Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Telenor novosti

Post od sugarcoated_ass »

Evi, da, vide se pixeli. Imaš temu P9l vs J5 16 i videćeš koliko nas je prijavilo da se vide pixeli. Koliko sam shvatio ovde su koristili PenTile matricu što mi je van pameti. Nije ni tema o tome. Mogu nastaviti na J5 16 temi.

Sent from HUAWEI P9 lite (VNS-L21) via tapatalk

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Telenor novosti

Post od Baraba »

Andrijano napisao:Da ali bar pricas kao covek i ne gubis se iz mreze veoma cesto, o internetu ne bih ni da pricam o vipu. Moje iskustvo sa ljudima sa kojima komuniciram koji putuju po Srbiji o vipu sve najgore. O Telenoru i Mtsu skoro isto.
Internet u VIP po Srbiji? Da odgovorim kao neko ko često putuje po Srbiji i koristi sve mreže. Telenor je lošiji od VIP. VIP je trenutno najbolji sa internetom u Srbiji, gde god da sam bio, signal na strani VIP, dosta su se popravili.
Upravo VIP 4G Prokuplje:
Slika Slika

Slobodno me demantuj sa Telenorovim internetom "po Srbiji".

Mi Max

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor novosti

Post od Lobachewsky »

To su stare price, ali eto, slusacemo ih jos 10 godina verovatno.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od Andrijano »

Kao prvo hteo bih da se izvinim sto sam uopste pokrenuo ovo pitanje,koje stvarno jeste izlizano... elem svaka mreza zna da stuca,npr moja sestra u Njegosevoj ulici na Vracaru u stanu nema telenorov 3g net,nema ni E signal los. U jednom kaficu gde izlazim isto telenor nema net uopste u Beogradu. I to je tako godinama.
E sada ipak tvrdim da je vip najgora mreza u Srbiji. Kako su neke firme sa kojima radim presle na Vip sa Telenora(zadrzali telenor pozivni,znaci bili su na telenoru pa presli na vip),tako mi vrlo cesto pucaju veze sa njima, nedostupni pa dostupni,pricajuci sa tim ljudima svi mi kazu zeznuli smo se,ali prevagnulo je bilo mnogo bolji uslovi i to je moje iskustvo i ne znam sta bi trebalo da se desi da predjem na vip iz mog bogatog iskustva putovanja po Srbiji.. ali posto vidite da misljenje ne mogu promeniti,a i upravo sam produzio Telenor ugovor za naredne dve godine, 50% popusta na pretplatu,stavio bih ovu raspravu ad acta... opet kazem male su nijanse i obicno te nijanse kod koga su vise izrazene prevagnu da se neka mreza gotivi vise. Ortak je presao iz telenora u mts i kaze mi da nema ni jednu jedinu razliku do sada.


Mene zanima,da li neko moze da mi objasni ovi paketi prenesi play+ imaju neke digitalne servise hbo,whatsapp... e sad ako se xxl dobija se besplatno 4 servisa,jel to znaci da mogu da gledam hbo na telefonu besplatno,samo na telefonu ili i kompu i jel ima nekih skrivenih troskova? ako je neko upucen,razmisljam da predjem na njega.
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

promonte
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sub, 28. Jan 2006. 01:34
:: Sony Xperia XZ
:: Sony Xperia Z2
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od promonte »

Slazem se sa tobom sto se tice Telenor mreze. Imam popust 50% i prezadovoljan sam. Sve sto ne potrosim prenosi se i uvek imam gomulu minuta, megabajta. Koristio sam Premium paket pa sam presao na Play. Sto se tice dodatnih servisa u paketu XXL imas 4 servisa - besplatna. Ogranicenje je u smislu da za dodatak Drustvene mreze (FB i Whatsup) nemas ogranicenja a za Deezer imas 2G, Instagram 2G i HBO 5GB koji su dodeljeni nezavisno od postojeceg saobracaja u paketu. Nakon potrosenog saobracaja koji ti je dodeljen posebno, nastavljas sa koriscenjem ali ti se trosi saobracaj iz paketa. HBO uslugu mozes koristiti na telefonu, tabletu ili lap topu s tim sto je po meni lose to sto ne moze da se podeli slika na TV - zastitili su tu opciju. Jedina mogucnost da s epusti na TV-u je posedovanje novije generacije smart TV-a i instaliranje aplikacije na njemu. Ja imam Sony star 2 godine ali nema tu opciju. Imas super naslova sa prevodom ali ogranicenje je gledanje na mobu, tabletu ili kompu.
Ako imas jos nekih pitanja i nejasnoca pisi :wink:

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Telenor novosti

Post od Deksi »

Da ih pohvalim i ja na brzini. Prošle srede sam im poslao pismo, oni su u četvrtak odgovorili da se predlog razmatra. U petak me zvali i dogovorili oko paketa za oba broja i odobrili mi popust od 50%, u subotu stigao ugovor na potpis. Nikad brže.

