djuice u Crnoj Gori!

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
mdenic85
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 325
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2006. 01:16

djuice u Crnoj Gori!

Post od mdenic85 »

djuice u Crnoj Gori!

Ali ne ovaj sa foruma, nego ProMonte-ov...
Da ocekujemo nesto ovako od Telenora kod nas?? 8)


http://www.djuice-me.com/

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

E a taman sam pomislio da je djuice zbrisao u Crnu Goru posle objavljivanja,a cak i ubedjivanja da je u stvari omiljen broj sada jos bolji :lol:

Mogu reci da je ovo super i da bi trebalo i kod nas da se otvori ovako nesto :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Boze, Boze, pa ovo je stvarno super. Kakve povoljnosti!!! Eh, kada bi tako nesto uveli kod nas... :cry:

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Najgori smo... :) Neka vide ovi nasi sta je promotivni period...

Slika
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Stvarno je extra ponuda,sve lepo i citko napisano,bez zvezdica u cosku za PDV i tako to...znate vec na sta mislim :dry: :roll:

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Ako ja ovde nesto kapiram ....... :blinky:

Nije mi jasno , jel ovo promonte operater , ili je to neki poseban operater u CG ? Mada privlacno zvuce ove povoljnosti .
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Nisi video? Telenor odsek. Šlihtaju se klincima ali na dobar način. Nisam čito sve, ali ostalo mi je malo nejasno šta znači "mladi". Po nekima jasam jošuvek mlad, a po nkeima više nisam... :wacko:

U svakom slučaju uopšte nije loša ponuda (preslikana iz nekih stranih paketa), ali moram da primetim da je promotivni period za dž razgovore kraći nego kod nas. Doduše kod nas je to bio tarifni dodatak, a ne promotivni period, ali su kasno skontali da im se ne isplati, a sad će da plaču za onima koji su ih zbog toga napustili.

Izgleda da je Juice neki čin u hijerarhiji. Ovo sve zajedno sa logoom ne može da bude slučajnost. Ili je njegova ideja, pa su mu učinili.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

gargamel4 napisao:Izgleda da je Juice neki čin u hijerarhiji. Ovo sve zajedno sa logoom ne može da bude slučajnost. Ili je njegova ideja, pa su mu učinili.

:)
haha, dobar fazon, pa zar ti nisi video da brend juice postoji u vecini zemalja u kojima poslije telenor
to sto je oneko uzeo isti nick samo govori da mozda masta o tome i ovde
ali kako stvari stoje ovde je sve cool za telenor
imaju 2 pozivna broja, kud ces vise, korisnika fala bogu ne manjka, a djuice?

:D :D
Remember, remember
The 5th of November

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

gargamel4, mislim da su mladi do 26 godina, ali nznm sad da li je i kod djuicea ta granica .
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

nista posebno po meni...mislimd a nesto slicno u cg vec postoji:

http://www.t-mobile-cg.com/clanak.aspx? ... =576&tip=1
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Aha, ok ali ti i kao matorac možeš da uzmeš šatro klincu taj paket a da ga ti koristiš. Ili daš nekom mladolikom da ti ga kupi. Ako ti treba :D :oops: :P 8)

Kako stoje stvari ako i kod nas ovo uvedu klinci će po 4 broja da gaje. Neki običan 064 za lerdija, onaj 064 iz porodičnog paketa za jeftino pričanje sa širom familijom, neki pripejd za ribice/frajere, i ovaj Đus zbog džaba poruka i priče do kraja promotivnog perioda :lol: :lol: :lol: :wink:

:)
Poslednja izmena od gargamel4 u Uto, 05. Feb 2008. 22:16, izmenjeno 1 put ukupno.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

E prijatelji moji! A pogledajte ovo: http://www.t-mobile.hr/2/20-10-02-00-00.asp
Stvarno smo najgori u regionu, a i sire.

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

batancev napisao: haha, dobar fazon, pa zar ti nisi video da brend juice postoji u vecini zemalja u kojima poslije telenor
to sto je oneko uzeo isti nick samo govori da mozda masta o tome i ovde
Ma djuice je Telenorov virtuelni operater a i koristi se kada Telenor neće da ga svi vide kao Telenor (slučaj sa ovog nam milog i dragog foruma ;) )

BTW sigurno je da može da se očekuje i kod nas nešto ovakvo samo nisam sigurna kakva je zakonska regulativa u vezi virtuelnih operatera i sl.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

gargamel4, naravno da si vec teska matoroza, za tebe je neka tamo profesionalna tarifa :D
Elem, solidna ponuda, a kad i da lice kod nas da dodje zavisi od trzista. Crna gora je zasiceno trziste, pa se sada trude na taj nacin da pridobiju jos po nekog. Sto se nas tiche, ovde jos uvek ima mesta za nove korisnike.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

i to trajanje broja 90 dana,dal su oni normalni?neka daju godinu dana kao svuda u svijetu a ne ovako :x
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

pa jbg ako ga koristis sigurno ces ga dopunjavati u tih 90 dana a ako ne onda djuice mozda i nije za tebe
Remember, remember
The 5th of November

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

pa treba misliti i na one koji su u inostranstvu...ja znam da kad je ProMonte uvodio "revolucionarne" Oli i potom Oliextra d aje smanjio trajanje broja sa 330 dana na 90...mislim da vam ne trebam ni reci koliko je ljudi izgubilo broj na taj nacin(studenti i gastarbajetri)...sa te strane je veoma nepouzdan operater
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

A ne ne trebalo bi da daju neograničeno trajanje broja za 1 evro uz najmanje N95 8gb, besplatan saobraćaj ka svim destinacijamaj u roku trajanja broja i uz to da svakom korisniku šalju prosečni LD svakog prvog u mesecu čisto kao dobar loyality progarm....
Dakle još jednom smo stigli do zaključka da je ponuda katastrofalna :disgust:

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Mislim da je godinu dana neki optimum za trajanje broja (mogucnost primanja poziva). Aktivnost broja (mogucnost pozivanja, slanja poruka) je druga prica i zavisi od politike operatera, nemam nista protiv. Ako oni smatraju da je 3 meseca dovoljno, neka smatraju. Pa kome odgovara, odgovara, kome ne, drugi operater. Sta da se radi.
E sad neko, recimo, postavlja pitanje zasto godinu dana za trajanje broja?
Zato :) Eto mozda idem u Ameriku ili Moskvu na neko poslovno usavrsavanje, Brisel, Melburn, Kineske olimpijske igre, putujem na Mesec, spavam zimski san. Nemam druga posla nego jos i da se brinem dal' ce broj da mi istekne. A 3 meseca i nije neki period. Evo, kao juce da je bio 7. Novembar. Znam sta sam doruckovao tada :) Operater mora biti pouzdan na tom polju, a ne da brojevi, koje mnogi smatraju svojim identitetom, bude samo skup cifara koje idu od ruku do ruku.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

ma koliko da je taj rok trajanja kartice mislim da operateri treba barem porukom da obaveste korisnike o isticanju broja ali oni za to naravno nemaju interesa
Remember, remember
The 5th of November

Odgovori