MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS novosti

Post od acamatic »

Kolege jel je odmah aktivan roming na pripejd kartici ili nešto mora dodatno da se aktivira (plati) da bi se to omogućilo

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: MTS novosti

Post od Baraba »

@Azimuth, i uracunaj da ti nije sim free. Ok je ako ne putuješ preko i nemaš potrebu za više kartica, jer će otkljucati za 2god.

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: MTS novosti

Post od PetarI »

acamatic napisao:Kolege jel je odmah aktivan roming na pripejd kartici ili nešto mora dodatno da se aktivira (plati) da bi se to omogućilo
Na pripejdu,kao i na Kontroli troškova,odmah je aktivan roming.Druga je stvar što moraš imati na računu dovoljno sredstava... 8)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS novosti

Post od acamatic »

@petarI, hvala puno na brzom odgovoru. Ma tako mi je sigurnije nego da nosim postpaid, koliko uplatim toliko mogu da trošim..

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

@baraba, ali racunam i 2 godine garancije ;) u svakom slucaju nemam nameru da menjam mrezu, tako da mi to sto nije simfree ne igra nikakvu ulogu, a dobio sam ga na rate tj nisam morao da pljunem odjednom kes. Putujem, ali ne koristim kartice drugim mreza jer za tim nemam potrebu. Meni to je dovoljno razloga. Meni, ali ne mora i tebi ili bilo kome drugom.

srdjanyo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2014. 09:04
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od srdjanyo »

Juče pitao da se sa MIXNET S prebacim u Miks S.Dozvoljeno je jer je moja trenutna tarifa niža od MIKS S.Još malo ću razmisliti o tome.
Opet su ženu startovali za BOX. :D

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: MTS novosti

Post od Nenad-77 »

Od ponedeljka 1 juna 2015g svi novi korisnici postpejd korisnici koji sklope novu ugovornu obavezu na 24 meseca uz novi ili stari poszojeci broj i opredele se za opciju 50 posto popusta mogu da kupe i mobilni aparat iz mts ponude po ceni koja vazi i za box pakete.Juce sam hteo da produzim ugovornu obavezu sa 50 posto popusta pa mi poznanik rece da nista neproduzavam vec da dodjem u ponedeljak pa da pogledamo i neki tel u 50posto popusta moze na rate na 12 ili 24 meseca uz mesecni racun,rece mi da ce cene biti kao u box paketima.Pa sam razmisljao o acer z520 kad nema alkatela c9 dual sim.Sacekacemo i ponedeljak da vidimo dali su cene kao u box.

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: MTS novosti

Post od somi92 »

Jel ce moci bilo koji telefon ili ograniceno?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Bilo kako bilo, to je odlicna vest! I treba da se otvore, da budu konkurentni 8)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

Nije loše. Jes' da ne planiram novi telefon uskoro, ali, jedna opcija više nije na odmet. :)

<Milanche>
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 23:39

Re: MTS novosti

Post od <Milanche> »

Još da box cene nisu više nego u prodavnici, mislim da se više isplati gratis prepaid sim do 31.5.
Nokia Efiftyone

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: MTS novosti

Post od Nenad-77 »

svi telefoni ce biti u ponudi kao za ostale postpejd pakete i box.

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: MTS novosti

Post od fannY »

Jel zna neko da li ce stici neki novi telefoni? Trenutna ponuda je ocajna. :?

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: MTS novosti

Post od somi92 »

Ljudi samo nesto, buni me ovo "svi novi postpejd korisnici" , jel to znaci da za nas koji smo u mts-u nema te opcije ? Tek sad primetih to pa da pitam, vidim da u nastavku ima i "koji sklope novi ugovor na 24m" , pa mislim i ja bih sklapao novi ugovor, samo sam postojeci korisnik...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

U mts-u se nikada nije pravila razlika izmedju starih i novih korisnika. To je specificno za vip ;)
Sve sto mogu novi, mozes i ti kao stari korisnik.

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: MTS novosti

Post od somi92 »

Ok, hvala :)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS novosti

Post od acamatic »

Kolege, imam pitanje u vezi ove akcije ako tako mogu nazvati 50% na dve godine + mobilni telefon. Jel mogu ja to da iskoristim sada iako sam potpisao ugovor pre mesec dana na 50% na godinu dana ili pak ne?

<Milanche>
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 23:39

Re: MTS novosti

Post od <Milanche> »

Zar vama ta ponuda stvarno zvuči ok? Koji model recimo?
Nokia Efiftyone

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

Koliko sam razumeo, akcija je 50% popusta na pretplatu plus mogućnost kupovine telefona na rate, ali cene telefona su kao za box pakete (znači veće nego u slobodnoj prodaji) ?

Usput da pitam, šta je mtsTV GO i kako se to aktivira? Kada sam pre destak dana zamenio karitce i uzeo uSIM, rekoše mi da imam i tu uslugu, ali ne i kako se aktivira niti šta je to konkretno?
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: MTS novosti

Post od somi92 »

Pa ako je fora kao sto imaju vec vip i telenor onda nisam odusevljen...sve je to onda ista deracina... Fora bi bila da daju popust na pretplatu i telefon po regularnim cenama paketa:)

Odgovori