Telenor banka

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor banka

Post od Lobachewsky »

Meni je ova nova aplikacija na Banca Intesi odlicna (nove mogucnosti, dizajn, lako online placanje), plus bankomati i banke na svakom cosku, trenutno mi telenor banka deluje ko egzibicija.

Glavni problem telenor banke je njena (ne)dostupnost. Nadam se da ce za par godina svaka Telenor poslovnica imati i svoj bankomat. Prisutnost u offline svetu je po meni vazna iako si online banka. U vecini gradova telenor banka i ne moze da se koristi - jer kako da ubacis novac na racun ako u svom gradu nemas telenor bankomat.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Telenor banka

Post od miodrage »

7% po vidjenju??? Pa toliko nema ni u jednoj banci na 12 meseci... To na devize ili dinare?
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Telenor banka

Post od iKe »

Za dinare. Kod drugih je ispod 1%.
A kako se onda kod telenora ubacuje novac na račun? Ja njihove bankomate nisam nigde ni video.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor banka

Post od znemanja »

Pa preko njihovog bankomata. Većina poslovnica ima bankomat. U app Telenor banka, postoji opcija da na mapi prikaže sve bankomate u blizini.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Telenor banka

Post od iKe »

Uh, to mi je baš bezveze. A jel može onako klasično, dam nekome broj računa i on mi prebaci pare sa svog računa?
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor banka

Post od Lobachewsky »

iKe napisao:Uh, to mi je baš bezveze. A jel može onako klasično, dam nekome broj računa i on mi prebaci pare sa svog računa?
Pa to moze naravno. Problem je kako ubaciti real world novac u virtuelni (elektronski) opticaj.
znemanja napisao:Većina poslovnica ima bankomat.
U najvecim gradovima mozda. Tipa beograd, niš, ns, kragujevac.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

It is I Milos
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 14. Avg 2015. 09:10
:: nokia lumia

Re: Telenor banka

Post od It is I Milos »

Hvala vam puno ljudi. Evo zamolio bih i ostale da popune anketu, fali nam jos ljudi

https://docs.google.com/forms/d/143J3gs ... =send_form :)

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: Telenor banka

Post od artifex »

Popunio ,zanimljiva anketa

genijem
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Uto, 26. Apr 2005. 22:50
:: Huawei P20 pro
:: iPhone 6 • HuaweiP10

Re: Telenor banka

Post od genijem »

Popunio i čini mi se kao zanimljiva anketa i stvarno sam zadovoljan Telenor bankom, korisnik sam od prvog dana

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Telenor banka

Post od Azimuth »

Popunio i ja :wink:

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Telenor banka

Post od Ivan Cirkovic »

Posto koristim vec dve godine Telenor banku da li ima jos neko iskustva sa njom i kako je zadovoljan? Ja mislim da bolje banke nema, a pogotovu sto sam tada dobio popust na telefon 10000 dinara, jer sam otvorio racun kod njih. Naravno, sve im radi besprekorno i tacni su. Plus uz to saradjuju sa SBB firmom uz koje mozes da aktiviras neke pakete i dobijes dodatne minute, poruke, internet, a na tv-u dodatne kanale...

Jedino sto Telenor nema to je da uvedu da mozes da drzis ustedjevinu kod njih i dobijas odredjenu kamatu na godinu dana. To bih voleo da imaju, ali se nadam da ce i to biti jednoga dana...

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Telenor banka

Post od 1808 »

Ivan Cirkovic napisao: Ja mislim da bolje banke nema, a pogotovu sto sam tada dobio popust na telefon 10000 dinara, jer sam otvorio racun kod njih.
Naravno da si dobio „popust“ kad je telefon kod njih u startu skuplji za toliko, u odnosu na isti takav kod drugog operatera.
A inače, Telenor banka se prodaje. Traži se kupac. Toliko o tome.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Telenor banka

Post od Ivan Cirkovic »

Odakle ti ta informacija? Nisam to znao... Da povlacim pare iz banke, jer sve drzim kod njih i povlacim kada mi zatreba...

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Telenor banka

Post od 1808 »

Čitaj šta piše, nisam rekao da banka ide u stečaj, već da ide na prodaju i da se traži kupac.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Telenor banka

Post od Ivan Cirkovic »

Znam da nisi rekao, ali cim se prodaje nesto, to znaci da ne posluje dobro... Zasto bi neko prodavao nesto sto radi dobro i donosi pare? Ko zna sta se kuva u pozadini, a nama ovde prodaju pricu kako je sve bajno. Hvala ti za ovaj info i moram malo da guglam i vidim o cemu se radi i od kada je postao problem prodaje... :D

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Telenor banka

Post od Apolo »

Festina lente.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor banka

Post od Lobachewsky »

Hm... Ovde se pise o prodaji celog Telenora, a ne samo banke, sto me bas iznenadilo. Telenor jeste to demantovao, ali realno demant danas ne znaci nista osim "ne smarajte". Moze da bude, a i ne mora. Telenor vec uveliko saradjuje sa SBB-om, ne bi to bila random kupovina. Iskreno briga me, odavno nisu vise kul, a i kad su bili kul bili su preskupi. Sad su samo preskupi.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Telenor banka

Post od Apolo »

Pa i price o prodaji su samo price dok se neka akvizicija de facto ne desi, zar ne? :) No vreme ce pokazati sta je tacna informacija.

Sent from my F8331 using Tapatalk
Festina lente.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Telenor banka

Post od Ivan Cirkovic »

Pošto idem za inostranstvo, a želim da nastavim sa korišćenjem Telenor banke, imam jedno pitanje:
Da li mogu u inostranstvu da koristim karticu, pošto je ona sa više valuta odjednom? Da mi poslodavac uplaćuje na nju, da ne moram da otvaram drugi račun u njihovoj zemlji? Znamo svi da je Telenor banka strana i da važi u svim zemljama... Da li je neko imao iskustva slične prirode sa bilo kojom drugom bankom ili je najbolje da otvorim račun u drugoj banci, to jest zemlji u koju idem? Hvala.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Telenor banka

Post od miodrage »

Najbolje je da otvoriš novi račun u banci u zemlji u kojoj ćeš da budeš, i izbegneš plaćanje provizije domaćoj banci zbog inostranih transakcija
Poslato sa najboljeg telefona današnjice
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori