Mts club

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Mts club

Post od Dream Weaver »

Danas sam dobio novi blten ili casopis ili sta vec od Mts-a a u uvezi Mts club-a.Evo ovako: clanovi tog kluba su samo post pejd korisnici. Oni tj. clanovi ovog kluba dobijaju clansku kartu sa kojom u nekim radnjama imaju odredjenje popuste pri kupovini ili koriscenju odredjenih usluga (sto i nije tako lose). Na primer:Aleksandar team-frizerski i kozmeticki salon 10% popust, Beosoft 3%,DMD sistem-Sistemi sa tehnicku zastitu objekata 10%, Ekos tours 5%,Duga sistem 3%, zlatara Gojkovic 10% itd....
E sad ono najace; Svaki clan dobija i odredjene pojene za koje kada sakupi odredjen br. moze da dobije neku nagradu. Tu je i glavni trik. Ako ja na primer imam racun od 1000 din. mesecno dobijam 85 poena (1000*0.085) i ako izmirim racun u roku tj. do 20-og u mesecu dobijam jos 5 poena i plus 5 poena za lojalnost (zato sto sa na 064 mrezi).Sve ukupno je to 95 poena mesecno, a godisnje je to 1140 poena sto i nije lose da potrebni poeni za neku bolju nagradu nisu pet-sest i vise hiljada.Spisak nekih nagrada i br. poena:
-digitron 436 p.
-ram za slike 365 p.
-planer 865 p.
-damska torbica 1577 p.
-jos jedna damska torbica 3106 p.
-Pleteni piknik kofer 5068 p.
-Casio sat 5347 p.
-Jos jedan Casio sat 19890 p.
-pioneer zvucnici 4957 p.
-Samsung discman 9914
-Sto za komp 13718
-simens mc60 25661 p.
-Dvd samsung 12690
-Samsung e-710 57106 za njega mi treba da 50 godina sakupljam poene da bi ga dobio (1 god 1140 poena tj. mesecno 1000 din racun)
-Digitalna kamera Samsung 65832
-I ono najbolje plazma tv Samsung 535380 POENA ili trebalo bi mi sa mesecnim racunom od 1000 din 469 godina sakupljanja poena da bi dobio. Da bi dobio ovaj TV trbalo bi da mesecno pravim racun od 100000 din i onda bi mi trebalo oko 5 god da bih sakupio dovoljno poena.
Po meni ovo je podj***vanje korisnika jer jedino sto mogu da dobijem su dva digitrona godisnje ili planer i ram za slike.

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa pazi da neko ne sakupi i za taj DVD a ne za plazmu tv, to je jako mnogo para, za te pare sto bi potrosio da dobijes te poene mos da kupis 3 plazme. :mrgreen: Ali im nije losa akcija, samo kad bi malo snizili sve to, nego su oni to bas da bi se vise trosilo ja mislim, shta je tako velikoj kompaniji plazma tv koji su vjerovatno nabavili za nekih 2000e, i ove ostale nagrade koje nisu nesto posebno? :mrgreen:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

isto to je i mobtel uradio pre njih,to su samo navlacenja da trosis sto vise kredita i na kraju dobijes pojena da mozes da uzmes eventualno fotrolu za mobilni,a da bi stigao do e-710 treba ti 20 godina kada ce taj tel verovatno dostici muzejsku vrednost tako i da nije lose skupljati te pojene za 50 godina ce e-710 biti prava retkost pa ce i verovatno moci da se zameni za neki ultra samsung e-7100000. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Za 50 godina oni taj mob nece imati gdje da kupe da bi ti ga dali, posto ne vjerujem da su ga vec uzeli. :lol:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Sto, nije tako lose na mobtelu, recimo moj ujak je dobio P900, doduse on je na postpaidu-u od pocetka i racun mu nije ispod 30 000! :mrgreen: A popusti koje daje mobtel su bolji, a i gotivno je nosis kao karticu i daju ti popust na gomili mesta, :D e da zaboravih da dodam u mobtelu ti odbijaju od racuna, tacnije dobijas free min za odredjeni broj minuta koje si potrosio, mislim da je to ok :)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Mobtel je zakon! 8)

PS:Pa ljudi jeste li vi normalni?! Pa gde ste još videli da se piše "pojena"?

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

30000 racun? :? :? :? Da nije malo mnogo? Za 60000, tj 2 racuna, je mogao da kupi P910... :mrgreen:
Btw i ja mislim da je Mobtel bolji.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Pa on vec ima super telefon, sharp gx30, i siemens s65, a sada i P900, a njemu je tel stvarno jako potreban, jer prakticno ne moze da radi bez njega! A da je mnogo mnogo je, jbga njemu kad stigne mali racun on se hvata za glavu jer to znaci da je slabo radio! ali gledaj ovako na mobtelu je bar dobbio P900 a na mts bi dobio onu stvar! :mrgreen: :D A da on mnogo zove i inostranstvo i cesto je u roamingu, al da ne idem u off :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Odgovori