Huawei P8l.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Telenor novosti

Post od Baraba »

Na kom paketu si dobio 50% ?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Telenor novosti

Post od Deksi »

Na pis 500.

Huawei P8l.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Telenor novosti

Post od Azimuth »

A ako se kombinuje sa sbb paketom, da li se i tada dobija popust na pretplatu ili ide pun iznos pretplate za paket koji odabereš?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Telenor novosti

Post od Baraba »

Deksi, koji je to paket?
Slika

promonte
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sub, 28. Jan 2006. 01:34
:: Sony Xperia XZ
:: Sony Xperia Z2
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od promonte »

Trazis popust na pretplatu od 50% pismenim putem. Kazes da imas ponudu drugog operatera ali da ne želiš da prelaziš kod drugog. Kada odobre ide na dve godine i u te dve godine možeš da menjaš pakete i na svaki imaš 50% popusta tj. plaćaš pola cene svakog meseca. Baraba, u pitanju je Play paket sa 4 dodatna besplatna servisa. 8)

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Telenor novosti

Post od Sale_M »

Baraba napisao:Deksi, koji je to paket?
Slika
To je stari,ja mislim da je novi ovaj

https://www.telenor.rs/webshop/sr/Priva ... se&color=3

Sony Z5 black
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Telenor novosti

Post od dachakragujevac80 »

Nekad sam se kleo u njih, a sada vidim da su mnooogo us*ali motku, pre svega sa signalom. Ne znam kako je kod drugih pretplatnika, ali tamo gde ja provodim 90% svog vremena, signal je u najmanju ruku, porazavajuci. O preskupim telefonima uz odredjene tarife da i ne pricam. Tu je sada vip po meni br. 1 trenutno. Prosto ne mogu da verujem da na vrhu VMA ja nemam ni 3g signal,dok mts i vip sljakaju samo tako!

Sent from my SM-N910T using Tapatalk

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Telenor novosti

Post od Deksi »

Baraba napisao:Deksi, koji je to paket?
Slika
To je onaj stari paket kog zvanicno vise nema prenesi i surfuj 500.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Telenor novosti

Post od Baraba »

promonte, nema od toga ništa, pisao sam im mail, rekli su mi da se prebacim kod njih u mreži, da posle 6 meseci imam pravo na popust od 25 ili 30% na pretplatu. I da su mi odobrili 50% popusta, skuplji su od konkurencije.

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

Otkud sad ovo?? Ja imam aktiviran telenor vise uz surf +5 i do sada nisu naplacivali uslugu. Neka sporedna novogodisnja promocija?!

Slika

Sent via Xperia Z3

promonte
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sub, 28. Jan 2006. 01:34
:: Sony Xperia XZ
:: Sony Xperia Z2
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od promonte »

Ne nego su uveli da se dodatno placai tih 150 dinara ako hoces da koristis Telenor vise :wacko:

promonte
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sub, 28. Jan 2006. 01:34
:: Sony Xperia XZ
:: Sony Xperia Z2
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od promonte »

Baraba napisao:promonte, nema od toga ništa, pisao sam im mail, rekli su mi da se prebacim kod njih u mreži, da posle 6 meseci imam pravo na popust od 25 ili 30% na pretplatu. I da su mi odobrili 50% popusta, skuplji su od konkurencije.

Ja sam mislio da si ti Telenor korisnik. U pravu si, ok im je odgovor. Ja sam Telenor korisnik 16 godina i mislim da se i to uzima u obzir.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Telenor novosti

Post od Baraba »

Jesam korisnik na jednom broju, i jedva čekam da se prebacim iz telenora. Mnogo su skupi, preskupi, usluga koju pružaju nije bolja od vip. Koristim sve tri mreže. A odgovor im je dno dna, za nove korisnike ne nude nikakve povoljnosti, dok mts i vip razbijaju. Zašto bih onda prebacio još jedan broj u telenor, da me deru? Nisu normalni bre.

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

promonte napisao:Ne nego su uveli da se dodatno placai tih 150 dinara ako hoces da koristis Telenor vise :wacko:
Pa to sam i rekao uveli su naplatu usluge... Vidim ja da se blizi kraj nase saradnje...

Sent via Xperia Z3

Odgovori