Mobiklik za 100din sa 200 din kredita

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

mis, pa gde nabavljaš ove informacije? U svakom slučaju ja sam nekako navikla na MOBTEL, pa ću uzeti njihov broj...Ali i Telekom ima primamljivu ponudu... :unsure: :roll:

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

I ja sam navikao na Mobtel,znaci nema dileme prilikom izbora...ipak moze se dessiti da uzmem i telekomov broj,od viska ne boli glava...Inace informacije nalazim za web prezentacijama operatera
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Jasno...složila bih se sa tobom...a da, ja sam odavno prestala da idem na sajtove naših operatera, zbog "redovnog" ažuriranja informacija...Ali eto, ipak treba navratiti ponekad baš zbog ovakvih informacija :wink: :)

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

Jel zna neko ima li za decembar koja ponuda,posto je ova od Mobtela istekla,sada bi bio red na MTS da ponudi nesto...
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Ocekujem od Telekoma povoljne ponude od sredine decembra.Mobtel je ponudio pakete sa Nokia mobilnim telefonima i sacekajte novogodisnje praznike,bice jos povoljnije.Malopre sam zvao Telekom,imaju u ponudi samo paket sa Samsung d-600,(po mani vrlo nepovoljan)i nemaju informacije za dalje.
Inace sto se tice brojeva,razmislite o opciji 065 post peid.Dugogodisnji sam korisnik Mobtela ali mislim da je sada daleko povoljnije biti kod Telekoma.Mozete izabrati broj po zelji i tarifni paket,nema nikakvog poreza osim pdv,nema dopune,racun stize na kucnu adresu,u svakom trenutku se moze proveriti trenutni racun i koliko je ostalo besplatnih minuta i sms.Oni koji vole pri peid opet je bolji i povoljniji 064.(Imam 063 i 065 broj).

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Na svako pitanje mobilnim operatorima o narednim akcijama i povoljnostima daju isti odgovor:Pratite sredstva javnog informisanja i bicete blagovremeno informisani.

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Ma Mobtel je "prso"...Stvarno se u poslednje vreme dosta iskvario, u svakom pogledu...Nadam se da će se sitacija stabilizovati :wink: :roll:

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

Evo novogodisnje ponude:
Prepaid broj za 200 dinaraU susret predstojećim novogodišnjim i božićnim praznicima mt:s je odlučila da iznenadi sve potencijalne korisnike mobilne telefonije.

Od 12. decembra 2005. godine možete da kupite novi prepaid broj za 200 dinara i tako uđete u porodicu korisnika mt:s.

Pored pretplatničkog broja dobijate prepaid SIM 64k JAVA karticu i 100 dinara kredita za saobraćaj.

Sve cene su sa uključenim PDV-om, a Vaš tarifni profil prilikom kupovine novog broja je Toki.

Prednosti koje donosi prepaid SIM 64k JAVA kartica su imenik od 250 mesta, mogućnost da se na njoj sačuva 30 SMS poruka, a pored podrške za JAVA aplikacije tu je i MTS meni koji Vam omogućava da lako, bez slanja SMS zahteva na kratke četvorocifrene brojeve, pročitate bioskopski i pozorišni repertoar, horoskop, sanovnik, trač dana ili da se uključite u neki od CHAT-ova. Takođe iz ovog menija možete da proverite svoj kredit, govornu poštu, tarifu koju trenutno koristite, kao i da definišete Friends i Family brojeve i sve to bez biranja brojeva predviđenih za ove usluge.

Mobilna telefonija Srbije svim svojim potencijalnim korisnicima želi srećne predstojeće praznike. Dobro došli!

Ja sam ocekivao vise.... :cry:
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Ocekivali smo mnogo vise i jos se nadam da ovo nije konacno da ce biti jos noviteta jer ovo ne smatram nista posebno vazno ni preterano korisno a ni povoljno.Nadajmo se da ovo nije konacno...

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

Barem je Mobtel na visini zadatka:
063 I 062 PRE PAID PAKETI ZA SAMO 300 DINARA!



Beograd, 9. decembar 2005. - Kompanija 063 Mobtel Srbija pripremila je posebno iznenadenje za sve nove pre-paid korisnike. U periodu od 9. decembra 2005. godine do 14. januara po promotivnoj ceni od samo 300 dinara, Mobtel nudi specijalnu seriju Mobiklik 063 i Mobi 062 pre-paid brojeva. Ovi pre paid paketi ne sadrže inicijalni kredit, vec se nakon kupovine dopune bilo koje apoenske vrednosti (200, 300, 500 i 1000 dinara) korisnik nagraduje sa BESPLATNIH 300 dinara kredita i 300 BESPLATNIH SMS poruka. Besplatan kredit pre-paid korisnici 063 i 062 mreže dobice ukoliko se aktivacija pre-paid kartice obavi do 14. januara 2006. godine. Iskoristite priliku da po najpovoljnijoj ceni kupite Mobiklik 063 ili Mobi 062 pre paid paket. Požurite, broj specijalnih pre-paid kartica je ogranicen!
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

Odgovori