Telenor pusta 3G!

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
samo-partizan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 117
Pridružio se: Ned, 10. Dec 2006. 00:46
Lokacija: Novi Sad

Post od samo-partizan »

Pa do dometa je jer meni recimo u nekim delovima grada nema znaci non stop varira,kao sto je vec neko rekao za koji mesec ce sve doci na svoje,jer ta UMTS mreza jos nije rasprostranjena kod nas.

korki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 12:29
Lokacija: Beograd

Post od korki »

Cekao sam ovaj 3G sa nestrpljenjem ali sad vidim da ja za to nemem mogucnosti a i bas me zanima ko moze da gleda tv na telefonu pa meni je za 1-2 minuta racun uvecan za preko 100 dinara i zamislite da gledate tv svaki dan po sat vremena i koliki bi vam dosao racun :o !!
Stvarno bi trebali da smanje cene a telenor je trebao i da dozvoli mesec dana za Dz dok se ne upoznamo, i malo veci asortiman jer oni sad imaju samo b92 i samo u Beogradu, a to se najvise korist kad putujemo jer ja u kuci mogu da gledam TELEVIZOR!!! :D
RENAULT F1 TEAM...............RENAULT F1 TEAM

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Telenor je najobičnije đubre! .... jedino što znaju je da naprave šaren wap sajt sa puno slika da ti skinu što više kredita i da ti svaki mesec sa osmehom pošalju račun za svoje usluge (koje ne rade kako treba) .... mislim, da li je neobično što ja, koji živim na oko 4km od centra grada i na još manjoj udaljenosti od njihovog predstavništva, očekujem da imam dovoljan signal da mogu da telefoniram? ..... što se 3g-a tiče - wap se učitava istom "brzinom", a b92 je loš i na TV-u, a neće na ekranu od 2-3" i po ceni od 100, ili koliko din., minut...

pozdrav...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Da bwe, njihov wap sajt skida kredit kao nenormalan... Ne secam se kada sam poslednji put isao na tu glupost.
A tek ova naplata za TV... Sve to treba lepo da se optimizuje za potrosnju, u suprotnom kao i da ne postoji.
Nego tu je fora, naplacuj tako dok mozes, a kad ne bude moglo, naplacuj kako mora.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

coobra024
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sub, 03. Mar 2007. 13:50
Kontakt:

Post od coobra024 »

Ja sam rekao da je Telenor lopov. Dobro je imati TV ma fonu ali cene su abnormalne. Telenor lopov, samo se hvale a nista, samo da nas kradu zato su i dosli da se pokazu u svetu kako znaju da kradu. Ja mislim da svi sto doldze u srbiju dosli su na takmicenje ko ce vise nakrasti. Stvarno BEZOBRAZLUK!!!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Nikad nisam voleo MobTel, a sada ni njegovog naslednika. Nekako mi je telekom uvek bio blizi. Za sada sam bio veran. ali ovo sa 3G uslugom kod oba operatera je cist Muppet Show. A naravno naplata je na svetskom nivou. Jedva cekam da vidim sta ce Mobilkom da uradi. Ali ako uvede 3G koji RADI kako treba, po nekoj razumnoj ceni, eto njima veliki broj korisnika.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

korki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 12:29
Lokacija: Beograd

Post od korki »

Ja sam vec odavno u telefonu iskljucuio da mi otvara slike jer kao sto kazete ima jako puno slika a ja se nakacim bar 7, 8 puta dnevno!
RENAULT F1 TEAM...............RENAULT F1 TEAM

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

A sto se kacite na taj sajt uopste nije mi jasno??? Sve, ali apsolutno sve sto vam treba se moze natji na drugim, daleko manjim i daleko boljim sajtovima... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

korki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 12:29
Lokacija: Beograd

Post od korki »

Ja citam sportske vesti i vikendom ako se kladim a nisam pored tv onda pogledam rezultate, ako ima za to bolji sajt daj recite
RENAULT F1 TEAM...............RENAULT F1 TEAM

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

wap.b92.net/ vesti, sport etc... a rezultati wap.livescore.com ... Ili preko rss-a sa omiljenih sajtova... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

A i ne mora wap... Opera mini je vrh. A i vecina valjda to vec koristi (ili bi trebalo).
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Akki, ja na telenor wap idem samo kada proveravam trenutno zaduženje :) ..... ubedljivo najbolje su mi one skupocene sličice i melodije i ostale gluposti koje, šatro, prodaju ... samo se pitam kome? :?

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

b_udder, proveru racuna mozes da uradis i besplatno, samo "pozoves" *311# i to je sve... :wink:
make. believe

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Pa onda bookmarkuješ samo stranicu sa stanjem... ne ideš valjda svaki put posebno? :) A možeš i kao što je rekao Ivan... :wink: ako su menjali izgled ja ne znam ni kako izgleda... :)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

A pa lepo izgleda... :) Masivno...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

coobra024
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sub, 03. Mar 2007. 13:50
Kontakt:

Post od coobra024 »

Ja sam isto iskljucio slike i idem preko opera mini tako da malo skida jer pratim oglase. A sto se tice TV-a oni su postavili svedske cene ko da mi imamo para da bacamo njima. Ja sam iz subotice tu ni glasa ni prasine da hvata 3G ali cene su extra samo za srbiju bonus skuplje.

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

gajic_ivan, znao sam da ima taj fazon sa "zvezdica-taraba" ali nisam znao broj .... hvala :)

Akki, da, bukmarkovana mi je ta stranica, ali retko kad je posećujem jer proveravam račun preko kompa ..... međutim samo sam hteo da kažem kako im je sajt idiotski pretrpan slikama ..... umesto onih simpatičnih, jasnih, a malih slika koje su bile dok je bio Mobtel, sad su stavili "plakate" koji čak ni ne predstavljaju na pravi način izabranu opciju... :dry:

pozdrav...

dusanN70
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Uto, 29. Avg 2006. 20:31

Post od dusanN70 »

Polako ljudi...
Izbacice i oni nesto FREE!!! 3G su pustili kao sto je vec receno samo da bi ispostovali ugovor, nema ni reklama, ni snizenja... ali polako... Telenor je svestan da mora sad na napravi neku "DOBRU AKCIJU" kako bi privukao korisnike, i dovukao malo onih sa 064!!! Bice sigurno nesto socno u skorije vreme, cim oni tako cute.... :wink:

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Ima već nešto "sočno" od Telenora a to je račun na kraju meseca :lol: Šalim se (mada istina :dry: ), i ja verujem u Slika , biće nešto samo sad max zezaju.
*311#
Provera trenutnog zaduženja na postpaid računima.

*411#
Informacije o tarifnom paketu na postpaid računima.

:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

*411#
Informacije o tarifnom paketu na postpaid računima.

e Vlada Zem za ovo nisam znao,bas je super.A jel je besplatno kao i *311* ili se naplacuje?
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Odgovori