Vodafone rekama?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
mdenic85
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 325
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2006. 01:16

Vodafone rekama?

Post od mdenic85 »

Pre 10 minuta sam video na B92 reklamu za Vodafon.
Jel video jos neko mozda? Jel znate o cemu se radi?
Moguce da je nesto u vezi sa Vipom. :unsure:

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

Pre 15 godina je bila cuvena reklama VOZD JE STIGAO :lol:
a danas VODAFON JE STIGAO :D :P
vest nad vestima u mobilnoj istoriji zemlje srbije neka je svet ovaj 17 april proste 2008 :)

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

ne znam baš da li će ovo odmah zaživiti, i da li će se išta promjeniti (skeeptičan sam) mada bi volio 8)

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

Aaaaa jock more obzirom da sam se vratio JA sam skeptičan :P
Šalu na stranu kao i sa dolaskom Vipa u zemlju SRB i od ovoga očekujem "Zatresla se gora rodio se miš" efekat na naše tržište mislim Vodafon je inače firma koja je gadljiva na pare i samo su joj korisnici u mislima :wink: :wink:

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

ako je vodafone gadljiv na pare, onda bi i mi mogli dobiti koji minut jeftino (i to možda i po sekundi :D ) ali i dalje sam skeptičan 8)

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=8717484
primer iz ljepe nase :D tj komsiluka pa pogledajte kako je to u rvata a njihov standard koliko njih ima i kako je stanje sto se tice brbljanja na mobitele mislim da ste odavno fakat svi skuzili :lol: :D
e gotivim ovo njihovo fakat :lol: :D

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

Da ali ti ne živiš u Cro pro europskoj fakat državi i to vrlo ozbiljnoj neog u zemji SRB tako da :uhuh:

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

Jbg druze kad nam nisu dali ali necemo o tome nije ni mesto a ni bito divanimo o mobitelima i mobilnim tedencijama :D :lol: koje su kod nas fakat zesce nafurane sa cjenama kuzizs kompa :D :lol:

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

Pa sad sem onih manijakalnih sms poruka ka inozemstvu cene i nisu tako loše uz evidentan nedostatak flat rate interneta (ko to bude ponudio za nekih 5-7 tisuća dobioje novog korisnika odma bey puno razmišljanja)

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

fale i flat rate razgovori u mreži po nekoj jadnoj cijeni (vip/vodafone hr ima u svakom tarifnom modelu) 8) 8)

mdenic85
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 325
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2006. 01:16

Post od mdenic85 »


MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

skeptichni chicha napisao:Pa sad sem onih manijakalnih sms poruka ka inozemstvu

Vipovi korisnici će se pridružiti Vodafonovoj globalnoj zajednici koja trenutno ima više od 520 miliona članova širom sveta: krajem 2007. godine Vodafon je imao preko 252 miliona korisnika u 25 zemalja na 5 kontinenata u kojima ima direktne investicije. Vodafon je dodatno prisutan i na 41 partnerskom tržištu, sa 270 miliona korisnika u više od 60 zemalja.


Valjda ce spustiti sad cenu te SMS poruke ka inostranstvu!

outsider_hr
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 159
Pridružio se: Čet, 14. Dec 2006. 15:37

Post od outsider_hr »

U Hr. Vodafone radi u suradnji sa VIPom ali ne utjece na cijene VIPa, inace ovdje je VIP gotovo najskuplji po svojim uslugama. Zbog Vodafona VIP ima neke mobitele ekskluzivno radjene za Vodafone, npr. SE V640 koji se ne moze naci u slobodnoj prodaji. Imaju jeftinij roaming sa Vodafone partnerima i to bi bilo uglavnom sve.

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

outsider_hr,

ali imate one extra gotivne tarife za 0kn/min 8)

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Vip i Vodafon udruženi

Zvanično objavljena ekskluzivna saradnja Vodafona i kompanije Vip mobile u Srbiji!



Vip mobile, član mobilkom austria grupe i treći mobilni operator u Srbiji, od sada će ekskluzivno sarađivati sa jednom od vodećih međunarodnodnih grupacija iz oblasti mobilnih komunikacija - Vodafonom. Ovo partnerstvo jedna je u nizu saradnji ove dve kompanije, nakon što je nekoliko članica grupe iz okruženja već sklopilo partnerstvo sa čuvenom kompanijom.

Oba partnera nastaviće da posluju kao nezavisne kompanije, a novina je u tome što će se u Vipovoj standardnoj ponudi naći i Vodafonovi proizvodi i usluge. Osim novih usluga i novih modela telefona, korisnici će imati i pristup Vodafonovoj mreži međunarodnog rominga.

Simbolično, svim Vipovim proizvodima i uslugama koji su u ponudi na tržištu Srbije, biće dodat Vodafonov logo.

http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?nav_id=294621
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Nervira me ta reklama itd, nastup im je ko u filmu "Bogovi su pali na teme" (ko se seća) kada Bušmanskom plemenu pada konzerva CC "s neba", ale-ale...
Monsters wedding, srećom nemam pozivnicu za slavlje Slika
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Nije konzerva nego staklena flasha :)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

iphoneforever
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2007. 01:58

Post od iphoneforever »

ja sam isto video reklamu za vodafone, al ne znam sta nameravaju sa tim? kao vip korisnicibice vodafonovi ili kako?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

iphoneforever, a sta mislis sta ce biti?! :disgust: Vodafonovi korisnici ce biti Vipovi tj. svi ce postati Srbi i Evropa ce se zvati Srbija a Evropska Unija ce biti Srpska Unija, kao sto je SAD konitnent tako ce i Srbija postati kontinent... Mislim stvarno... Ti kao da prvi put cujes ovakvo nesto ili si mozda od onih sto "nisu informisani" ...
Kontam da ce mi obrisati ovaj prvi deo posta pa malo da budem i fin :lol:
Sve u svemu, kao i u svugde, veca riba jede manju a male ribe se ugduzuju da bi sjebale vece pa tako i u ovom, nista cudno.. Kao sto je nekada postojao Ericsson a i Sony je imao neke ispade sa telefonima pa se udruzise i gde cuda, nastade SonyEricsson, kao to je NIS neka bio to sto jeste pa ga prodase i sad ce se zvati drugacije, kao sto je Mobtel nekada bio Mobtel a sad je Telenor i tako mozes u nedogled...

MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

Valjda se sve nece zavrsiti na reklami, ajde da vidimo sta to znaci Vodafon za nas korisnike. Dosta nam je obecanja i raznog marketinga.


:wacko:

Odgovori