (govorim u ime moje porodice sada) telefon uz postpaid paket!
pozdrav svima!
hvala na razumevanju!
ps. ako bude nekih problema danas oko resavanja ove situacije javljam se ponovo,jer sam ja na forum dosao kao ogorceni kupac a necu takav da vas napustim!!

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

znači uspeo si i baš mi je drago :P poslušao si moj savet.Samo kad bi tako svi radili,ova zemlja bi se dovela u red i počela da vodi računa o svojim potrošačima,za početak. :wink: časti tog inspektora,možda ti još nekad zatreba 8) :wink: :P

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Svaka čast Danilche. Dobro je da su u inspekciji odradili ono zašta su plaćeni. Mada oni imaju još mnogo posla kod nas u državi. 8)
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Danilche, svaka cast na reshavanju tog problema. Taj inspektor je redak primer da i u ovoj drzavi nesto radi kako bi trebalo. E sad, meni jos nije jasno iz tvog posta, jesi li ti dobio nov telefon? Jer je8es moralnu nadokandu, ako nisi dobio ono sto je trebalo. Dok ne dobijes nov, i ispravan uredjaj u svoje ruke, tvojoj epopeji nazalost jos nije kraj.
Od srca ti zelim da dobijes ono sto si posteno platio. I javi konacno kako se sve zavrshilo, i da li je tako kako si ocekivao.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Danilche
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 06. Mar 2009. 02:49
Lokacija: Nis

Post od Danilche »

@miodrage
dobio sam nov i ispravan uredjaj,bar za sada,nisam mogao da raskinem ugovor ali su mi novac prebacili za kupovinu drugog
odgovor je bio isti dakle zale se na servis i zale se na to da im se nije desilo do sada da
telefon kada se vrati sa popravke ne radi.
Sada sam uzeo jednu malu i jeftinu Nokiju i testirao sam je bash dugo u Telenor centru,
nisam hteo da potpise majka sve dok ja detaljno ne pregledam aparat
dakle sve radi,hehe!!! :)
pozdrav za inspektora,njemu cu sutra da javim da je sve proteklo uredno da bi mogao da zavrsi izvestaj!!!
josh jednom svaka chast za trzisnu inspekciju Nis!
hvala forumu i podrsci!
hvala Marini68 koja mi je dala ideju da pokrenem temu!!!

ps. ocekivao sam da cu raskinuti ugovor i da ce se novac prebaciti u pretplatu,dakle delimicno sam zadovoljan ali i ovo je okej! e sad je to drugo pitanje na koje nemam odgovor !zasto nisu odobrili raskid ugovora?! neznam!

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Danilche, pa najbolje bi bilo da pitaš i njih i inspektora, ali pretpostavljam da si se (prvenstveno) žalio na neispravan uređaj pa su to sredili, a da bi raskidanje ugoovora bilo "komplikovana i nepotrebna procedura" (isplati im se da nastaviš da ima plaćaš račun). Odnosno da si se u startu žalio na neispunjavanje neke tačke ugovora i insistirao na raskidu ugovora iz tog razloga da bi onda raskinuli ugovor ali da ti ne bi vratili novac i da bi još bio dužan nešto da plaćaš. Ali ovo je samo moja pretpostavka i naknadno tumačenje jer nisam pravnik.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Odgovori