Ukida se LAKI tarifa

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Ukida se LAKI tarifa

Post od batancev »

10.02.2009.
Obaveštenje za korisnike Laki i Kul tarifnih profila

Obaveštavamo korisnike Laki tarifnog profila da, od utorka, 10. februara 2009, prelaze na Kul tarifni profil. Prelaskom na Kul tarifu ovi korisnici dobijaju 100 besplatnih minuta razgovora u mt:s mreži (064, 065 i 066), koje mogu iskoristiti do 31. marta 2009. godine.

Takođe, obaveštavamo korisnike Kul tarifnog profila o promeni cene minuta razgovora u nacionalnom saobraćaju. Nova cena minuta poziva ka svim mrežama u nacionalnom saobraćaju, od 10. februara 2009, iznosi 5,90 dinara. Napominjemo da Kul tarifa korisnicima nudi mogućnost komuniciranja SMS porukama po ceni od samo 1, 90 dinara.

*U navedene cene nije uključen PDV.

http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=202&Type=1
Remember, remember
The 5th of November

oggich
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Sre, 13. Avg 2008. 19:26
:: Sony Ericsson k750i
Lokacija: Moja Soba

Post od oggich »

Oduvek me je zanimalo koliki je PDV na pozive i poruke?Posto uvek pise da u cenu nije ukljucen PDV.Umesto da lepo napisu sa PDv-om cenu,ne,oni ovako :dry:

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Sto li je ukinuse :?
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Pa verovatno ce opet nesto da restrukturiraju i slicno. Telekom je to.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Lobachewsky, zato što je cena ka mts mreži bila jako povoljna :blinky: :o
ali telenor i dalje ima priču, ne kapiram ni malo :? :blinky:
šta im to trebalo

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

A vid' ovo. Kul sada kosta kao Tako lako, s tim sto je Tako lako povoljniji jer mu je svaki treci minut besplatan.
I sta ovo treba da znaci, puste promociju, a povecaju cene paketa. Nesto je ovaj trend postao bas aktuelan. Prosli put je i Vip to uradio, pustio promociju, a onda povecao cene. Provaljeni su :)
Jedino telenor nije promenio cene, verovatno zato sto nije davao promocije haha :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

mdenic85
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 325
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2006. 01:16

Post od mdenic85 »

Cak mislim Lobachewsky, da je Telenorov Tako lako povoljniji od Kul tarife SADA, gde je 5,90 min a kod Telenora 5,50... bez PDV. Samo ne znam kolika je fiksna naknada kod Kul-a??
Mrzi me da kopam po onom sajtu :dry:

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

A ko ti kaže da neće. Već su podigli cene u roamingu, pa zasto ne bi i u domaćem saobraćaju. Kad svi podižu cene zašto ne bi i oni. A imaju i dobar razlog- svetsku ekonomsku krizu. To uvek pali.

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Lobachewsky napisao:Nesto je ovaj trend postao bas aktuelan. Prosli put je i Vip to uradio, pustio promociju, a onda povecao cene. Provaljeni su :)
Skroz na skroz su provaljeni. To se iz aviona vidi. Imaju garantovano timove ljudi koji samo pronalaze nacine kako da predstave da je "crno belo i obrnuto".

ovde

:D

Odgovori